Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor

Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor
Editör: Mutlu Dinçer Konut Projeleri 6 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır da araştırmalara devam edilerek en yeni girişimlerin gerçekleşmesine olanak sunan Huzurlu Kampüs, birbirinden yeni özellikleri ile şaşırtıyor. Kütahya’nın en başarılı projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve bu açıdan da beğenileri kazanan Huzur Kampüs, Dumlupınar Üniversitesi’nin tam yanında yer alıyor.

 

Herkesin beğendiği projeler arasında yer alan Huzur Kampüs, arz talep meselesine göre inşa ediliyor. Bölgedeki öğrencilerin her geçen gün varlığını arttırması ile birlikte en temel durumların da ortaya çıkması, konut yetersizliklerinin yaşanması nedeniyle Huzur Kampüs herkes için yeni adımların da atılmasına olanak sağlıyor.

 

Huzurlu Kampüs fiyatları ve özellikleri

 

İlk olarak Beylikdüzü’nde inşa edilen Huzurlu Marmara projesinin ardından hayata geçirilen ikinci büyük proje olan Huzurlu Kampüs’te lansman dönemine özel 1+1  dairelerin fiyatı 89.000 TL’den başlıyor.

 

1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projeler; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Rezidans’ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor. Bu sayede de çok büyük bir cazibe merkezi haline gelen Huzurlu Kampüs için şimdiden bir çok ön talep alınmış durumda.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

Bizim Evler 5 Fiyat Listesi

Bizim Evler 5 Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com