Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor

truck

Kütayha'nın en güzel projelerinden olan Huzurlu Kampüs, tam da kampüs yanında sizlere muntazam bir yaşam sunuyor.

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır da araştırmalara devam edilerek en yeni girişimlerin gerçekleşmesine olanak sunan Huzurlu Kampüs, birbirinden yeni özellikleri ile şaşırtıyor. Kütahya'nın en başarılı projelerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve bu açıdan da beğenileri kazanan Huzur Kampüs, Dumlupınar Üniversitesi'nin tam yanında yer alıyor.

Herkesin beğendiği projeler arasında yer alan Huzur Kampüs, arz talep meselesine göre inşa ediliyor. Bölgedeki öğrencilerin her geçen gün varlığını arttırması ile birlikte en temel durumların da ortaya çıkması, konut yetersizliklerinin yaşanması nedeniyle Huzur Kampüs herkes için yeni adımların da atılmasına olanak sağlıyor.

Huzurlu Kampüs fiyatları ve özellikleri

İlk olarak Beylikdüzü'nde inşa edilen Huzurlu Marmara projesinin ardından hayata geçirilen ikinci büyük proje olan Huzurlu Kampüs'te lansman dönemine özel 1+1  dairelerin fiyatı 89.000 TL’den başlıyor.

1+1 ve 2+1 dairelerin yer aldığı projeler; üniversiteye, ulaşım akslarına ve şehrin AVM’lerine yakın konumda yer alıyor. Huzurlu Kampüs Rezidans’ta ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yemekhane, kafe, market ve sosyal tesis de yer alıyor. Bu sayede de çok büyük bir cazibe merkezi haline gelen Huzurlu Kampüs için şimdiden bir çok ön talep alınmış durumda.

"Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor" Yorumlar

"Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor" Benzer Haberler


Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu Marmara'da 120 Ay Vade, %0 Peşinat Kampanyası!

Huzurlu İnşaat'ın Beylikdüzü'nde inşa etmekte olduğu toplam 500 daire ve 27 adet ticari üniteden meydana gelmekte olan Huzurlu Marmara adı verdiği projesi tarihi kampanyayla bölgenin en gözde projeleri arasında yer alıyor. Firma, 120 ay vadeye %0 peşinat uygulayarak konut alıcılarının yüzünü güldürmeye devam etmektedir. . Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor

Huzurlu Marmara'nın Satışları Yüzde 92 Oranında Tamamlandı!

Huzurlu Marmara'nın Satışları Yüzde 92 Oranında Tamamlandı!

Huzurlu İnşaat'ın İstanbul'a bağlı Beylikdüzü bölgesinde yükselttiği 500 adet daire ve 27 iş merkezinden oluşmakta olan Huzur Marmara projesinde satışların %92'sinin tamamlanmış olduğu açıklandı.

Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor

Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor

Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor. Kütayha'nın en güzel projelerinden olan Huzurlu Kampüs, tam da kampüs yanında sizlere muntazam bir yaşam sunuyor.

Huzurlu Marmara'da Ev Alırken Dolar Bozdurana İndirim

Huzurlu Marmara'da Ev Alırken Dolar Bozdurana İndirim

Huzurlu Marmara projesinden ev almak isteyenler 10 bin dolar bozdurduklarında yüzde 10 indirim imkanı kazanıyor. Banka kredili ödeme avantajlarını da kullanabileceğiniz Huzur İnşaatın kendi sunduğu fırsatlar ile, yüzde 50 peşinat verildiğinde kalan tutarı da 24 ay sıfır faizle taksitlendirebileceksiniz.. Huzurlu Kampüs 89 bin liradan başlayan fiyatlarla geliyor