HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

truck

Özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken HEP İstanbul, fiyatları ile de cazibe merkezi haline gelmeye devam ediyor.

Konut sıkıntısının her geçen gün daha da arttığı İstanbul'da yeni projeler de tercih edilmeye devam ediliyor. Her geçen gün yaşanan konut sorunları yüzünden pek çok kişinin büyük sıkıntılar yaşaması farklı adımların da atılması için yeni bir fırsat doğuruyor.

İnşaat sektörünün her geçen gün daha da canlanması ve konut ihtiyaçları için pek çok kişinin farklı lokasyonları tercih etmesi projelerin de çeşitlenmesine neden oluyor. Bu yıldan itibaren hızla ilerleyen ve pek çok kişi taradından da tercih edilen HEP İstanbul, özellikleri ile cazibe merkezi olmaya aday. Lokasyon olarak güzel bir konumda yer alan HEP İstanbul, küçük bir şehir vaad ederek sizlere kendi küçük dünyanızı kurmanıza olanak sağlıyor.

HEP İstanbul özellikleri ve fiyatları

İstanbul Esenyurt'ta yer alan HEP İstanbul, metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu anlamda rahat bir ulaşım sağlayan HEP İstanbul, aynı zamanda bir çok AVM'ye de yakınlığı ile dikkat çekiyor. Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 255 bin liradan daire fiyatları ile sizlerin de rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 1+1'den başlayan ve 4+1'e kadar uzanan daire seçenekleri ile her aileye uygun alan üretmeye devam ediyor.

Tekfen Hep İstanbul Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Tekfen Hep İstanbul İletişim Bilgileri
Web : http://hepistanbul.com.tr/
Telefon : 444 8 437
Adres : Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

"HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları" Yorumlar

"HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları" Benzer Haberler


New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

New Nişantepe'de 330 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Çekmeköy’de, 3.köprü gişelerinin yanı başında hayata geçirilen New Nişantepe Çekmeköy’de daireler, 330 bir liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Proje “az kat geniş alan” konsepti ile yükseliyor.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

Colorist Şile'de 189.000 TL'ye Son 10 Daire Kaldı!

Colorist Şile'de 189.000 TL'ye Son 10 Daire Kaldı!

CFR Yapı, Şile'de inşa etmekte oldukları Colorist Şile'de satılmayı bekleyen son 10 dairenin fiyatını 189.000 TL'den başlayan fiyatlara indirdi. Ayrıca Colorist Şile, 50 ay boyunca %0 faiz alarak müşterisine çok büyük destek olmaktadır.

Hangi konut projesinden daire almalıyım?

Hangi konut projesinden daire almalıyım?

HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları. Konut proje sayılarının çok hızlı bir şekilde artışa geçmiş olduğu zamanlarda İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler haricinde diğer illerde de ciddi bir şekilde konut projeleri yapılmaya başladı. Bursa, Yalova, Çanakkale, Kocaeli, Antalya, Muğla gibi yerlerde de emlak piyasası çok fazla hareketlenme yaşıyor. Buralarda yatırım yapan kişilerin 5-10 yıl sonrasında ciddi kazançlar sağlayabileceğini söyleyebiliriz.

Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Modakent Sancaktepe Konutları daire fiyatları

Yeni projelerin ilk durağı olan Sancaktepe, Modakent Konutları ile yine büyük bir yaşam merkezine ev sahipliği yapıyor.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

New Nişantepe 2+1 Daire Fiyatları 378.000 TL'den Başlıyor!

Mintek Yapı imzası bulundurmakta olan New Nişantepe projesinde 1+1 dairelerin satışlarında sona gelinirken, bitmek üzere olan 2+1 tiplemesindeki dairelerin fiyatları 378.000 TL'den başlıyor.

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Ağaoğlu Central Park fiyatları ve özellikleri

Birbirinden güzel projeleri ile İstanbul'un her yerine damga vuran Ağaoğlu'nun yeni projesi Bakırköy'de hayat buluyor. Pek çok isimin bir araya toplanmasını sağlayan ve pek çok kişinin de kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Bakırköy Central Park, lokasyon olarak da beğeniliyor.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Beykoz'un en güzel bölgelerinden biri olan Kavacık'ta hayat bulmaya devam eden Elsiyum Es, fiyatları ve özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanıyor.

Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

Kriya Time Tuzla’da 175 Bin Liraya Satılık Daire

İstanbul Tuzla’da Satya Yapı tarafından hayata geçirilen Kriya Time Tuzla projesinde daireler, 175 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede 188 konut bulunuyor.