HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

truck

Özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken HEP İstanbul, fiyatları ile de cazibe merkezi haline gelmeye devam ediyor.

Konut sıkıntısının her geçen gün daha da arttığı İstanbul'da yeni projeler de tercih edilmeye devam ediliyor. Her geçen gün yaşanan konut sorunları yüzünden pek çok kişinin büyük sıkıntılar yaşaması farklı adımların da atılması için yeni bir fırsat doğuruyor.

İnşaat sektörünün her geçen gün daha da canlanması ve konut ihtiyaçları için pek çok kişinin farklı lokasyonları tercih etmesi projelerin de çeşitlenmesine neden oluyor. Bu yıldan itibaren hızla ilerleyen ve pek çok kişi taradından da tercih edilen HEP İstanbul, özellikleri ile cazibe merkezi olmaya aday. Lokasyon olarak güzel bir konumda yer alan HEP İstanbul, küçük bir şehir vaad ederek sizlere kendi küçük dünyanızı kurmanıza olanak sağlıyor.

HEP İstanbul özellikleri ve fiyatları

İstanbul Esenyurt'ta yer alan HEP İstanbul, metrobüse yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu anlamda rahat bir ulaşım sağlayan HEP İstanbul, aynı zamanda bir çok AVM'ye de yakınlığı ile dikkat çekiyor. Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 255 bin liradan daire fiyatları ile sizlerin de rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı amaçlıyor.

Pek çok kişinin merakla beklediği projelerden olan HEP İstanbul, 1+1'den başlayan ve 4+1'e kadar uzanan daire seçenekleri ile her aileye uygun alan üretmeye devam ediyor.

Tekfen Hep İstanbul Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Tekfen Hep İstanbul İletişim Bilgileri
Web : http://hepistanbul.com.tr/
Telefon : 444 8 437
Adres : Namık Kemal Mah. Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

"HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları" Yorumlar

"HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları" Benzer Haberler


3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli İhalesi Yarın Yapılacak!

İstanbul trafiğine rahatlık getirmek adına yapılması planlanmakta olan 3 Katlı Büyük İstanbul Tüneli Projesinin mühendislik, etüt ve proje ihalesi yarın yapılacak.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un İki Yakasına 2 Büyük Hastane Yapılıyor!

İstanbul'un her iki yakasında da devam etmekte olan iki dev hastane çalışmalarında artık sona gelinmiş durumda. Sancaktepe üzerinde 400, Seyrantepe üzerinde 600 yataklı 2 hastane 2017 yılı içerisinde hizmete açılacak.

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

İstanbul Finans Merkezi'nin Binası İçin İhale Yapılıyor!

HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları. TOKİ, Merkez Bankası'nın İstanbul Finans Merkezi üzerinde yapılacak olan yeni binası adına ihale yapıyor. Söz konusu ihale teklifleri 28 Şubat 2017 tarihine kadar alınıp değerlendirilecek.

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Seyir İstanbul Fiyatları 184.333 $'dan Başlıyor!

Yakacık'da yükselen 13 ve 12 katlı iki bloktan oluşan, ulaşım ve manzara avantajıyla dikkatleri üzerine çekmekte olan proje, merkezi yakın olduğu halde çok sakin ve huzurlu bir alanda yaşamak isteyenlere kapılarını açıyor.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Kanal İstanbul'a İlk Kazma 2018'de Vuruluyor!

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kanal İstanbul'a ilk kazmanın 2017 yılı içerisinde vurulabilecek olduğu ihtimalini açıkladı. Arslan, Kanal İstanbul üzerinde 5 güzergahda çalışmaların devam etmekte olduğunu belirtti.

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur Park Life İstanbul'da 120 Ay, %0,44 Faiz Avantajı!

Onur İnşaat A.Ş. ve Onur Çimento Yapı A.Ş. tarafından yapılmakta olan Onur Park Life İstanbul projesinde %5 peşinat, %0,44 faiz oranıyla 120 ay vadeli ödeme avantajı sunulmakta.. HEP İstanbul özellikleri ve daire fiyatları

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

İstanbul'un Arsa Değeri 2 Trilyon Dolar!

Yaklaşık olarak 5.2 milyar metrekare alanında bulunan İstanbul üzerinde yol ve göl tarzında değerinin artması mümkün olmayan alanlar dışarısında kalmakta olan bölgelerin toplam değeri 2 trilyon dolar olarak belirlendi.

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

İstanbul'a Yoğun Kar Yağışı Geliyor, Meteorolojiden Kritik Uyarı!

Meteorolojiden edinilmiş bilgiler neticesinde İstanbul'da yoğun kar yağışı bekleniyor. Hafta içerisinde gönderilen bilgilere bakıldığında ülkenin büyük bölümünde kar yağışı bekleniyor. İstanbul hava durumuna göre ise 28.12.2016 Çarşamba günü kar yağışı beklenmekte.