Güneri İnşaat Suaden

truck

İstanbul'un en eski bölgelerinden biri olan Suadiye'de yapımına devam edilen Suaden sahiplerini beklemeye devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden farklı durumlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam eden ve bu anlamda da farklılık oluşturan Suaden Güneri İnşaat garantisinde İstanbyul Suadiye'de yükselmeye devam ediyor. Suadiye'nin en merkezi bölgesinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Suaden, şehrin göbeğinde büyük bir huzur vaad ediyor.

Hem şehirden kopamayan hem de yeni adımlar atarak kendisine vakit ayırabileceği rahatça gezip dolaşabileceği bir yer hayal edenler için vazgeçilmez olan Suaden, en kısa zamanda satışa geçirilmeyi bekliyor.

Suaden Projesi

İstanbul'un en değerli semtlerinden biri olan ve bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Suaden, yapımı ile dikkatleri çekiyor. Son derece şık ve güzel bir yapı olarak merkezi lokasyonda yer alan Suaden, satış fiyatları ile de dikkatleri çekiyor Lokasyon olarak çok değerli olan ve bu nedenden dolayı da fiyatları bir hayli yüksek olan Suaden'in ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor.

Güneri İnşaat garantisi ile satışa sunulan Suaden'de herkes ev sahibi olsun diye başlatılan 2+1 projesi de emlak dünyasında oldukça dikkat çeken ana durumlar arasında yer almaya devam ediyor.

Suaden Teslim Tarihi Ne Zaman?

Büyük bir heyecan ile beklenen ve akılları karıştırmaya da devam eden Suaden'in teslim tarihi merak ediliyor. İstanbul'un göbeği Suadiye'de hemen yaşamaya başlamak isteyenler için vazgeçilmez bir merkez olacak olan Suaden, 2017 yılının Haziran ayında tamamen aktif bir hale getirilecek ve bu sayede de satışlarına hızlı bir şekilde başlanacak.

Suaden Fiyatları ve Fiyat Listesi

Fiyat olarak biraz pahalı bir proje olan Suaden, bu anlamda herkesin de dikkatini çekiyor. Uzun zamandır Suadiye'de yaşamak isteyen ve bu anlamda da farklı girişimler sağlayan pek çok kişi için yapımına hızla devam edilen Suaden'inin 2+1 daireleri 980 bin liradan başlıyor. Lokasyon olarak çok kıymetli bir yerde bulunan Suaden, bu durumdan dolayı herkesin de ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Suaden İletişim Bilgileri ve Suaden Adresi

İstanbul'un en büyük merkezlerinden biri olan Suadiye'de yer alan Suaden, konum olarak da bulunması çok kolay bir alanda yer alıyor. Bu anlamda herkesin de dikkatini çeken ve en kısa süre içinde yeni girişimlerin sağlanmasını amaçlayan Suaden, tanıtım ofisleri ile birlikte kendisine gelen misafirleri ağırlamak için can atıyor. Merakla beklenen iletişim bilgilerini de yayınlayan Suaden, akıllarda hiç bir koşulda soru işaretleri bırakmıyor.

Merakla beklenen Suaden İletişim bilgileri şu şekilde:

Telefon: 0549 290 10 10
Web adresi: www.suaden.com.tr

Suaden Özellikleri

İstanbul'un en işlek semtlerinden biri olan Suadiye'de yer alan Suaden, Bağdat Caddesi'ne sadece 500 metre uzaklıka bulunuyor. Herkesin rahat bir şekilde yüüyebileceği alanlar inşa eden Güneri İnşaat, Suaden'de aynı zamanda fitness salonları ve yüzme havuzlarını bulundurmaktan da çekinmiyor.

"Güneri İnşaat Suaden" Yorumlar

"Güneri İnşaat Suaden" Benzer Haberler


Güneri İnşaat Suaden

Güneri İnşaat Suaden

İstanbul'un en eski bölgelerinden biri olan Suadiye'de yapımına devam edilen Suaden sahiplerini beklemeye devam ediyor.. Güneri İnşaat Suaden