Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

truck

Kağıthane'nin en güzel projelerinden biri olan ve uzun zamandır da büyük bir merakla beklenen Greenox Kağıthane, farklı girişimlerin de sağlanmasını amaçlıyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelerle İstanbul yatırım merkezi olmaya devam ederken en güzel inşaat projeleri de dikkatleri çekiyor. En yeni projelerin merkezi olan İstanbul'da güzel bir proje olan Greenox, Kağıthane'de inşa edilmeye devam ediliyor. Yeni projelerin vazgeçilmez alanlarından olan Greenox özellikleri ile de cazibe merkezi oluyor.

Yeni özellikleri ile farklılık oluşturmaya devam eden Greenox, herkesin de farklı adımlar atmasını istiyor. Yeni ödeme seçenekleri sunan Greenox, Çeliktepe'de İstanbul Sapphire'e 400 metre uzaklıkta yer alıyor. Projede 28 metrede dikey orman, 48 metrede teras, 50 metrede ise yüzme havuzu yer alıyor. Greenox Residence projesinin dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerinde ise 900 adet ağaç bulunuyor.Bu bitkilerin en önemli özelliği olarak ise kendi kendilerini sulaması ve gübrelemesi olarak gösteriliyor.

Greenox daire fiyatları ne kadar?

Yeşili seven ve doğayı korumak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olan Greenox, çocuklarınıza da muhteşem bir dünya bırakmayı amaçlıyor. Bu açıdan herkesin dikkatini çekecek olan Greenox, en yeni adımların da atılabilmesi için farklılık oluşturuyor.

Yeni ödeme seçenekleri ile gelen Greenox, 345 bin liradan başlayan fiyat seçenekleri sunuyor. 1+1'den başlayan daire seçenekleri Greenox'ta değişim göstererek 4+1'e kadar varabiliyor. Teras seçenekleri ile de dikkatleri çeken Greenox, sizleri de yeni yuvanıza bekliyor.

Greenox Residence Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Greenox Residence İletişim Bilgileri
Web : http://www.greenox.com.tr/
Telefon : 0212 528 90 00
Adres : Çeliktepe Mah. Üsküp Sok. Kağıthane/İstanbul

"Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları" Yorumlar

"Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları" Benzer Haberler


Greenox Urban Residence 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Greenox Urban Residence 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Gayrimenkul sektörüne yeni bir kan verecek olan ve konut sahibi olmayı kolaylaştıracak söz konusu 20 yıl vade ve minimum düşük faizli konut kredisi avantajına bir destek de Greenox'tan geldi. Aycan & Feres İş Ortaklığı aracılığıyla 4.Levent metrosuna yürüme uzaklığında bulunan Greenox'ta 90 ay boyunca %0 faiz imkanın yanında 240 ay'da %0.69 faiz imkanı kendini gösteriyor.. Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Greenox Urban Residence'tan Ev Alana BMW Hediye!

Greenox Urban Residence'tan Ev Alana BMW Hediye!

Gayrimenkul sektörünün devleri, satışları şuanda aktif olarak devam etmekte olan projeleri üzerinde yaptıkları yıl sonu kampanyaları ile çok büyük dikkatleri üzerlerine topluyorlar. Greenox Urban Residence'den ev alan müşteri için 12 ay boyunca Corporent'ten 12 ay boyunca BMW 116d kiralıyor.

Greenox Residence, Türkiye'nin İlk ve Tek Dikey Ormanı!

Greenox Residence, Türkiye'nin İlk ve Tek Dikey Ormanı!

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları. İstanbul 4.Levent'te yapılacak olan ve adını Green ve Oxygen kelimelerinin birleşiminden oluşturmuş olan Greenox Residence projesi, Türkiye'nin ilk ve tek dikey ormanı olma özelliğini taşımaktadır. Benzeri daha önce İtalyan Mimar Stefano Boeri tarafından 2010 yılı içerisinde Milano'da yapılan dikey ortman konseptli proje sizler için çok ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor.

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Kağıthane'nin en güzel projelerinden biri olan ve uzun zamandır da büyük bir merakla beklenen Greenox Kağıthane, farklı girişimlerin de sağlanmasını amaçlıyor.. Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları