Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Greenox Kağıthane fiyatları ve kampanyaları

Kağıthane'nin en güzel projelerinden biri olan ve uzun zamandır da büyük bir merakla beklenen Greenox Kağıthane, farklı girişimlerin de sağlanmasını amaçlıyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelerle İstanbul yatırım merkezi olmaya devam ederken en güzel inşaat projeleri de dikkatleri çekiyor. En yeni projelerin merkezi olan İstanbul'da güzel bir proje olan Greenox, Kağıthane'de inşa edilmeye devam ediliyor. Yeni projelerin vazgeçilmez alanlarından olan Greenox özellikleri ile de cazibe merkezi oluyor.

 

Yeni özellikleri ile farklılık oluşturmaya devam eden Greenox, herkesin de farklı adımlar atmasını istiyor. Yeni ödeme seçenekleri sunan Greenox, Çeliktepe'de İstanbul Sapphire'e 400 metre uzaklıkta yer alıyor. Projede 28 metrede dikey orman, 48 metrede teras, 50 metrede ise yüzme havuzu yer alıyor. Greenox Residence projesinin dikey duvarlarında 21 bin 200 adet bitki, cephelerinde ise 900 adet ağaç bulunuyor.Bu bitkilerin en önemli özelliği olarak ise kendi kendilerini sulaması ve gübrelemesi olarak gösteriliyor.

 

Greenox daire fiyatları ne kadar?

 

Yeşili seven ve doğayı korumak isteyenlerin vazgeçilmezlerinden olan Greenox, çocuklarınıza da muhteşem bir dünya bırakmayı amaçlıyor. Bu açıdan herkesin dikkatini çekecek olan Greenox, en yeni adımların da atılabilmesi için farklılık oluşturuyor.

 

Yeni ödeme seçenekleri ile gelen Greenox, 345 bin liradan başlayan fiyat seçenekleri sunuyor. 1+1'den başlayan daire seçenekleri Greenox'ta değişim göstererek 4+1'e kadar varabiliyor. Teras seçenekleri ile de dikkatleri çeken Greenox, sizleri de yeni yuvanıza bekliyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Greenox Residence Fiyatları   Greenox Residence