German Life daire özellikleri ve daire fiyatları

German Life daire özellikleri ve daire fiyatları

İzmir'in Ulukent bölgesinde yer alan ve özellikleri ile de vazgeçilmezler arasına adını yazdırmaya hazırlanan German Life, muhteşem fiyatları ile yeni sahiplerini bekliyor. Nezih bir ortam ile herkesin evinde rahat etmesini amaçlayan German Life, lokasyon olarak bir çok bölgeye yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Her geçen gün konut sorununun arttığı İzmir'de yeni projeler de dikkatleri çekiyor. Adım adım büyüyen İzmir'e daha iyi hizmet verebilmek için uğraşan pek çok inşaat şirketi, farklı yatırımların da merkezi olan Ulukent bölgesini bayındır bir bölge haline getirmeyi amaçlıyor.

 

İzmir'in en güzel semtleri arasında yer alan Ulukent bölgesi için inşa edilen German Life özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanıyor. Adım adım yeni özellikleri sayesinde vazgeçilmezler arasına adını yazdırmak isteyen German Life, yatırımcılarına da ayrı bir önem vererek, onların farklı bir evde oturmasına olanak sağlıyor

 

German Life daire özellikleri ve daire fiyatları

 

Yeni projeleri ile güvence veren Bidri İnşaat, İzmir'in en güzel yatırım projesi olan German Life için ödeme kolaylıkları da gösteriyor. Özellik ve lokasyon olarak iyi bir bölgede yer alan German Life,  6 bin 707 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. İki bloktan oluşan projede 116 daire yer alıyor. German Life'ta 2+1 daireler brüt 120 metrekare, 3+1 daireler ise 152 metrekare büyüklüğe sahip. Projede A blokta 3+1, B blokta 2+1 daireler yer alıyor. 

 

2+1 evlerin tamamının satışa sunulmasının ardından 3+1 evleri satışa sunan Bidri İnşaat, bu evlerin satış fiyatlarının 325 bin liradan başladığını kaydediyor.

 

Etiketler : Konut Projeleri