Eval İnşaat Evalpark İstanbul

truck

Esenyurt bölgesinin en taze projesi Evalpark İstanbul, Eval İnşaat farkı ile gelmeye devam ediyor.

İstanbul'da yaşamın her geçen gün zorlaşması ve emlak fiyatlarının artış göstermesi pek çok kişiyi pek çok yere bağlamaya devam ediyor. Bu anlamda büyük farklılık yaratan projeler de bir çok yatırımcı tarafından gözlenmeye devam ediyor.

İstanbul genelinde başlayan projelerle birlikte yaşam kalitesi artış gösteriyor. Bu konu ile alakalı olarak en kısa zamanda yeni girişimlerin de bulunmasını sağlayan pek çok firma, projeleri ile dikkat çekiyor. Son yıllarda büyümeye devam eden Enseyurt bölgesinde de inşa edilmeye başlanan konutlar satışa çıkmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projelerde yer almak isteyen pek çok kişi bu anlamda da birbiri ile yarışarak güzel bir eve ve güzel bir yaşama sahip olmayı bekliyor.

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Projesi

Esenyurt'un en yeni projeleri arasında yer alan ve bu anlamda da dikkatleri üzerine çeken Eval İnşaat Evalpark İstanbul, yapımına hızla devam ediliyor. Proje bazlı yaklaşıldığında tamamen kusursuzluğu hedef alan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu hizmet kalitesi anlayışı ile yatırımcılara da unutulmaz anlar yaşatıyor.

Birbirinden güzel özellikleri ile dikkat çeken Eval İnşaat Evalpark İstanbul'un en kısa zamanda bitirilmesi planlanırken, teslim tarihinden önce de bir lansman düzenlenmesi amaçlanıyor.

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Teslim Tarihi Ne Zaman?

Esenyurt'un en dikkat çeken projesi olan Eval İnşaat Evalpark İstanbul'un ne zaman bitirileceği de merak ediliyor. Pek çok yatırımcı proje için beklemeden bir an önce ev sahibi olmak istiyor. Bu anlamda da güzel girişimler sağlamak isteyen Eval İnşaat, projelerini de bir an önce bitirmek için uğraş gösteriyor.

Bu yıl içerisinde pek çok ufak detayı da atlamadan proje yapımına devam etmeyi amaçlayan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, Aralık 2018'de tamamen projenin teslim edilmesini amaçlıyor.

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Fiyatları ve Fiyat Listesi

En yeni fiyatları ile gün yüzüne çıkan Eval İnşaat Evalpark İstanbul, yatırımcılarına da ödeme kolaylığı sağlıyor. Bu anlamda herkesin rahat edebileceğini belirten Eval İnşaat, daire fiyatlarını da uygun bir konumda tutmaya özen gösteriyor.

Yapılan açıklamalara göre Eval İnşaat Evalpark İstanbul'un 1+1 ev fiyatları da 250 bin liradan başlıyor.

Eval İnşaat Evalpark İstanbul İletişim Bilgileri ve Eval İnşaat Evalpark İstanbul Nerede

Lokasyon olarak da merak edilen Eval İnşaat Evalpark İstanbul'un güncel iletişim bilgileri ve adres bilgileri şu şekilde:

Adres : Hoşdere Yolu Çiftlik Mevkii Esenyurt/İstanbul
Telefon : 444 79 74
Web : https://www.evalpark.com/
E-mail : [email protected] 

Eval İnşaat Evalpark İstanbul Özellikleri

Birbirinden ilginç site özellikleri ile aktivitelerinizi arttırmak isteyen Eval İnşaat Evalpark İstanbul, açık ve kapalı yüzme havuzları, saunası, hamamı yorgun vücudunuzu rahatlatmak için geliyor. Aynı zamanda geniş peyazaj alanları ile doğa ile başbaşa kalabileceiniz Eval İnşaat Evalpark İstanbul, bu sayede de herkesin isteğini karşılamış oluyor.

"Eval İnşaat Evalpark İstanbul" Yorumlar

"Eval İnşaat Evalpark İstanbul" Benzer Haberler


Eval İnşaat Evalpark İstanbul

Eval İnşaat Evalpark İstanbul

Esenyurt bölgesinin en taze projesi Evalpark İstanbul, Eval İnşaat farkı ile gelmeye devam ediyor.. Eval İnşaat Evalpark İstanbul