Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

truck

Bugüne kadar yapmış olduğu projelerle adından söz ettiren Eşin Grup şimdi ise Bodrum projesi ile rahat, huzurlu ve alternatifli bir yaşam sunuyor.

Bodrum Güvercinlik bölgesinde 28.000 metrekare alana yapılacak olan Eşin Deluxe Bodrum, 1+1, 2+1 ve 3+1 villalardan toplamda 170 adet daire ve villadan oluşacak.

Eşin Deluxe Bodrum, Bodrum-Milas havalimanına 5 dakika, Bodrum şehir merkezine 20 dakika, Türkbükü' ne uzaklığı ise 25 dakika uzaklıkta olan Eşin Deluxe Bodrum'a 59.000 Euro'da başlayan fiyatlarla start veriliyor. İlk altı aylık dilimde %70'inin satılması hedeflenen proje, 24 ay içerisinde teslim edilecek. 

Eşin Deluxe Bodrum Projesinde 8 adet yüzme havuzu, çocuk havuzları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, basketbol sahası, golf sahası, otopark, kafeterya, restorant, resepsiyon, güvenlik ve 7/24 iyi hizmet anlayışı olacak. Bodrum'da bir ilk olan raylı füniküler sistemi ise projenin dikkat çeken en önemli özelliği olacak. Deluxe Bodrum projesinden önce 2005 yılında Didim bölgesinde başlatmış olduğu yazlık konut projeleriyle adından bir hayli söz ettiren Eşin Group, Kuşadası'nda hayata geçirdiği hızlı ve yenilikçi yazlık konut modeliyle bugüne kadar 2.500'e yakın yazlık konut üretti. 

Projenin lansmanı hakkında konuşan Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Eşin, Eşin Deluxe Bodrum'un kendilerini çok heyecanlandırdığını, bu projenin en ince detayına kadar incelenerek ortaya çıktığını söyledi. Rıdvan EŞİN; “Biz yazlık konut projelerinde hep en iyiyi en güzelini en kalitesini en uygununu ürettik. Bugüne kadar 2.500'e yakın yerli ve yabancıyı yazlık sahibi yaptık. Biz insanlar evlerinde tatil yaparken yaşadıkları mutlulukla mutlu olduk.” dedi.

Eşin Group Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan EŞİN sözlerine şu şekilde devam etti; “Eşin Deluxe Bodrum bizim için heyecan veren bir proje oldu, biz konut yaptığımız yerlerin her daim sahibi olduk. Bodrum'da da kendi arsamız üzerine 2 katlı sosyal alanlarının fazla olduğu yaşam alanları üreterek tam bir yazlık konsepti sunuyoruz. Bizim projenin en büyük özelliklerinden biri ise insanlar evlerine geldiklerinde yürümek yerine füniküler yolculuğu yaparak rahat bir şekilde evlerine ulaşmalarını sağlayacağız. Biz Eşin Deluxe Bodrum projemizde rahatlığı, kaliteyi ve huzuru sunuyoruz. Projenin en büyük özelliklerinden biri de havalimanına 5 dakika uzaklıkta olması. Şehir merkezine ise 20 dakikada rahat bir ulaşım ile gidilmesi olacak. Eşin Deluxe Bodrum'un en önemli özelliği ise fiyatlarının emsal projelere göre uygun olması. ”dedi.

Proje şimdiden bölgede heyecan yaratırken projeye olan ilgi her geçen gün daha çok büyüyor.

 

Eşin Deluxe Bodrum eşin group

"Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı" Yorumlar

"Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı" Benzer Haberler


Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

Bugüne kadar yapmış olduğu projelerle adından söz ettiren Eşin Grup şimdi ise Bodrum projesi ile rahat, huzurlu ve alternatifli bir yaşam sunuyor. . Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege'nin İncisi olan anılan Bodrum'da 5 yeni projeyi birden hayata geçirmek için adımlarını attı. Toplamda 100 milyon liralık yatırım ile yapılması planlanan projelerin tamamlanması ile bölgenin havasının değişeceği öngörülüyor

Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

Delta Deluxe projesinde son durum ne? Delta Deluxe projesi satışa çıktı mı?

Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı. Uzun zamandır büyük bir merakla beklenen projelerinden biri olan Delta Deluxe, özellikleri ve fiyatları ile de dudak uçuklatıyor.

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Kot farkından dolayı artık çoğu konut projelerinde ters dubleks daireler yaygın olarak inşa edilmeye başlanmış durumda. Genellikle kasvetli olarak tabir edilen bodrum katı daireleri ya da zemin katta yer alan odalarınızı ilginç dekorasyon fikirleri ile yaşanır hale getirebilirsiniz.. Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

La Vita Bodrum'dan yerinizi ayırtmayı unutmayın!

La Vita Bodrum'dan yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Pek çok kişinin genel tercihi olmaya devam eden ve birbirinden yeni girişimleri ile şaşırtan La Vita Bodrum görülmemiş özellikleri ve fiyatları ile sizlerin de yeni evi olmaya geliyor. Bu anlamda sizleri de şaşırtacak olan La Vita, özellikleri ile de beğenileri kazanıyor.

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da Yer Alan Otelinin İcra İhalesinin Feshine Yönelik Dava Açıldı!

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da Yer Alan Otelinin İcra İhalesinin Feshine Yönelik Dava Açıldı!

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da yer alan otelin icra ihalesinin feshine yönelik dava açıldı. Davada ,bir dizi iddialar gündeme oturdu. Kervansaray, Bodrum Otel'in icra yoluyla satışı geçen hafta yapılmıştı. İhale ardından otel toplam olarak 47.200.000 TL'ye Mega Varlık Yönetim'e teslim edildi.. Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

Delta Deluxe Fiyatları

Delta Deluxe Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Güzelyurt mahallesinde Delta İzsiz Holding güvencesi ile hayata geçirilen Delta Deluxe konut projesi kapsamında 970 tane konut inşa edilirken ticari üniteler de proje kapsamında yer almaktadır. Delta Deluxe konut projesinde bulunan daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat yeni projelerini hayata geçirmek için kollarını sıvadı. Firma, Bodrum Tilkicik Koyu'na 500.000.000 $ değerinde yatırım yapacak.