Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!

truck

Emlak Konut GYO, "İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği" ne bağış yaptı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Çamlıca Camii'ni inşa eden olan "İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği" ne 8 milyon liralık bağışta bulundu. Şirket, geçtiğimiz yıllarda da cami ve müze için 2015'te 12 milyon lira ve 2014'te ise 10 milyon lira olmak üzere bağışlarda bulunmuştu. Şirketin 2014'ten bu yana Çamlıca Camii için yaptığı bağış, 30 milyon liraya ulaştı. 

Emlak Konut'un Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklama şu şekilde; Şirketimiz sosyal sorumluluk projeleri kapsamında eğitim, kültür, sanat faaliyetlerine destek vermek amacıyla halen Çamlıca'da inşaatı devam etmekte olan; cami, Türk İslam Eserleri müzesi, sanat galerisi, kütüphane, el sanatları atölyesi ve konferans salonu inşaatını yapmakta olan "İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği" ne Şirketimiz tarafından 8.000.000 TL bağış yapılmıştır.

"Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!" Yorumlar

"Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!" Benzer Haberler


Emlak Danışmanlığı Nedir?

Emlak Danışmanlığı Nedir?

Pek çok kişinin ev satın alma aşamasında karşısına çıkan emlakçı ve emlak danışmanları, çoğu insan tarafından yanlış bilinmektedir. Bir çok kişi emlakçı ve emlak danışmanını aynı zannetmektedir ancak gerçek asında öyle değildir. Emlak danışmanlığının ne olduğu hakkında ayrıntılı bilgi haberimizde…. Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!

Emlak Beyanı Nasıl Verilir?

Emlak Beyanı Nasıl Verilir?

Gayrimenkul sahibi olanlar, emlak beyanı vermelidir. Peki, emlak beyanı nasıl verilir? Öncelikli olarak bilinmesi gereken kural, emlak beyanının ilgili belediyenin Emlak Servisi’ne verilmesidir.

Emlak Ofisi Açmak İçin Gerekli Şartlar

Emlak Ofisi Açmak İçin Gerekli Şartlar

Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!. Günümüzün popüler mesleklerinin arasında sayılan Emlakçılığın, yapıldığı şehir ve muhite göre kazancıda değişiklik göstermektedir. Bunların yanında sahip olunan müşteri sayısı ve ofisin açılacağı yerin seçimi de kazancın artması noktasında önem arz etmekte.

Erdoğan'ın Onayladığı Torba Yasa Yürürlüğe Girdi! Emlak Sektöründen Son Durum

Erdoğan'ın Onayladığı Torba Yasa Yürürlüğe Girdi! Emlak Sektöründen Son Durum

Torba Yasa olarak bilinen ve bazı Vergi Kanunları ile diğer bazı kanunlarda değişiklik yapılmasını içeren kanunun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandığı bilgisinin paylaşılmasının ardından gözler emlak sektöründe yapılacak olan değişikliklere çevrildi. Yeni düzenleme ile sektörde neler değişecek? İşte detaylar.... Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!

Döviz Fiyatlarındaki Artış Emlak Sektörünü Zora Soktu

Döviz Fiyatlarındaki Artış Emlak Sektörünü Zora Soktu

2016'nın 3. çeyreğinden beri süregelen döviz kurlarındaki artışlar nedeniyle emlak piyasası dar boğazdan geçiyor desek abartmış olmayız. İşte TÜİK verileriyle konut satışlarının yıllara göre eğilimi

Emlak Konut 20 Yıl Vade Kampanya Şartları

Emlak Konut 20 Yıl Vade Kampanya Şartları

Son günlerde ekranlarda sıkça reklamlarını gördüğümüz 20 yıl vadeli konut satışlarına dair bütün ayrıntıları haberimizde sizler için açıkladı. Emlak Konut tarafında uygulamaya koyulan konut kampanyası kapsamında yer alan 30 farklı konut projesi kapsamında ne gibi ödeme seçeneklerinin yer aldığını ve bu kapsamda kampanyadan yararlanmak için ne gibi koşulların yer aldığını haberimizde ayrıntıları ile birlikte açıkladık.. Emlak Konut’tan Çamlıca Camii'ne 8 milyon liralık bağış!

Nevşehir Emlak Konutları'nda 247 Bin TL'ye 1+1

Nevşehir Emlak Konutları'nda 247 Bin TL'ye 1+1

Nevşehir Emlak Konutları satışları yarın başlıyor. Nevşehir Emlak Konutları Fiyatları ise 247 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcılarını buluyor.Nevşehir Emlak Konutlarında 8 konut bloğu ve 1 ofis bloğu yükseliyor.

Emlak Vergi Borcu Sorgulama

Emlak Vergi Borcu Sorgulama

Yeni emlak vergi borcu sorgulama işlemi için Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi’ni ziyaret edilebilmektedir. Ayrıca belediyelerin internet siteleri üzerinden de emlak vergileri ödenebilmektedir.