Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!

truck

Erken emeklilikten yaşa takılmaları sebebiyle faydalanamayanların mağduriyetleri devam etmekte. EYT mağdurları sorunlarının çözülmesi için çözüm önerileri aramaya devam ediyorlar. EYT son durum detayları;

Erken emeklilikten yaşa takılmaları sebebiyle faydalanamayanların mağduriyetleri devam etmekte. EYT mağdurları sorunlarının çözülmesi için çözüm önerileri aramaya devam ediyorlar. EYT son durum detayları; Prim gün sayısı dolmuş ve diğer tüm aranan şartlar emekli olmak için uygunsa fakat yaş uygun değilse emekli olamıyorsanız, mağduriyetiniz devam ediyor demektir ve çözüm arayışı içerisine girmişsinizdir.

Emeklilikte yaşda takılan vatandaşların bu probleme çözüm arıyor ve emeklilikten yararlanabilmek için tüm çabaları devam ediyor. EYT mağdurları emekli olmak arzusu içerisindeler ve emeklilikte yaşa takılan şahıslar emekli olmak için çözüm bulma sürecinde olmasına tekabül, yaşanan gelişmelerin bu yönde asla olmadığı görülüyor.

Yetkililer yapmış oldukları açıklamalarda emeklilikte yaşa takılan vatandaşların emekli olmasının ekonomik açıdan devlete zarar verebileceğini aktarmışlardı. EYT mağdurları bu açıklamaların sonrasında çözüm arayışına hala devam etmekteler.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, EYT ile ilgili yapmış olduğu açıklamada günümüze ait istekleri karşılamaya var güçleriyle çalıştığını, sistemi gelecek zamanlardaki ihtiyaçlar için yetersiz seviyede durduracak hamleler yapmamak gerektini ifade etti. Ardından EYT mağdurlarının emekli edilmesi durumunda. Anlık devlet kasasından çıkacak olan para miktarının 400.000.000.000 olduğunu söyledi.

Yapılan açıklamar ve çalışma süreçleri sonunda görülen şu ki EYT mağdurlarının emekli edilmek konusunda beklemiş olduğu sevindirecek haber gelmeyecek gibi. EYT mağdurları tüm bu açıklamalar ve sonuçlar ifade edilmesine rağmen çaba sarf etmeye devam ediyor. Ve bu yolda emin adımlarla ilerliyorlar.

"Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!" Yorumlar

"Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!" Benzer Haberler


Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!

Erken emeklilikten yaşa takılmaları sebebiyle faydalanamayanların mağduriyetleri devam etmekte. EYT mağdurları sorunlarının çözülmesi için çözüm önerileri aramaya devam ediyorlar. EYT son durum detayları;. Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) TBMM Kapısında Nöbet Tuttu

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) TBMM Kapısında Nöbet Tuttu

EYT konusunda mağduriyet sahibi olan kişiler, bahsedilen sorunlarını paylaşabilmek ve çözüm bulabilmek için meclisin kapısında nöbet tutuyor ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan görüşme talebinde bulunuyorlar.

Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? EYT torba yasası güncel metni

Emeklilikte yaşa takılanlar için torba yasa çıkacak mı? EYT torba yasası güncel metni

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Mağduriyetlerinin Giderilmesini Bekliyor!. Uzun zamandır bir çok emekli adayı tarafından büyük bir merakla beklenen EYT için son durum gelişmeleri neler?. Merak edilenlerin hepsi haberimizin detayında...