Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

truck

Beykoz'un en güzel bölgelerinden biri olan Kavacık'ta hayat bulmaya devam eden Elsiyum Es, fiyatları ve özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanıyor.

Her geçen gün birbirinden yeni projelerin de ilgi odağı olmaya devam eden Beykoz Kavacık, doğa ile başbaşa bir yaşam sunuyor. Birbirinden güzel doğası ve yeşilliği ile kent merkezinde rahat bir nefes almanızı sağlayan Beykoz Kavacık bölgesi, özel site alanları ile de dikkatleri çekiyor.

Birbirinden yeni projelerin ortak alanı olmaya devam eden Beykoz Kavacık, bu yılın en dikkat çeken projelerinden biri olan Elsiyum Es'e de ev sahipliği yapıyor. Geçtiğimiz yıllardan itibaren dikkatleri çeken ve bu anlamda da en yeni girişimlerin sağlanmasını amaçlayan Elsiyum Es, özellikleri ile de beğenileri kazanıyor.

Şehrin merkezinde güzel ve rahat bir hayat yaşamanızı amaçlayan Elsiyum Es, fiyatları ile de bütçe dostu olmaya devam ediyor.

Elsiyum Es özellikleri ve fiyatları neler?

Beykoz Kavacık'ta yer alan Elsiyum Es, aktivite alanları ve peyzaj bölgeleri ile dikkatleri çekiyor. En yeni havuzları, son sistem sauna ve hamamları ile herkesin beğenisini kazanan Elsiyum Es, büyük tenis kortları ile de güzel bir vakit geçirmenizi amaçlıyor.

1+1 ev fiyatları ile de şaşırtan Elsiyum Es, 355 bin liradan başlayan fiyatlarla kendisine başvuruda bulunanları ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Ödeme kolaylığı da gösteren Elsiyum Es, lansmana özel fiyatları ile de sizlere ekonomik kolaylık gösteriyor.

"Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!" Yorumlar

"Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!" Benzer Haberler


Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!

Beykoz'un en güzel bölgelerinden biri olan Kavacık'ta hayat bulmaya devam eden Elsiyum Es, fiyatları ve özellikleri ile de herkesin beğenisini kazanıyor.. Elsiyum Es Kavacık Konutları fiyat ve özellikleri ile şaşırtıyor!