Elite Consept Fikirtepe ne zaman teslim edilecek?

Elite Consept Fikirtepe ne zaman teslim edilecek?

Fikirtepe'nin parlayan yıldızı, özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanan Elite Consept, yeni adımların da atılmasını sağlayarak, uzun zamandır beklenen muhteşem özellikteki dairelerini en yeni fiyat seçenekleri ile ön satışa çıkarmaya hazırlanıyor.

İstanbul'da başlayan kentsel dönüşün sürecinin ardından çok önemli noktalara ulaşılan Fikirtepe'de yeni girişimler sağlanmaya devam ediliyor. En yeni projelerin merkezi olan Fikirtepe her geçen gün yenilenirken yatırımcıların da cazibe merkezi olmaya devam ediyor.

 

Birbirinden güzel porjelerin yer aldığı Fikirtepe'de her geçen gün yeni projelerin inşa edilmesi bölgeyi hareketlendirirken, özel projeler de dikkatlerden kaçmıyor. Bu özel projeler arasında yer alan Elite Consept özel girişimleri ile de farklılık oluşturmaya devam ediyor.

 

Bu yılın en çok konuşulan projeleri arasında yer alan Elite Consept, akıllı ev sistemleri ve yüksek güvenlik önlemleri ile diğer projelerden sıyrılarak kaliteyi ve güvenceyi ev sahiplerine aşılamayı amaçlıyor.

 

Elite Consept ne zaman teslim edilecek?

 

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen ve uzun zamandır da özellikleri ile şaşırtan bir proje olan Elite Consept, Mart 2018 yılında teslim edilmeyi amaçlıyor.

 

Elite Consept özellikleri ve fiyatları

 

Özellikleri ile vazgeçilmez olacak olan Elite Consept 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde yer alan daireleri ile birlikte satışa hazırlanıyor. İçerisinde yüzme havuzları ve peyzaj alanları bulunduran, aynı zamanda çocukların da rahat bir şekilde yaşamasını amaçlayan Elite Consept, metrekaresi 7 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

Etiketler : Konut Projeleri