Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!

truck

Elazığ'ın en önemli projelerinden olan ve uzun zamandır da beklenen Vadipark Evleri'nde adım adım sona yaklaşılıyor.

Büyüyen ve güçlenen nüfusu ile dikkatleri üzeirne çeken Elazığ'da her geçen gün yen adımlar da atılmaya devam ediliyor. Birbirinden yeni girişimlerin sağlanarak konut sıkıntılarının ortadan kaldırılması için uğraşan inşaat şirketleri Elazığ'a yatırım yapmaya devam ediyor. 

Geçtiğimiz yıllarda itibaren Elazığ'ın yükselen mahallelerinden Çayda Çıra Mahallesi'nde inşa edilen Vadipark Evleri, yeni sahiplerini bekliyor. Birbirinden muhteşem özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken ve bu anlamda da herkesin daha rahat bir adım atmasını sağlayan Vadipark Evleri, 220 konuttan oluşuyor. 110 konutun 3+1 olduğu Elazığ Vadipark Evleri'nde geriye kalan 110 konut ise 4+1'den oluşuyor. Doğa ile başbaşa olmak isteyenler için muhteşem fırsatlar sunan Vadipark Evleri, yeşil alanları ve genişliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Elazığ Vadipark fiyatı ne kadar? 

Akıllı ev sistemi ve yalıtımları ile birlikte herkesin kolay bir yaşam sürmesini amaçlayan Vadipark Evleri'nde 1,2,3,4.katlar 55 Bin TL Peşin, 55 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1300 TL taksitle satışa sunuluyor. Taksit imkanlarını bir hayli uygun fiyattan tutan Vadipark Evleri, 4+1 dairelerini ise 1,2,3 ve 4. katlar 65 Bin TL peşin, 65 Bin TL teslimatta olmak üzere 120 ay vade farksız 1600 TL sabit taksitle satışa sunuyor.

"Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!" Yorumlar

"Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!" Benzer Haberler


Rönesans Holding'den Bono İhracıyla Elazığ'a Hastane Yatırımı

Rönesans Holding'den Bono İhracıyla Elazığ'a Hastane Yatırımı

Ülkemizi çok sayıda modern hastaneye kavuşturmuş olan ve bugüne kadar Türkiye’nin sağlık sektöründe adeta devrim niteliğinde projelere sahip olmasında katkıları olan “Kamu Özel İşbirliği” nin desteği ile Rönesans Sağlık Yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.. Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!

Elazığ Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Elazığ Kentsel Dönüşüm Başlıyor!

Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yenilenme çalışmalarına yönelik göreve başlamış oldukları 2014 yılından günümüze kadar çok büyük çalışmalar yaptıklarını vurgulayan Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Özellikle 7 mahallemizde kentsel dönüşüm çalışmalarımız devam ediyor." dedi.

Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!

Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!

Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!. Elazığ'ın en önemli projelerinden olan ve uzun zamandır da beklenen Vadipark Evleri'nde adım adım sona yaklaşılıyor.

Elazığ'da Emlakçılık Kursu Son Kez Açılacak

Elazığ'da Emlakçılık Kursu Son Kez Açılacak

Emlakçılık faaliyetlerinin öngördüğü işlemlerin usülüne uygun yapılabilmesi için gerekli bilgi birikimini oluşturmak adına sektörde eğitimli Emlak Uzmanlarına da ihtiyaç artıyor. Vatandaşların taleplerini değerlendiren Elazığ Emlakçılar Derneği Başkanı Hakan Albayrak'tan kurs müjdesi. Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!

Emlak Fiyatları En Çok Elazığ'da Artış Gösterdi!

Emlak Fiyatları En Çok Elazığ'da Artış Gösterdi!

Türkiye İş Bankası'nın destekleriyle hazırlanmış olan REIDIN Emlak Endeksi Ocak ayı raporunun açıklaması yapıldı. Rapor kapsamında emlak fiyatları en fazla Elazığ'da artış gösterdi. Elazığ üzerinde metrekare başı konut satış fiyatlarında ki artış oranı %2.08 oranında gerçekleştirildi.

Malatya - Elazığ Raybüs Geliyor! Peki Ne Zaman?

Malatya - Elazığ Raybüs Geliyor! Peki Ne Zaman?

Ülkemizin giderek gelişmekte ve bir cazibe merkezi haline gelmekte olan Malatya ili için yeni bir yatırım müjdesi Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci tarafından Malatya ziyareti esnasında verildi. Malatya Elazığ arasında hayata geçecek olan Raybüs sistemi hakkında detaylar haberimizde…. Elazığ Vadipark Evleri'nde sona gelindi!