E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

truck

Birbirinden güzel projelerle hayata yön veren E İnşaat, bir evden çok daha fazlasını üretmeye devam ediyor.

Klasik çizgilerden sıyrılarak her geçen gün en yeni projeler üreten E İnşaat herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Birbirinden farklı projeleri sayesinde genel anlamda beğenileri kazanan E İnşaat, büyük farklılıklar da oluşturarak en güzel projelerin hayat bulmasını sağlıyor.

Birbirinden yeni projeleri sayesinde farklı lokasyonlarda farklı kişilere hizmet veren E İnşaat bu durumdan memnun olduğunu iletiyor. Uzman kadrosu ve muhteşem tanıtım ofisleri ile gelen misafirlerini de çok iyi bir şekilde karşılamayı amaçlayan E İnşaat, alışılagelmişin dışında yeni projeler üretmenin de mutluluğunu yaşıyor. Büyük sitelerde genel olarak mahalle ve komşuluk ilişkisine dikkat çeken E İnşaat'ın en büyük özelliği sıcak bir yuvanın da bilinirliğini ortaya çıkarması.

E İnşaat'ın Son Projesi Göz Kamaştırıyor

Anadolu'da varlığını sürdürmeye devam eden E İnşaat, genel anlamda Adana bölgesinde de farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Bir evden çok daha fazlasını üretmeyi amaçlayan E İnşaat, Seyhan nehri yakınında başladığı projesi ile de Adana halkına en güzel evleri vaad ediyor.

Sıcak bir aile ortamını yaşatmayı amaçlayan ve bu anlamda da güzel faydalar sağlayan E İnşaat, yeni hizmetler vermek ve yeni ailelerin de güzel bir eve kavuşmasubu sağlamak için sizleri tanıtım ofislerine bekliyor.

"E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!" Yorumlar

"E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!" Benzer Haberler


Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ali Ağaoğlu 4 Yeni Proje Yapıyor, Yatırım Bedeli 3 Milyar Dolar!

Ağaoğlu Şirketler Grubu, gelecek yıl içerisinde başlama hedefi koyduğu 4 yeni projesi için kollarını sıvamaya başladı yatırım bedeli olarak 3.000.000.000 $ yatırım yapmayı planlıyorlar. Projeler ise; Çekmeköy, Bağcılar, Yeniköy ve Bakırköy üzerinde boy gösterecek.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

20 Yıl Taksitli Konut Projeleri Tam Liste

20 Yıl Taksitli Konut Projeleri Tam Liste

Emlak Konut GYO önderliğinde başlatılmış olan konutta 2.seferberlik kampanyası kapsamında 20 yıl taksitli satışlar 2 ay boyunca devam edecek. 31 Mart 2017 tarihinde 240 ay taksitli konut satışları tamamen sona erecek. 20 yıl taksitli konut projeleri kampanyası çerçevesinde peşinatlar %5'e çekilmiş durumda.

Adana Konut Projeleri 2018

Adana Konut Projeleri 2018

E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!. Adana’da yaşanan kentsel dönüşüm süreci şehirdeki arsa ve konut fiyatlarının artmasına neden olurken, her bütçeye uygun ödeme seçenekleri sunan markalı konut projeleri de hızla yükselmeye devam ediyor. Adana'da 2017 yılında yaşamın başlayacağı konut projeleri...

Olimpa Park ve Vadiyaka Projeleri 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Olimpa Park ve Vadiyaka Projeleri 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

33 GYODER üyesi, 75 konut projesiyle 240 ay vadeli konut kampanyasına destek veriyor. GYODER Üyeleri arasında bulunmakta olan Fuzul Yapı, Olimpa Park ve Vadiyaka projelerini kampanya kapsamına koydu.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

Konutta 20 Yıl Vadeli Konut Projeleri

Konutta 20 Yıl Vadeli Konut Projeleri

Emlak Konut GYO'nun liderliğinde hayata geçirilmiş olan kampanya dönemi 2 ay boyunca devam edecek. 31 Mart'ta sona erecek olan kampanyada peşinatlar %5 oranına çekildi.

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group Bu Yıla 14 Yeni Projeye Başladı!

İki Design Group ortağı mimar Murat Kader, 2017 yılında 14 yeni projeye start verdi. Kader, İstanbul üzerinde birçok kentsel dönüşüm projesinde isimlerinin bulunduklarını açıkladı.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

2.Etap öncesinde son dairelere özel kampanya başlatmış olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz kampanyasını 60 aya çıkardı. 199.000 TL'den başlayış gösteren fiyatlarla satılmakta olan Colorist Şile, özellikle kazançlı yatırım arayışı içerisinde olanların buluşma noktası olarak kendisini gösteriyor.

Deniz Gören Konut Projeleri!

Deniz Gören Konut Projeleri!

İstanbul'da deniz görmekte olan konut projeleri, hem manzarasıyla, hem de getirisiyle kazandırmaya devam ediyor. Normal projelere kıyasla satımının daha hızlı yapılmakta olduğu deniz gören projelerin %30 ila %50 arası kar getirisi sağladığı belirtiliyor.