E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

truck

Birbirinden güzel projelerle hayata yön veren E İnşaat, bir evden çok daha fazlasını üretmeye devam ediyor.

Klasik çizgilerden sıyrılarak her geçen gün en yeni projeler üreten E İnşaat herkesin de dikkatini çekmeye devam ediyor. Birbirinden farklı projeleri sayesinde genel anlamda beğenileri kazanan E İnşaat, büyük farklılıklar da oluşturarak en güzel projelerin hayat bulmasını sağlıyor.

Birbirinden yeni projeleri sayesinde farklı lokasyonlarda farklı kişilere hizmet veren E İnşaat bu durumdan memnun olduğunu iletiyor. Uzman kadrosu ve muhteşem tanıtım ofisleri ile gelen misafirlerini de çok iyi bir şekilde karşılamayı amaçlayan E İnşaat, alışılagelmişin dışında yeni projeler üretmenin de mutluluğunu yaşıyor. Büyük sitelerde genel olarak mahalle ve komşuluk ilişkisine dikkat çeken E İnşaat'ın en büyük özelliği sıcak bir yuvanın da bilinirliğini ortaya çıkarması.

E İnşaat'ın Son Projesi Göz Kamaştırıyor

Anadolu'da varlığını sürdürmeye devam eden E İnşaat, genel anlamda Adana bölgesinde de farklılıklar yaratmaya devam ediyor. Bir evden çok daha fazlasını üretmeyi amaçlayan E İnşaat, Seyhan nehri yakınında başladığı projesi ile de Adana halkına en güzel evleri vaad ediyor.

Sıcak bir aile ortamını yaşatmayı amaçlayan ve bu anlamda da güzel faydalar sağlayan E İnşaat, yeni hizmetler vermek ve yeni ailelerin de güzel bir eve kavuşmasubu sağlamak için sizleri tanıtım ofislerine bekliyor.

"E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!" Yorumlar

"E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!" Benzer Haberler


Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

Artaş İnşaat 3 bin Konut Yapıyor!

İstanbul sınırları içerisinde güncel olarak 5 adet projesi devam etmekte olan Artaş İnşaat, gelecek yıl içerisinde 5 yeni proje için start vereceklerini açıkladı. Start verilecek olan bu projelerde 3.000'i aşkmış bir sayıda konut bulunacağı ileten Artaş İnşaat, 10 proje için toplamda 2.800.000 metrekare alan üzerinde çalıştıklarını belirtti.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

İnşaat Demiri 2018 Fiyatları

Ülkemiz çapında sürekli olarak gelişmekte olan inşaat sektörüne bağlı olarak inşaat malzemeleri piyasası da gelişmeye devam etmektedir. İnşaat yapı malzemelerinin en önemlilerinden biri olan inşaat demiri ise piyasalarda sürekli değişkenlikler gösteren bir malzemedir. Günümüzde inşaat demirlerinin hangi bölgede ne kadar fiyata satıldığını ve 2017 yılı içerisinde nasıl olacağını belirten bir haber hazırladık. Ayrıntılar haberimizde…

İnşaat Sektörünün Devlerinin 2018 Planları

İnşaat Sektörünün Devlerinin 2018 Planları

E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!. Güncel olarak geçmiş olacağımız 2016 yılında iç ve dış problemlere, her türlü zorluğa göğüs geren inşaat sektörü, gelecek yıl için kollarını sıvadı. İnşaatçılar, devam etmekte olan projelerinin yanında yeni projeler üretme içinde çok sıkı çalışmalar içerisine girdiler.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

İnşaat Sektörü İçin Çalıştay Düzenlendi!

İnşaat Sektörü İçin Çalıştay Düzenlendi!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) tarafından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) merkezinde düzenlenmiş olan "İnşaat Sektörü Çalıştayı"na katılımını gerçekleştirdi.

İnşaat Sektöründe Hedefler 2018 Yılında Kentsel Dönüşümü Gösteriyor!

İnşaat Sektöründe Hedefler 2018 Yılında Kentsel Dönüşümü Gösteriyor!

İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı Deniz Karataş, Konut sektöründe gelecek yıl hedefleri arasında en büyük hedefin kentsel dönüşüm olduğunu aktardı. Karataş, gelecek yıldaki çok büyük bir şekilde büyüme katetme beklentisi olarak her sene %2-3 olan büyüme hedefinin bu sene %5-6'yı beklediklerini aktardı.. E İnşaat'ın yeni projeleri göz kamaştırıyor!

Hasanoğlu İnşaat 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Hasanoğlu İnşaat 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Hasanoğlu İnşaat; BanuEvleri Ispartakule 2'de 220 dairelik ve BanuEvleri Ispartakule 3'de 74 dairelik projeleriyle, Emlak Konut GYO liderliğinde başlatılmış olan 240 ay vade kampanyasına katılım gerçekleştirdiğini belirtti.

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor!

Akkülah İnşaat Karaman'a Proje Yapıyor! "Turkuaz City"

Akkülah İnşaat, Karaman üzerinde 33.000 metrekare alan üstünde yapacak olduğu Turkuaz City adını verdiği projesi kapsamında zengin sosyal donatılarla beraber inşa edilecek. Akkülah, 500 dairelik Turkuaz City projesiyle estetik ve mimari açıdan Karaman'a büyük bir vizyon kazandıracak.