Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı

truck

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen Denizİstanbul sahil kasabası, lansmandan teslim tarihine kadar yüzde 57 prim elde edecek bir fırsat sunuyor.. Kasım 2017’de ise Denizİstanbul Mercan Konakları birinci etabın teslimi için hazırlıklarını sürdürüyor.

İstanbul’un gözde semtleri arasında yer alan Beylikdüzü’nde Keleşoğlu Holding tarafından vadedilen deniz ile iç içe bir yaşam olan Deniz İstanbul sahil kasabası, doğa, yeşil ve denizin kesiştiği bir noktada gün yüzüne çıkıyor.

Hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenler için lansman gününden teslim gününe kadar olan süre zarfında yüzde 57 lik bir oranda prim elde etmeyi vadeden bir fırsat sunuyor. Sektörün en çok kazandıran projeleri ile şimdiye kadar hayata geçirdiği markalı projeler ile adından sıkça söz ettiren Keleşoğlu Holding, Deniz İstanbul projesi kapsamında yüzde 25 peşinat ile 120 aya yüzde 0,70 faiz ya da 60 ay için yüzde 0,42 faiz oranları ile sizler için farklı ödeme seçenekleri sunuyor.

Proje hakkında biraz genel detay  vermek gerekirse 1.200 dönümlük bir alan üzerinde neredeyse tamamı deniz gören ve marina ile yan yana olan 4 bin 619 konut ve 330 adet villanın yer aldığı Deniz İstanbul projesi, 135 bin metrekarelik bir akarsu alanına sahip. Birim olarak bakıldığında kişi başına neredeyse 15 metrekare yeşil alan düşerken, ferah ve doğa ile iç içe bir yaşam vadeden Deniz İstanbul ihtişamlı bir giriş yaptı sektör alanına.

Diğer yönlerini yani sosyal donatılarını söylemek gerekirse, marinası, alışveriş merkezleri, okulları, hastanesi, denize nazır kafe ve restoranları, ekstra otel hizmeti, Denizİstanbul spor ve yaşam kulübü, kumsalı, binicilik etkinlikleri, su sporları kulübü, camii ve Shuttle ile sizler için yaşam standardı kavramını yeniden tanımlıyor.

Deniz İstanbul Marina Evleri Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Deniz İstanbul Marina Evleri İletişim Bilgileri
Web : http://denizistanbul.com/
Telefon : 444 41 51
Adres : Marmara Mah. Ulusum Cad. No:4/1 Yakuplu-Beylikdüzü/İstanbul

"Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı" Yorumlar

"Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı" Benzer Haberler


Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı

Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı

Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçirilen Denizİstanbul sahil kasabası, lansmandan teslim tarihine kadar yüzde 57 prim elde edecek bir fırsat sunuyor.. Kasım 2017’de ise Denizİstanbul Mercan Konakları birinci etabın teslimi için hazırlıklarını sürdürüyor.. Denizİstabul’da Yüzde 57 Prim Fırsatı