Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

truck

“İstanbul’un En Büyük Sahil Kasabası” olarak nitelendirilen Deniz İstanbul, Beylikdüzü Yakuplu’da Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçiriliyor. Proje, marina ve denize olan cephesiyle öne çıkıyor.

“İstanbul’un En Büyük Sahil Kasabası” olarak nitelendirilen Deniz İstanbul, Beylikdüzü Yakuplu’da Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçiriliyor. Proje, marina ve denize olan cephesiyle öne çıkıyor.

Konut alanları, okul, hastane, otel, alışveriş merkezi, deniz kenarı kafe ve restoranların yanı sıra sosyal olanakları bulunan Deniz İstanbul, marinaya ve denize cephe bin 200 dönüm alan üzerinde yükseliyor. 135 bin metrekare akarsu yüzeyi, kişi başına ortalama 15 metrekare yeşil alanı, 1,5 kilometrelik sahil ve kumsalı ile 25 binin üzerindeki kişiye eşsiz bir yaşam sunmaya hazırlanıyor.

Yeşil ve mavinin iç içe geçtiği, 100 metreye varan vadi yapısı ile öne çıkan Deniz İstanbul, 4 bin 619 adet konut ve 330 adet villadan meydana geliyor. Keleşoğlu Holding tarafından 1 milyar liralık yatırımla hayata geçirilen projede 968 bin 767 metrekare konut alanı, 15 bin 322 bin metrekare sağlık alanı, 52 bin 772 metrekare ticaret alanı ve 89 bin 455 metrekare turizm tesis alanı yed alıyor.

Tasarımının Kraft Mimarlık tarafından yapıldığı Deniz İstanbul projesinin Mercan Konakları, Marina Evleri ve Kalyon Evleri olmak üzere 3 etapta satışları sürüyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları 5 ile 8 kat arasında değişen bloklar şekilde hayata geçiriliyor. 122 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Mercan Konakları’nda her katta 2 daire yer alıyor. 3 cepheye sahip dairelerin bulunduğu Mercan Konakları’nda kişi başına 15 metrekare genişliğinde yeşil alan düşüyor. Mercan Konakları’nda 66 ve 75 metrekare 1 oda 1 salon, 90 ve 144 metrekare 2 oda 1 salon, 133 ve 193 metrekare arasında 3 oda 1 salon ve 213 metrekareden başlayan 4 oda 1 salon daire seçenekleri sırlanıyor.

Deniz İstanbul Marina Evleri de projenin Yakuplu Marina’ya en yakın etabı olarak yükseliyor. Deniz İstanbul’un Marina Evleri, 65 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 87 adet ikiz ve müstakil bahçeli villadan meydana gelen Marina Evleri’nde alanları net 453 ile 585 metrekare arasında değişen villalar bulunuyor. Projedeki villalar, aki yaşam katı ve hobi alanı olarak kullanılabilen bodrum kattan oluşuyor. Tamamı deniz manzarasına sahip olan Marina Evleri’ndeki villalarda 2 araç kapasiteli kapalı otoparkı, sauna ve buhar odası yer alıyor.

Deniz İstanbul Kalyon Evleri de 108 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Tamamı 140 daire ve 202 villadan meydana gelen Deniz İstanbul’un Kalyon Evleri’nde 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri ve ikiz villa, kent villa, müstakil villa gibi seçenekler sunuluyor.

1,5 kilometre uzunluğa sahip sahil ve kumsalı olan Deniz İstanbul projesinde Kalyon Evleri’nin 2016 yılının Ağustos ayında, Marina Evleri’nin 2017 yılının Mayıs alında, Mercan Konakları 1’in 2017 yılının Kasım ayında, Mercan Konakları 2’nin 2018 yılının Nisan ayında 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. Projenin tamamının 2021 yılında bitirilmesi hedefleniyor.

"Deniz İstanbul’da Satışlara Devam" Yorumlar

"Deniz İstanbul’da Satışlara Devam" Benzer Haberler


Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

“İstanbul’un En Büyük Sahil Kasabası” olarak nitelendirilen Deniz İstanbul, Beylikdüzü Yakuplu’da Keleşoğlu Holding tarafından hayata geçiriliyor. Proje, marina ve denize olan cephesiyle öne çıkıyor.. Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

Deniz Gören Konut Projeleri!

Deniz Gören Konut Projeleri!

İstanbul'da deniz görmekte olan konut projeleri, hem manzarasıyla, hem de getirisiyle kazandırmaya devam ediyor. Normal projelere kıyasla satımının daha hızlı yapılmakta olduğu deniz gören projelerin %30 ila %50 arası kar getirisi sağladığı belirtiliyor.

Deniz Gören Konut Kazandırıyor!

Deniz Gören Konut Kazandırıyor!

Deniz İstanbul’da Satışlara Devam. İstanbul üzerinde, denize cepheli olan konut projeleri, hem manzarasıyla hemde prim potansiyeliyle büyük ölçüde kazanç sağlıyor. Satışı normal konut projelerine kıyasla daha hızlı bir şekilde gerçekleşen deniz gören konut projelerinin %30 ila %50 arası kar getirisi bulunuyor.

Deniz İstanbul'dan Ev Alanlar Kârlı Çıkıyor

Deniz İstanbul'dan Ev Alanlar Kârlı Çıkıyor

Deniz İstanbul projesinde konut satışları 285 bin TL'den başlıyor. Banka kredisine uygun olan daireler için ayrıca firma kendi bünyesinde de 5 yıla kadar farklı ödeme imkanları sunuyor. Tamamı deniz manzaralı olan yapılar birbirlerinin görüşlerini kesmeyecek şekilde konumlandırılıyor.. Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

Narlıdere Belediyesi Deniz Manzaralı 14 İşyerini Açık Artırma Usulüyle Satıyor!

Narlıdere Belediyesi Deniz Manzaralı 14 İşyerini Açık Artırma Usulüyle Satıyor!

İzmir Narlıdere Belediye Başkanlığı, Narlıdere'nin Narlı Mahallesi'nde bulunan 14 ticari ünitenin satışı için önümüzdeki günlerde düzenlemeyi planladığı ihalesinin bilgileri paylaştı. Deniz manzarasına sahip iş yerleri için belirlenen muhammen bedeller 800 bin TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında değişiklik gösterirken, işte diğer detaylar...

Güncel Konut Fiyatları İle Deniz İstanbul

Güncel Konut Fiyatları İle Deniz İstanbul

Avrupa Yakası Konut Projeleri kapsamında Keleşoğlu imzasıyla hayata geçirilen İstanbul inşaat projeleri'nden "Deniz İstanbul" konut projesi fiyat bilgileri ve diğer ödeme seçenekeleri dışında tanıtım videosunu izleyebilirsiniz tüm detay ve ayrıntılar bu haberde.. Deniz İstanbul’da Satışlara Devam

Deniz İstanbul Mercan Konakları Fiyatları

Deniz İstanbul Mercan Konakları Fiyatları

İstanbul Beylikdüzü Yakuplu bölgesinde Keleşoğlu Holding güvencesi ile hayata geçirilen Deniz İstanbul Mercan Konakları konut projesi toplam olarak 1 milyon metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçirilmiştir. Deniz İstanbul Mercan Konakları konut projesi kapsamındaki daire fiyatları da haberimizde yer almaktadır…

Deniz Karataş, Enerji Kimlik Belgesi'ne Yönelik Uyarıda Bulundu!

Deniz Karataş, Enerji Kimlik Belgesi'ne Yönelik Uyarıda Bulundu!

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili ve Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, Enerji Kimlik Belgesi süresinin uzatılmasına yönelik gerçekleştirmiş oldukları çalışmaların sonuç vermesinin çok sevindirici olduğunu iletti.