Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

truck

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Sancaktepe'de yine göz kamaştıran bir yapı yükselmeye devam ediyor.

Her geçen gün birbirinden farklı projelerle gündeme gelem Sancaktepe, yeni bir projeye daha ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Uzun zamandır devam eden projelerle İstanbul'un en iyi semtleri arasında yer almaya devam eden Sancaktepe, şaşırtmaya devam ediyor. 

Pek çok kişi için yeni projelerin de gözde mekanları arasında yer alan Sancaktepe'de pek çok projeyi sollayan yeni bir yapı beliriyor. Denge Yapı tarafından inşasına başlanan ve pek çok kişi tarafından genel anlamda tercih ediken Denge Towers mükemmellik isteyenler için vazgeçilmez olmaya geliyor. Denge Towers ile birlikte mükemmel bir hayat yaşamak isteyenler, isteklerini sonunda alabilecek.

Bu yıldan itibaren ön talebe açılan Denge Towers Sancaktepe altında bulunan AVM ile yeni bir yaşam merkezinin de temelini atmış oluyor.

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe Projesi

Sancaktepe'nin en güzel alanlarından birine inşa edilen Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe peyzaj alanları ve geniş yürüyüş yolları ile dikkatleri çekiyor. Büyük bir plaza şeklinde inşa edilen Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe, aynı zamanda ilk iki katında bulundurduğu AVM ile renkli bir yaşam vaad ediyor. Her zaman canlılığı ve hayatı vaad eden Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe, fiyatları ile de herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. 

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe Teslim Tarihi Ne Zaman?

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından beklenmeye devam edilen Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe'nin teslim tarihi de merak ediliyor. Ön talep ile birlikte satışa sunulmaya hazırlanan Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe, fiyatları ile de yüz güldürüyor.

Fiyatları ile son derece merak edilen Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe'nin 2017 yılında satışa sunulması amaçlanıyor.

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe Fiyatları ve Fiyat Listesi

Yapımına hızla devam edilen ve çevre düzenlemesi de yapılmaya çalışılan Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe'nin fiyatları da cepleri güldürüyor. Gerçek anlamda hem iyi bir semtte oturmak hem de iyi bir sitede ailesi ile birlikte rahat etmek isteyenler için Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe bulunmaz bir fırsat sunuyor.

Son derece kolay ödeme yöntemleri ile herkesi ev sahibi yapan Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe, peşin ödemelerde de müşterilerine kolayklık göstermye devam ediyor. 1+1 dairelerinin ön satışı hakkında bilgi veren Denge Yapı, fiyatların 360 bin liradan başladığını ifade ediyor.

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe İletişim Bilgileri ve Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe Nerede

Lokasyon olarak İstanbul'un göbeğinde yer alan ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe'nin merak edilen iletişim bilgileri şu şekilde:

Telefon: 0216 311 66 67

İnternet Sitesi: www.dengetowers.com

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe Özellikleri

Altında bulunan AVM ile dikkatleri çeken Denge Towers aynı zamanda bünyesinde bulundurduğu 40 adet ofis ile tam bir iş merkezi oluyor. Aynı zamanda bünyesinde barındırdığı konutlarla da mükemmelliği yakalayan Denge Towers hem sizin işinizi rahat bir şekilde halletmenizi hem de rahat bir şekilde yaşam sürmenizi sağlıyor. Müzik odaları, yüzme havuzu, sauna ve benzeri bir çok aktivite alanı da bulunduran Denge Towers sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

"Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe" Yorumlar

"Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe" Benzer Haberler


Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

Her geçen gün daha da büyüyen ve gelişen Sancaktepe'de yine göz kamaştıran bir yapı yükselmeye devam ediyor.. Denge Yapı Denge Towers Sancaktepe

Denge Yapı ve Sega Solar İşbirliğiyle Urfa'ya Güneş Enerjisi Santrali Kuruluyor

Denge Yapı ve Sega Solar İşbirliğiyle Urfa'ya Güneş Enerjisi Santrali Kuruluyor

Gayrimenkul sektöründe başarılı çalışmalarda imzası bulunan ve adından sıkça söz ettiren Denge Yapı, Urfa'nın Hilvan ilçesinde hayata geçireceği iddialı projesi için kolları sıvadı. Çalışmaları titizlikle devam eden projeyi kimin üstleneceği konusunda nihai karara varıldı.