Dekon Suadiye Ametist’te muhteşem indirim!

Dekon Suadiye Ametist’te muhteşem indirim!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 4 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Şehrin tam da merkezinde yer almak, tüm bölgelere yakın olarak mükemmel bir girişim sağlamak isteyenler Suadiye’nin göz bebeği Dekon Suadiye Ametist’i tercih ediyor. Tam şehir merkezinde yer alan ve bu anlamda da beğenileri kazanan Dekon Suadiye Ametist, aynı zamanda farklı girişimlerin de sağlanarak mükemmel bir hayat yaşanmasını sağlıyor.

 

Özellikleri ile muhteşem farklar yaratan Dekon Suadiye Ametist, birbirinden yeni girişimleri ile de şaşırtıyor. Her geçen gün en yeni özellikleri ile fark yaratan Dekon Suadiye Ametist’te 90 m² ile 275 m² arasında farklı tercihlere hitap eden 2+1, 3+1, 3+1DB, 4+2 DB konut seçenekleri bulunuyor. Bu anlamda herkese hitap edebilen Dekon Suadiye Ametist, 1 Aralık 2016 tarihinde ilk etabın teslim edileceğini de bildiriyor.

 

Dekon Suadiye Ametist fiyatları ne kadar?

 

Teslim tarihi adım adım yaklaşırken fiyatlarında da yüzde 20 iskonto uygulayan Dekon Suadiye Ametist, bu anlamda daha fazla satış yapmayı amaçlıyor. Fiyat anlamında daha rahat bir ödeme sistemi sunan Dekon Suadiye Ametist, 152 konuttan oluşacak olan bu projesinde 90 m² evleri 625 bin liradan satışa sunmayı düşünüyor. Bu fiyatlar üzerinden yüzde 20 oranında sağlanacak iskonto az da olsa ev alacak kişiye güzel bir indirim fırsatı sunabiliyor.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | Osgaka.com