Coordinat Bornova'dan muhteşem fırsat!

Coordinat Bornova'dan muhteşem fırsat!

Uzun zamandır yapımı devam eden ve İzmir'in en iyi projeleri arasında gösterilen Coordinat Bornova'a daireler hızlı bir şekilde satılıyor.

İzmir'in nüfusunun her geçen gün daha da artması bir çok kişiyi farklı alanlara yönlendiriyor. Bu açıdan pek çok kişi için yeni bir girişim sağlayan Coordinat Bornova ise en güzel dairelerini sizler için hazırlıyor. Uzun zamandır pek çok kişi tarafınan merakla beklenen Coordinat Bornova'da daire satışlarının da hızlanması yatırımcıları bölgeye çekiyor.

 

İzmir'in her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçelerinden olan Bornova'da inşa edilen ve beğenileri kazanmaya devam eden projeler, yatırımcıların da ilgi odağı oluyor. Bu aydan itibaren satışa çıkarılan ve son zamanların en çok konuşulan projelerinden olan Coordinat Bornova ise satış rekorları kırmanın haklı gururunu yaşıyor.

 

Coordinat Bornova daire fiyatları

 

Bornova'nın en güzel yerinde inşa edilen Coordinat Bornova şimdiye kadar 250 daire satışına ulaştı. Pek çok kişiye güzel imkanlar sağlayan ve güzel girişimlerde bulunmasını sağlayan Coordinat Bornova'da ev fiyatları 250 bin liradan başlıyor.

 

En güzel taksit seçeneklerini yatırımcılarına arz eden Coordinat Bornova'da, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Bu seçeneklerle birlikte bir çok kişi de rahat bir şekilde dairesini alıp bu fiyatlara muhteşem özellikteki Coordinat Bornova'da yaşamını sürdürebiliyor. Son çevre düzenlemeleri devam eden Coordinat Bornova'nın tanıtım ofislerinde de satış işlemleri devam ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri