ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege'nin İncisi olan anılan Bodrum'da 5 yeni projeyi birden hayata geçirmek için adımlarını attı. Toplamda 100 milyon liralık yatırım ile yapılması planlanan projelerin tamamlanması ile bölgenin havasının değişeceği öngörülüyor

ConCept yapı ilk olarak 2007 yılında Güzel Evim markası ile kişiye özel tasarımları uygulama amacıyla konut sektörüne katılan firmalardandır. 2012 yılı itibariyle de inşaat sektöründeki çalışmalarına hız kazandırmaya başladı. 2015 yılından bu yana da, yine aynı anlayışıyla faaliyet göstermek için Bodrum’a taşınan Concept Yapı daha önce yapıl(a)mamış projeleri tasarlayarak, konut sahiplerinin kendilerini özel hissedeceği projeleri üretmek için çalışmalarına devam ediyor.

Her projesinde farklılık yaratmayı amaç edinen ve standart olarak kabul eden firmanın tüm projeleri uygulandığı bölgenin cazibe merkezi olmasına da katkıda bulunuyor. Özgür tasarımları imar eden Concept Yapı’da tüm proje arazileri kendisine aittir.Çalışmalarının kalitesini daha da artırabilmek ve projelerinde teknolojik gelişmelerden yararlanmak isteyen firma yakın zaman önce de önemli Alman ve İtalyan markalarının bayiliğini de üstlendi.

ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege'nin İncisi olan anılan Bodrum'da 5 yeni projeyi birden hayata geçirmek için adımlarını attı. Toplamda 100 milyon liralık yatırım ile yapılması planlanan projelerin tamamlanması ile bölgenin havasının değişeceği öngörülüyor. Proje arazilerinin satın alınması içinde özenli bir çalışma içerisinde olan firmanın inşa edeceği alanın büyüklüğü de yaklaşık 52 bin metrekareden oluşuyor.

ConCept Yapı


2020 Yılına Kadar Bodrum’a 100 milyon dolarlık Yatırım Daha Geliyor

Infinity of Yalıkavak, Art of Yalıkavak, Serenity of Gündoğan, Silence of Bodrum ve Silence Premium of Bodrum isim 5 projede inşa edilecek konutların ortalama metrekare fiyatlarının 2.500 Euro ile 5.000 Euro arasında değişeceği söyleniyor. Ayrıca firma yetkilileri tarafından 100 milyon TL yatırım ile hayata projelere ilaveten 2020 yılına kadar da 100 milyon dolar daha yatırım yapılacağı söyleniyor.

İnşaat sektörüne 2015 yılında tam anlamıyla giriş yapan ConCept Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Fuat Akın, uzun yıllar iş dünyasında bulunduklarını, farklı sektörlerde yatırımlara imza attıklarını ve 2015 yılından itibaren içerisinde bulundukları inşaat sektöründe de büyüme hedeflerinin olduğunu belirtti. ConCept Yapı yaptığı genel basın bültenin de, Şubat ayından itibaren yaşamın başlayacağı olan “Art of Yalıkavak” projesinin tanıtımı da gerçekleştirdi.

Etiketler : Yeni Projeler