Colorist Şile tam 10 yılda kendini amorti ediyor!

Colorist Şile tam 10 yılda kendini amorti ediyor!

Temelleri atıldığı ilk günden bu yana dikkatleri çeken Colorist Şile bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmanıza olanak sunuyor. Kendini kendini tam 10 yılda amorti eden Colorist Şile ilerleyen yıllarda satışa çıkarılmak istendiğinden güzel karlar elde etmenizi sağlıyor.

Şile bölgesinde inşa edilen Colorist Şile, sizler için de muhteşem fırsatlar sunuyor. Şile bölgesinin en özel projelerinden olan Colorist Şile, genel durumu ile daha da cazip hale geliyor. Temelleri atıldıktan sonra pek çok ödeme seçeneği sunan Colorist Şile aynı zamanda 50 aya kadar yüzde 0 faiz oranı ile ev alabilmenize de olanak sağlıyor.

 

Fırsatları bitmeyen ve dolu dizgin serüvenine devam eden Colorist Şile, renkli mimarisi ile beğenileri topluyor. Renk renk evleri ve birbirinden farklı daire seçenekleri ile ailelerin için cazip bir proje olan Colorist Şile, büyük peyzaj alanları ve birbirinden farklı aktivite alanları ile güzel anlar geçirmenizi olanak sunuyor.

 

Colorist Şile fiyatları ve özellikleri

 

Şile bölgesinde hızla yükselmeye devam eden Colorist Şile her geçen gün değerleniyor. Güzel bir lokasyonda yer alan Colorist Şile, yeni yapılan devlet hastanesinin hemen yanı başında yer alıyor. Aynı zamanda Osman Gazi Köprüsü'ne olan yakınlığı sayesinde değerlenen Colorist Şile'de daire fiyatları 169 bin liradan başlıyor.

 

Ev almak isteyenlere bir çok kolaylık gösteren Colorist Şile'de son daireler de satışa sunuluyor. Geleceğe yatırım yapmanıza olanak sunan Colorist Şile için siz de girişimleri hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız, en kısa zamanda tanıtım ofislerine uğrayabilirsiniz.

Etiketler : Konut Projeleri   Colorist Şile Fiyatları   Colorist Şile