Cityist Offices Piyalepaşa

truck

İstanbul Piyalepaşa Meydanı'na yakın bir bölgede hızla yükselen Cityist Offices Piyalepaşa, mimarisi ile büyülemeye devam ediyor.

Her geçen gün yapımına hızla devam edilen ve bu anlamda da büyük kolaylıklar sağlayan Cityist Offices Piyalepaşa, yeni ve modetrn çizgilerin buluştuğu bir dünya vaad ediyor. Bir ofisten çok daha fazlasını isteyen her özelliği içerisinde bulundurarak kendisine hayatı kolaylştıracak olan pek çok faktörü de göz önünde bulunduranlar için vazgeçilmez bir yaşam alanı olan Cityist Offices Piyalepaşa, bu anlamda herkesin de beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yepyeni çizgileri ve dış mimarisi ile ilk olarak dikkatleri çeken ve ardından da iç mimarisi ile de parmak ısırtan Cityist Offices Piyalepaşa, İstanbul'un en merkezi bölgelerinden biri olan ve iş anlamında da herkesin beğenisini kazanan Piyalepaşa'da yer alıyor. İş hayatının son derece canlı olduğu bir bölgede inşası hızla devam eden Cityist Offices Piyalepaşa'nın fiyatları ve ne zaman teslim edileceği de merak ediliyor.

Cityist Offices Piyalepaşa Projesi

Uzun zamandır beklenen bir proje olan ve iş dünyası tarafından büyük bir heyecanla takip edilen Cityist Offices Piyalepaşa, geniş bir alan üzerinde yer alıyor. Bu sayede herkesin de kolay bir şekilde isteklerini gerçekleştirmesini amaçlayan Cityist Offices Piyalepaşa, aktivite alanlarını da geniş tutmaya özen gösteriyor.

Bir ofisten çok daha fazlasını İstanbul'un göbeğinde gerçekleştirmek ve taleplere göre büyük bir iş çıkarmak isteyen Meydanbey ve Pam Yapı hiç bir fire vermeden amaçları doğturultusunda ilerliyor. Muhteşem lokasyonu ve görsel olarak dikkatleri üzerine çeken Cityist Offices Piyalepaşa, geniş toplantı odaları ve ofisleri ile birlikte muhteşem adımların da atılmasını sağlıyor.

Cityist Offices Piyalepaşa Teslim Tarihi Ne Zaman?

Lansman fiyatlarını bekleyen pek çok kişi rotasını Cityist Offices Piyalepaşa'ya çevirirken bu başarılı projenin de ne zaman teslim olacağı merak ediliyor. Bir an önce yeni ofisine yerleşmek isteyenler için yeni girişimlerin de sağlanmasını amaçlayan Meydanbey ve Pam Yapı, merakla beklenen Cityist Offices Piyalepaşa'nın 2018 yılında teslim edilmesi amaçlanıyor.

Cityist Offices Piyalepaşa Fiyatları ve Fiyat Listesi

Pek çok kişi tarafından sıkı bir şekilde takip edilen ve uzun zamandır da yapımına devam edilen Cityist Offices Piyalepaşa fiyatları ile de yüzleri güldürüyor. Lokasyon olarak Çağlayan Adliyesi'ne sadece 3 kilometre, Galata Kulesi'ne ise 2 kilometre uzaklıkta olan Cityist Offices Piyalepaşa'nın genel fiyatlarının da 500 bin liradan başlaması amaçlanıyor.

Cityist Offices Piyalepaşa İletişim Bilgileri ve Cityist Offices Piyalepaşa Nerede

İstanbul'un gözde ofis merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Cityist Offices Piyalepaşa'nın merakla beklenen iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres: Cityist Offices Adres: Piyalepaşa Bulvarı Derebostan Sok. No.2 Beyoglu/İstanbul
Tel: 0212 238 08 61
Web: www.cityist.com.tr

Cityist Offices Piyalepaşa Özellikleri

Her zaman bir ofisten daha fazlasını sunan Cityist Offices Piyalepaşa, genel anlamda muhteşem manzarası ve fitness salonu ile dikkatleri çekiyor. Aynı zamanda büyük peyzaj alanları ve oturum alanları da genel anlamda herkesin beğenisini çeken diğer alanlar olmaya devam ediyor.

"Cityist Offices Piyalepaşa " Yorumlar

"Cityist Offices Piyalepaşa " Benzer Haberler


Cityist Offices Piyalepaşa

Cityist Offices Piyalepaşa

İstanbul Piyalepaşa Meydanı'na yakın bir bölgede hızla yükselen Cityist Offices Piyalepaşa, mimarisi ile büyülemeye devam ediyor.. Cityist Offices Piyalepaşa