Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

truck

Türkiye'nin en gözde sahil ilçelerinden biri olan ve her geçen gün yükselen bir değer olmaya da devam eden Çeşme Jardin Eden son 10 villasının alıcılarını bekliyor.

Her geçen yıl daha da gelişen ve büyüyen merkezler arasına adını yazdırmaya hazırlanan Çeşme, tatil alanları ve koyları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Herkesin genel olarak beğendiği merkezlerden biri olan Çeşme, en temel durumları ile de şaşırtıyor.

Çeşme'de yer alan projelerin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte yeni girişimlerin de sağlanması dikkatlerden kaçmıyor. Yeni projelerin ortak alanı olan Çeşme'de uzun süredir yapımına devam edilen ve ardından da satışa sunulan Çeşme Jardin Eden, son 10 villasını da satışa çıkarmak için hazırlanıyor. Uzun zamandır devam eden düzenlemelerle birlikte son yatırımcılarını arayan Çeşme Jardin Eden, 44 villa ve 3 konaktan oluşuyor. İşadamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi görren Jardin Eden, ayrıcalıklı yaşama dahil olmak isteyenler için projede fiyatlarını 1 milyon 652 bin TL’den başlatıyor. Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze de 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden lokasyon olarak da beğenilen bir alanda yer alıyor.

Jardin Eden özellikleri nelerdir?

Birbirinden farklı konak ve villalardan oluşan Jardin Eden,  24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri veriyor. Her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu Jardin Eden mimarisi ile de göz dolduruyor.

"Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!" Yorumlar

"Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!" Benzer Haberler


Çeşme'de ki Rezidans Projelerine Çok Büyük Talep Var!

Çeşme'de ki Rezidans Projelerine Çok Büyük Talep Var!

Gayrimenkul sektöründe hızlı hareketlenme yaşayan Çeşme'de hareketlilik tüm hızıyla devam ediyor. Reisdere ve Ilıca bölgesinde bulunan rezidans konutlarda talep patlaması yaşanıyor. . Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!. TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

İzmir'in Çeşme ilçesinin en büyük arazisi üzerine kurulması planlanan proje, eski Ege evlerine ait mimariyi tekrar gün yüzüne çıkarmayı amaçlıyor. Lüks villa ve rezidanslardan oluşan projede bir de apart otel bulunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere rezidans hizmetleri de sunuluyor olacak. Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Çeşme Reisdere TOKİ Kuraları Ne Zaman?

Çeşme Reisdere TOKİ Kuraları Ne Zaman?

Bulunduğumuz yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşa aşaması tamamlandı ve ardından başlayan başvuru sürecinin de sonuna gelindi. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından merakla beklenen hak sahibi belirleme ve konut belirleme kurası da 30.12.2016 tarihinde gerçekleşecektir. Ayrıntılar haberimizde…

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Türkiye'nin en gözde sahil ilçelerinden biri olan ve her geçen gün yükselen bir değer olmaya da devam eden Çeşme Jardin Eden son 10 villasının alıcılarını bekliyor.. Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Çeşme Reisdere TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu

Çeşme Reisdere TOKİ Konutları Sahiplerini Buldu

2016 yılının son aylarında faaliyetlerine dair pek gelişme yaşanmayan Başbakanlık Toplu Konut İdaresinde, 2017’nin ilk gününde itibaren beklenen hareketlilik yaşanmaya başladı. Başvuru sürecinin ardından kura çekim aşamasına gelinen Çeşme Reisdere TOKİ konutlarında ev sahibi olan vatandaşların evlerine taşınmaları 2 ayı alabilir şeklinde açıklama geldi.

Çeşme Reisdere TOKİ Kura Sonuçları

Çeşme Reisdere TOKİ Kura Sonuçları

Geçmiş dönemler içerisinde ve bu yıl içerisinde inşa ettiği sosyal konutlarla on binerce vatandaşımızı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi İzmir’in Çeşme ilçesindeki Reisdere mahallesinde hayata geçirdiği konut projesindeki konutlar için kura çekimini gerçekleştirdi. Kura sonuçları haberimizde…