Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Türkiye'nin en gözde sahil ilçelerinden biri olan ve her geçen gün yükselen bir değer olmaya da devam eden Çeşme Jardin Eden son 10 villasının alıcılarını bekliyor.

Her geçen yıl daha da gelişen ve büyüyen merkezler arasına adını yazdırmaya hazırlanan Çeşme, tatil alanları ve koyları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Herkesin genel olarak beğendiği merkezlerden biri olan Çeşme, en temel durumları ile de şaşırtıyor.

 

Çeşme'de yer alan projelerin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte yeni girişimlerin de sağlanması dikkatlerden kaçmıyor. Yeni projelerin ortak alanı olan Çeşme'de uzun süredir yapımına devam edilen ve ardından da satışa sunulan Çeşme Jardin Eden, son 10 villasını da satışa çıkarmak için hazırlanıyor. Uzun zamandır devam eden düzenlemelerle birlikte son yatırımcılarını arayan Çeşme Jardin Eden, 44 villa ve 3 konaktan oluşuyor. İşadamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi görren Jardin Eden, ayrıcalıklı yaşama dahil olmak isteyenler için projede fiyatlarını 1 milyon 652 bin TL’den başlatıyor. Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze de 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden lokasyon olarak da beğenilen bir alanda yer alıyor.

 

Jardin Eden özellikleri nelerdir?

 

Birbirinden farklı konak ve villalardan oluşan Jardin Eden,  24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri veriyor. Her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu Jardin Eden mimarisi ile de göz dolduruyor.

Etiketler : Konut Projeleri   çeşme jardin villaları