Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa! | Emlakta Haber

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

truck

Türkiye'nin en gözde sahil ilçelerinden biri olan ve her geçen gün yükselen bir değer olmaya da devam eden Çeşme Jardin Eden son 10 villasının alıcılarını bekliyor.

Her geçen yıl daha da gelişen ve büyüyen merkezler arasına adını yazdırmaya hazırlanan Çeşme, tatil alanları ve koyları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Herkesin genel olarak beğendiği merkezlerden biri olan Çeşme, en temel durumları ile de şaşırtıyor.

Çeşme'de yer alan projelerin her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte yeni girişimlerin de sağlanması dikkatlerden kaçmıyor. Yeni projelerin ortak alanı olan Çeşme'de uzun süredir yapımına devam edilen ve ardından da satışa sunulan Çeşme Jardin Eden, son 10 villasını da satışa çıkarmak için hazırlanıyor. Uzun zamandır devam eden düzenlemelerle birlikte son yatırımcılarını arayan Çeşme Jardin Eden, 44 villa ve 3 konaktan oluşuyor. İşadamları, üst düzey yöneticiler, sporcu ve sanatçılar tarafından yoğun ilgi görren Jardin Eden, ayrıcalıklı yaşama dahil olmak isteyenler için projede fiyatlarını 1 milyon 652 bin TL’den başlatıyor. Ilıca Plajı ile Alaçatı merkeze de 6 kilometre mesafede bulunan Jardin Eden lokasyon olarak da beğenilen bir alanda yer alıyor.

Jardin Eden özellikleri nelerdir?

Birbirinden farklı konak ve villalardan oluşan Jardin Eden,  24 saat özel güvenlik ve housekeeping hizmetleri veriyor. Her villaya özel havuzların yanı sıra, çocuk havuzları, fitness, sauna ve hamamın da bulunduğu Jardin Eden mimarisi ile de göz dolduruyor.

"Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!" Yorumlar

"Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!" Benzer Haberler


Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

Jardin Eden Çeşme 2. Etap İçin Ön Talepler Toplanıyor

İzmir'in Çeşme ilçesinin en büyük arazisi üzerine kurulması planlanan proje, eski Ege evlerine ait mimariyi tekrar gün yüzüne çıkarmayı amaçlıyor. Lüks villa ve rezidanslardan oluşan projede bir de apart otel bulunuyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere rezidans hizmetleri de sunuluyor olacak. Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Jardin Eden 2.Etapta Ön Talepler Toplanıyor!

Jardin Eden 2.Etapta Ön Talepler Toplanıyor!

2017 Yılı Haziran ayında 44 villalık ilk etabın teslim eddileceği "Jardin Eden" de 2.Etap için ön talepler alınmaya başladı. Pana yapı, bu müthiş projeden villa sahibi olmak isteyenlere 2.Etap ön talepleri toplamaya başlayacağını belirtti.

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!. Türkiye'nin en gözde sahil ilçelerinden biri olan ve her geçen gün yükselen bir değer olmaya da devam eden Çeşme Jardin Eden son 10 villasının alıcılarını bekliyor.

Satışları Devam Eden Ondördüç Pendik Projesi

Satışları Devam Eden Ondördüç Pendik Projesi

Pendik'te 50 bin metrekare inşaat alanına sahip Ondörtüç Pendik Evleri'nde ön satışlar devam ediyor. Projede daire fiyatları 199 bin liradan başlıyor.. Çeşme Jardin Eden'de son 10 Villa!

İstanbul'da İnşaatı Devam Eden Metro Hatları

İstanbul'da İnşaatı Devam Eden Metro Hatları

İstanbul'da inşaatı devam etmekte olan toplam olarak 7 adet raylı sistem hattı mevcut. Metro projeleri gayrimenkul fiyatlarını doğrudan etkilemekte. Ev almadan önce bu metro projeleri dikkatli bir şekilde kesinlikle incelenmeli.