Çeliktepe Hill Town 11 431 liradan başlaya fiyatlarla

Çeliktepe Hill Town 11 431 liradan başlaya fiyatlarla

Lokasyon olarak İstanbul Levent bölgesine komşu olan ve bu açıdan da ana tercihler arasında yer alan Çeliktepe yeni projesi Hill Town 11'e kavuşmayı bekliyor.

Levent'e komşu olan ve lokasyon olarak da çok iyi bir bölge olarak gösterilen Çeliktepe yeni projelerin de merkezi olmaya devam ediyor. Levent bölgesinin her geçen gün daha da yükseliş göstermesi ile birlikte değeri de artan Çeliktepe, 5. Levent projesinin hayata geçmesi ile birlikte farklılık yaşanmasını amaçlıyor.

 

Her geçen gün birbirinden yeni girişimlerin sağlanması ile birlikte farklı temel ve durumların da ortaya çıkacağını ifade yetkililer, bölgede artan konut fiyatlarına da dikkat çekiyor. Yatırımcılar için bulunmaz bir alan olmaya devam eden Çeliktepe, yeni projesi olan Hill Town 11'e de kavuşmak için gün sayıyor. Levent'te arış gösteren konut fiyatlarının ardından Çeliktepe'de konut fiyatlarının hala uygun olması bölgeyi de cazip hale getiriyor.

 

Hill Town 11 daire fiyatları

 

Her geçen yeni günde birbirinden güzel girişimleri ile herkesi şaşırtmaya devam eden Hill Town 11, fiyatları ve özellikleri ile de dikkat çekiyor. Bu yılın en iyi projeleri arasında gösterilen Hill Town 11, 15 katlı ve 143 daireden oluşuyor. Dairelerin tamamına yakını 1+1 ve 2+1 özelliklerini taşıyor. Kapalı yüzme havuzu,bilardo odası, müzik odası, sinema odası, toplantı odası, fitness ve squash salonu bulunan Hill Town 11, 431 bin liradan başlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri