Cam Balkon m2 Hesaplama

truck

Kapalı balkonlar başta temizlik tarafına önem veren bayanlar tarafından daha çok tercih edilir. Şayet cadde kenarında bir evde oturuyorsanız hem bir nebzede olsa gürültüyü önlemek hem de içeriye toz gelmesini engellemek için balkonunuzu kapalı olarak dekore edebilirsiniz. Peki kapalı bir balkona sahip olmanın masrafları ne kadardan başlar?

Kapalı balkonlar başta temizlik tarafına önem veren bayanlar tarafından daha çok tercih edilir. Şayet cadde kenarında bir evde oturuyorsanız hem bir nebzede olsa gürültüyü önlemek hem de içeriye toz gelmesini engellemek için balkonunuzu kapalı olarak dekore edebilirsiniz. Bütçemi sarsmasın göz zevkime de uygun olsun diyorsanız fikir amaçlı olarak yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.

Günümüz yapılarında artık eski evlerde olduğu gibi geniş balkonlara yer verilmediği için aslından işiniz biraz daha kolaylaşıyor denebilir. Küçük alanın dekorasyonu daha kolay ve hızlı olacaktır. Birde ekonomi tarafını düşünürseniz alan ne kadar büyürse masraflarda ona göre katlanır. Cam balkon tasarımında metrekare üzerinden hesaplama yapıldığı için küçük bir balkona sahipseniz masraflarda makul seviyede olacaktır. Ancak gösterişe önem veriyorsanız, her zevke uygun tasarımların üretildiği balkon camlarında ekstralarla fiyatta artış gösterebilir.

Cam Balkon m2 Hesaplama

Sade bir görüntüye sahip cam balkon fiyat hesaplamasında tüketicinin tercihine göre fiyatı seçilecek ürünün kalitesi belirler. Kişilerinin tercihlerini göre firmaların üretmiş olduğu cam balkon serilerine değinmek gerekirse balkon sistemleri; ekonomik seri, gold serisi, lüks seri, prestij seri, premium seri ve cam balkon adı altında üstten askılı vitrin sistemleri olarak çeşitlere ayrılmıştır. Fiyatlar ise üretici firmasına göre değişiklik gösterir.

Cam Balkon m2 Hesaplama

Cam balkon metrekare hesaplamasında diğer faktörler ise kişisel tercihlerdir. Dediğimiz gibi gösterişe önem veriyorsanız ya da balkonunuzu kış bahçesi gibi kullanma niyetiniz varsa seçilen ilavelerde metrekare fiyatının üzerine ekleneceği için maliyetiniz artacaktır. Fiyat farklılığına neden olacak eklere örnek verecek olursak;

  • Renkli cam balkon
  • Isıcam cam balkon,
  • Su geçirmeyen cam balkon,
  • Perdeli cam balkon,
  • Yuvarlak, köşeli ya da U cam balkon,
  • Sürgülü cam balkon gibi.

Net fiyat bilgisini balkon ölçülerinizi, cam balkon yaptırmak için karar verdiğiniz firmanıza bildirerek öğrenebilirsiniz. İşlevsellik katması adına ilaveler yapmayı düşünüyorsanız bunları unutmamak için liste yapmanızda fayda var. Belirttiğiniz balkon ölçüsüne göre normal cam kaplamanın metrekare fiyatı verilir. Bu yüzden bahsettiğimiz ilaveler gibi renkli, sürgülü ya da şekilli cam düşünüyorsanız bunları firmanıza hatırlatmayı unutmayın.

"Cam Balkon m2 Hesaplama" Yorumlar

1 YORUM
  1. Mavi cam balkon 8 Haziran 2017 01:18

    Merhaba arkadaşlar buradan cam balkon hesaplama yapabilirsiniz

"Cam Balkon m2 Hesaplama" Benzer Haberler


Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililere Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da 14 Şubat Sevgililer günü kampanyası başlamış durumda. Kampanya çerçevesinde 40 aya kadar vade imkanı sunuluyor.. Cam Balkon m2 Hesaplama

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'dan Sevgililer Günü'ne Özel Kampanya!

Çukurova Gayrimenkul, sevdiğiyle yeni bir yaşama atılmak isteyenler veya eşine konforun üst seviyelerinde bir hayat hediye etmek isteyenler adına Sevgililer Günü'ne özel olarak 240 ay vadeli ve iki seçenekleri kampanyasıyla sevgililerin karşısına çıkıyor.

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Çukurova Balkon'da Yılbaşına Özel Kampanya!

Cam Balkon m2 Hesaplama. SON Grup Şirketleri'nden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'da bulunan deniz, adalar ve orman manzaralı projesi Çukurova Balkon, yılbaşına özel iki seçenekli kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Balkon'un %60'ı Satıldı!

Çukurova Gayrimenkul'un bölge üzerinde olan en son projesi Çukurova Balkon projesinin daireleri %60 oranında satıldı. Çukurova Balkon projesinin örnek daireleri görücüye çıkmış durumda.. Cam Balkon m2 Hesaplama

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

Çukurova Balkon Çok Yüksek Kazanç Getiriyor!

İnşaat sektörü üzerinde tam 24 senedir Adana, Mersin ve İstanbul illeri üzerinde binlerce konut üretiminde bulunmuş olan SON Grup bünyesi altında bulunan Çukurova Gayrimenkul, projelerinin yüksek prim potansiyeliyle dikkatleri üzerine çevirmekte.

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

Çukurova Balkon'un Örnek Daireleri Tanıtımda!

SON Grup Şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul'un Kartal'ın merkezinde bulunan "Balkon Hayatın Keyfidir" sloganlı projesi Çukurova Balkon'un örnek daireleri tanıtıma açıldı.. Cam Balkon m2 Hesaplama

Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Uygulaması Hakkında Öneriler

Katlanabilir Cam Balkon Sistemleri Uygulaması Hakkında Öneriler

Eskiden sadece yazın havalar düzelince açılan balkon kapıları artık sanki evin içinde dışarıya açık bir oda gibi karşımıza çıkıyor. Yaz/kış ayırmaksızın rahatlıkla ve zevkle kullanılabiliyor.

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Çukurova Balkon Fiyat Listesi

Arazi yerleşimine uygun olarak tasarlanan ve geniş bir manzara bakış açısına sahip iki bloktan oluşan proje orman ve deniz manzarasını en uygun açıyla görecek şekilde yükseliyor. Çukurova Balkon projesinin “Private Home” özelliğiyle kişiye özel oluşturulan dekorasyon alternatifleri ile ev sahipleri kendi tarzlarını evlerine yansıtma imkanlarını buluyor