CFR Yapı Colorist Şile

truck

Colorist Şile ile birlikte şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenler, huzuru da mutluluğu da çok uygun fiyatlara yakalıyor.

İstanbul'un en güzel ilçelerinden biri olan ve uzun zamandır da bakir doğası ile dikkatleri çeken Şile, yeni gözde olmaya devam ediyor. Bu durum sayesinde de yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Şile, her geçen gün yükselen yeni bir lokasyon olmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel doğası ve muhteşem denizi ile tatilcilerin de uğrak mekanı olmaya devam eden Şile, bu anlamda yeni projelerin de seçimi olmaya devam ediyor. Bu yıldan itibaren yapımına başlanan Colorist Şile, yeni bir yaşam alanının da oluşturulması için uğraş veriyor.

CFR Yapı Colorist Şile Projesi

Yeni yaşam alanları ile de herkesin beğenisini kazanan ve bu anlamda da farklılık yaratmaya devam eden CFR Yapı Colorist Şile, geniş yeşil alanları ile muhteşem bir görüntü sunuyor. Her evin kendisine özel balkonu ile birlikte mükemmel bir bahçe manzarasına da şahit olmanıza olanak sunuyor.

Fiyat olarak uygun bir ücret aralığı belirleyen CFR Yapı, bu sayede de daha çok satışın yapılmasına olanak sunuyor. Son sistem yazılımları ve güler yüzlü personeli ile muhteşem bir ev vaadi sunan CFR Yapı Colorist Şile, hem şehrin gürültüsünden sizleri uzak tutuyor hem de muhteşem doğa ile başbala bir ömür geçirmenizi amaçlıyor.

CFR Yapı Colorist Şile Teslim Tarihi Ne Zaman?

Heyecanla beklenen Şile'nin yeni gözde projesi CFR Yapı Colorist Şile'nin teslim tarihi de son derece merak ediliyor. Birbirinden farklı girişimlerde bulunarak yeni adımların da atılmasına olanak sağlayan CFR Yapı Colorist Şile'nin teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirleniyor.

CFR Yapı Colorist Şile Fiyatları ve Fiyat Listesi

Şile'nin en önemli projeleri arasında gösterilen CFR Yapı Colorist Şile'nin fiyatları da yüz güldürüyor. Lokasyon olarak biraz İstanbul'a uzak kalsa da fiyatları ile şaşırtan CFR Yapı Colorist Şile'nin 1+1 fiyatları 175 bin liradan başlıyor.

2+1 ve 3+1 fiyatlarının da 360 bin liraya kadar ulaşabildiğini CFR Yapı Colorist Şile, ödemelerde de kolaylık sunmaya devam ediyor.

CFR Yapı Colorist Şile Nerede ve CFR Yapı Colorist Şile İletişim Bilgileri

Lokasyon olarak merak edilen CFR Yapı Colorist Şile'nin tam adresi de bu şekilde:

Adres : Şile/İstanbul
Telefon : 0850 532 00 60 
Web : https://coloristsile.com/
E-mail : [email protected] 

CFR Yapı Colorist Şile Özellikleri

CFR Yapı'nın en önemli projelerinden biri olan Colorist Şile, lokasyon olarak Şile merkez'de bulunuyor. Geniş yeşil sahaları, basketbol sahaları, futbol sahaları, tenis sahası, yüzme havuzu, sauna ve fitness alanı ile aktivitelerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayan vCFR Yapı Colorist Şile, aynı zamanda kulüpleri ile de her zaman faal olmanızı amaçlıyor.

İşinizden evinize yorgun geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak aktivitelerle sizlerde kolay bir şekilde mutlu olabilir ve CFR Yapı Colorist Şile'yi tercih edebilirsiniz.

"CFR Yapı Colorist Şile" Yorumlar

"CFR Yapı Colorist Şile" Benzer Haberler


Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

Colorist Şile'de Yeni Bir Kampanyaya Yeşil Işık Yanıyor!

2.Etap öncesinde son dairelere özel kampanya başlatmış olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz kampanyasını 60 aya çıkardı. 199.000 TL'den başlayış gösteren fiyatlarla satılmakta olan Colorist Şile, özellikle kazançlı yatırım arayışı içerisinde olanların buluşma noktası olarak kendisini gösteriyor. . CFR Yapı Colorist Şile

Colorist Şile'de 189.000 TL'ye Son 10 Daire Kaldı!

Colorist Şile'de 189.000 TL'ye Son 10 Daire Kaldı!

CFR Yapı, Şile'de inşa etmekte oldukları Colorist Şile'de satılmayı bekleyen son 10 dairenin fiyatını 189.000 TL'den başlayan fiyatlara indirdi. Ayrıca Colorist Şile, 50 ay boyunca %0 faiz alarak müşterisine çok büyük destek olmaktadır.

Colorist Şile 2. Etap Yapılıyor!

Colorist Şile 2. Etap Yapılıyor!

CFR Yapı Colorist Şile. Satışa çıkmış olduğu ilk zamandan günümüze kadar ilgileri üzerinde toplayan Colorist Şile'de son bir kaç daire alıcısını beklemekte. 189.000 TL'den başlayan daire fiyatlarıyla satılmakta olan Colorist Şile, 50 ay %0 faiz imkanıyla yatırımcıların işini kolaylaştırmakta.

CFR Yapı Colorist Şile

CFR Yapı Colorist Şile

Colorist Şile ile birlikte şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenler, huzuru da mutluluğu da çok uygun fiyatlara yakalıyor.. CFR Yapı Colorist Şile

Colorist Şile tam 10 yılda kendini amorti ediyor!

Colorist Şile tam 10 yılda kendini amorti ediyor!

Temelleri atıldığı ilk günden bu yana dikkatleri çeken Colorist Şile bugüne değil, geleceğe de yatırım yapmanıza olanak sunuyor. Kendini kendini tam 10 yılda amorti eden Colorist Şile ilerleyen yıllarda satışa çıkarılmak istendiğinden güzel karlar elde etmenizi sağlıyor.

Colorist Şile'de Dev Kampanya Başlıyor!

Colorist Şile'de Dev Kampanya Başlıyor!

Colorist Şile projesinde dev kampanya dönemi başlıyor. %20 peşinat veren herkesin konut sahibi olabileceği proje kapsamında daire fiyatları 199.000 TL'den başlıyor.. CFR Yapı Colorist Şile