CFR Yapı Colorist Şile

truck

Colorist Şile ile birlikte şehrin gürültüsünden uzak kalmak isteyenler, huzuru da mutluluğu da çok uygun fiyatlara yakalıyor.

İstanbul'un en güzel ilçelerinden biri olan ve uzun zamandır da bakir doğası ile dikkatleri çeken Şile, yeni gözde olmaya devam ediyor. Bu durum sayesinde de yeni projelerin merkezi olmaya devam eden Şile, her geçen gün yükselen yeni bir lokasyon olmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel doğası ve muhteşem denizi ile tatilcilerin de uğrak mekanı olmaya devam eden Şile, bu anlamda yeni projelerin de seçimi olmaya devam ediyor. Bu yıldan itibaren yapımına başlanan Colorist Şile, yeni bir yaşam alanının da oluşturulması için uğraş veriyor.

CFR Yapı Colorist Şile Projesi

Yeni yaşam alanları ile de herkesin beğenisini kazanan ve bu anlamda da farklılık yaratmaya devam eden CFR Yapı Colorist Şile, geniş yeşil alanları ile muhteşem bir görüntü sunuyor. Her evin kendisine özel balkonu ile birlikte mükemmel bir bahçe manzarasına da şahit olmanıza olanak sunuyor.

Fiyat olarak uygun bir ücret aralığı belirleyen CFR Yapı, bu sayede de daha çok satışın yapılmasına olanak sunuyor. Son sistem yazılımları ve güler yüzlü personeli ile muhteşem bir ev vaadi sunan CFR Yapı Colorist Şile, hem şehrin gürültüsünden sizleri uzak tutuyor hem de muhteşem doğa ile başbala bir ömür geçirmenizi amaçlıyor.

CFR Yapı Colorist Şile Teslim Tarihi Ne Zaman?

Heyecanla beklenen Şile'nin yeni gözde projesi CFR Yapı Colorist Şile'nin teslim tarihi de son derece merak ediliyor. Birbirinden farklı girişimlerde bulunarak yeni adımların da atılmasına olanak sağlayan CFR Yapı Colorist Şile'nin teslim tarihi Haziran 2018 olarak belirleniyor.

CFR Yapı Colorist Şile Fiyatları ve Fiyat Listesi

Şile'nin en önemli projeleri arasında gösterilen CFR Yapı Colorist Şile'nin fiyatları da yüz güldürüyor. Lokasyon olarak biraz İstanbul'a uzak kalsa da fiyatları ile şaşırtan CFR Yapı Colorist Şile'nin 1+1 fiyatları 175 bin liradan başlıyor.

2+1 ve 3+1 fiyatlarının da 360 bin liraya kadar ulaşabildiğini CFR Yapı Colorist Şile, ödemelerde de kolaylık sunmaya devam ediyor.

CFR Yapı Colorist Şile Nerede ve CFR Yapı Colorist Şile İletişim Bilgileri

Lokasyon olarak merak edilen CFR Yapı Colorist Şile'nin tam adresi de bu şekilde:

Adres : Şile/İstanbul
Telefon : 0850 532 00 60 
Web : https://coloristsile.com/
E-mail : [email protected] 

CFR Yapı Colorist Şile Özellikleri

CFR Yapı'nın en önemli projelerinden biri olan Colorist Şile, lokasyon olarak Şile merkez'de bulunuyor. Geniş yeşil sahaları, basketbol sahaları, futbol sahaları, tenis sahası, yüzme havuzu, sauna ve fitness alanı ile aktivitelerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlayan vCFR Yapı Colorist Şile, aynı zamanda kulüpleri ile de her zaman faal olmanızı amaçlıyor.

İşinizden evinize yorgun geldiğinizde tüm yorgunluğunuzu alacak aktivitelerle sizlerde kolay bir şekilde mutlu olabilir ve CFR Yapı Colorist Şile'yi tercih edebilirsiniz.

"CFR Yapı Colorist Şile" Yorumlar

"CFR Yapı Colorist Şile" Benzer Haberler


Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı Kağıthane Projesinin Adı Tempo City Oldu!

Sur Yapı'nın Kağıthane üzerinde yapacak olduğu Tempo City adlı projesi toplam olarak 217 adet rezidans konuttan oluşum göstermektedir. Yatırım değeri 200.000.000 TL olan Tempo City, 36.500 meterkare inşaat alanı üzerinde yükseltilecek.. CFR Yapı Colorist Şile

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe'de 13 Yapı Adasının Temelleri Atıldı!

Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi Temel Atma Töreni dün öğlen saatlerine gerçekleştirildi. Törende konuşma yapan Başbakan Binali Yıldırım, Türkiye'nin 4 köşesinden konut projelerini hayata geçirmeye başlamış olduklarını dile getirdi.

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

İstoç Yapı Kooperatifi YT Blok İhalesi 9 Ocak'ta Yapılıyor

CFR Yapı Colorist Şile. İstoç Yapı Kooperatif’ine ait olan ve önemli özellikleri sahip, 2141 ada 8 parselde bulunan YT Blok’un kaba inşaatı için kapalı zarf usulü ile ihale yapılıyor olacak. Ulaşım ve konumu itibariyle iyi bir noktada bulunan 28 bin metrekarelik alanın ihalesi için tekliflerin en geç 9 Ocak 2017 Pazartesi günü saat 17:00'a kadar iletilmesi gerekiyor.

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı İnşaat'tan Bağcılar Residence Projesi

Yeni Yapı’nın İstanbul Bağcılar ilçesi, Yüzyıl Mahallesi Mevkinde hayata geçireceği konut projesiyle ilgili Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) için süreç devam ediyor. Oturma alanı ve ticari alanlarında yer alacağı projenin yatırım bedeli 46 milyon 526 bin 220 lira olarak belirlendi. Karma proje olarak hayata geçirilecek Bağcılar toplu konut projesi her ihtiyaca uygun yapıların yer alacağı şekilde tasarlandı.. CFR Yapı Colorist Şile

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

İnsay Yapı, Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da Kentsel Dönüşüme Başlıyor!

Kısa zaman içerisinde adını çok fazla duymuş olduğumuz İnsay Yapı, 2016 yılı içerisinde tamamlamış olduğu projelerle tüm gözleri kendine çevirtiyor. İnsay Yapı, 2017 yılında Yeni Sahra ve Beykoz Soğuksu'da yapılması hedeflere katılan kentsel dönüşüm projesi kapsamında çalışmalarını bütün hızıyla devam ettirmekte.

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı 240 Ay Vade Kampanyası'na Katıldı!

Ege Yapı, Emlak Konut liderliğinde olan, konut ve bankacılık sektörünün el ele bir şekilde hayata geçirmekte olduğu kampanyaya desteklerini iletti.. CFR Yapı Colorist Şile

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı İstanbul'da 4 Yeni Proje Yapıyor!

İVA Yapı, İstanbul üzerinde bulunan 3 merkezi lokasyonda 4 farklı proje için kolları sıvamış durumda. Ev sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara çok büyük avantaj sağlamış olan İVA Yapı'nın projelerinin arasında İVA Flats Kağıthane,İVA Suites Kağıthane, İVA Modern Ümraniye ve İVA Yeni Acıbadem kendini gösteriyor.

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Şehir Konakları ile Ümraniye'yi Zenginleştirmeye Devam Ediyor!

Sur Yapı, Metrogarden Konut ve AVM projesinin hemen sonrasında tekrardan aynı bölge üzerinde, bu seferde Şehir Konakları konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlerle bir araya geliyor. Şehir Konakları projesinde Olur Olur Bal Gibi Olur isimli konut kampanya fırsatından yarar elde etmek mümkün.