Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı! | Emlakta Haber

Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!

truck

İstanbul'da her geçen gün artış gösteren ev fiyatları ev alacakları zorlarken, Büyükyalı İstanbul bu duruma muhteşem bir çözüm getiriyor.

Pek çok kişinin büyük bir merakla beklediği projelerden biri olan Büyükyalı İstanbul, farklı bir koşul sunarak herkesi de ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Lansman fiyatları ile herkesin de bir an önce Büyükyalı İstanbul'a yer almasını isteyen Emlak Konut GYO, en güzel indirimleri de sağlamaya devam ediyor.

Bu yılın en dikkat çeken projelerini sizler için getiren Emlak Konut GYO, herkes için fark yaratacak bir kampanyaya da imza atıyor. Bu yıla özel en güzel kampanyanın yapılması için farklı bir adımın da atılmış olmasını sağlayan Büyükyalı İstanbul için banka kredisi ve kefile ihtiyaç duyulmadan yüzde 10 peşinat, aylık 0.70 faizle 120 ay taksit veya 0.42 faizle 60 ay taksit seçenekleriyle, karlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Büyükyalı İstanbul özellikleri neler?

Büyükyalı, kentin en büyük konut, marina, otel, alışveriş merkezi, hastane, ulaşım ve altyapı projelerinin yanı sıra; nitelikli spor merkezleri, okul ve üniversitelerin yer aldığı bölgede, yatırım yapma fırsatı sunuyor. Atatürk Havalimanı’na 10 km, Tarihi Yarımada’ya 8 km, Taksim Meydanı ve Nişantaşı’na 12 km uzaklıkta bulunan Büyükyalı, merkezi lokasyonuyla, Bakırköy ve Yenikapı İDO iskeleleri gibi önemli noktalara yakınlığı ile dikkat çeken Büyükyalı İstanbul bu anlamda cazibe merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

"Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!" Yorumlar

"Büyükyalı İstanbul'da kefil ve kredi olmadan ev sahibi olma imkanı!" Benzer Haberler