Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Büyükyalı İstanbul'da evler ne zaman teslim edilecek?

Avrupa Yakası'nın ses getiren projelerinden Büyükyalı İstanbul'da inşaat kaldığı yerden devam ediyor. Birbirinden farklı girişimleri sayesinde Büyükyalı İstanbul'da kısa süre içinde pek çok evin satılması da dikkatlerden kaçmıyor. Peki merakla beklenen projede yaşam ne zaman başlayacak?. İşte en çok merak edilenler:

Birbirinden yeni projelerle son yılların en gözde mekanı olmaya aday Büyükyalı İstanbul Kazlıçeşme bölgesini de ayakta tutmaya hazırlanıyor. Kısa süre içinde pek çok alan gibi Kazlıçeşme'nin de değerlenmesini sağlayan Büyükyalı İstanbul projesi göz kamaştırmaya devam ediyor. Pek çok kişiyi ev sahibi yapacak olan Büyükyalı İstanbul hem deniz görmek isteyenleri hem de lokasyon olarak yakın bir konumda yer almak isteyenleri ağırlıyor.

 

Bir çok kişinin kısa süre içinde ev sahibi olduğu Büyükyalı İstanbul'da evlerin de ne zaman teslim edileceği merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak herhangi bir açıklama yapılmasa da en kısa zamanda yeni girişimlerle birlikte evlerin teslim edileceği ifade ediliyor.

 

Büyükyalı İstanbul'da daireler ne zaman teslim edilecek?

 

111 dönümlük arsa üzerinde Büyükyalı adıyla inşaatı devam eden projede yaşamın 2019'da başlaması bekleniyor. Büyükyalı, İstanbul'un ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla en çok değer artışı yapması beklenen bölgelerinden biri olan Kazlıçeşme sahil yolunda yükseliyor.

 

Zeytinburnu Kazlıçeşme sahilde 111 dönümde yükselen projede, 1+1,2+1,3+1,4+1 ve 5+1 plus daire seçenekleri bulunuyor. Büyükyalı, İstanbul'un yeni ulaşım akslarının kesiştiği ve her noktaya trafiğe takılmadan kolayca ulaşım sağlanabilecek merkezi bir lokasyonda yer alıyor. Yapımı devam eden Marmaray  Zeytinburnu durağı, Avrasya Tüneli ve yeni sahil yolu projeleri bölgeyi yatırımcıların gözdesi haline getiriyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Büyükyalı İstanbul Fiyatları   Büyükyalı İstanbul