Büyükyalı İstanbul Satışta

Emlak Konut GYO güvencesinde Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat ortaklığında, İstanbul Kazlıçeşme sahilinde inşaa edilen, “yeni şehircilik” projesi Büyükyalı İstanbul, satış ofisinde gerçekleştirilen lansmanı yapıldı.

Modern yaşamı, konsepti, kalite anlayışı ve oluşturduğu değerler ile gözleri üzerinde toplayan Büyükyalı, insan ve iyi yaşam ilkesini hedef edinerek, ziyaretçilerine ve sakinlerine her yönden huzurlu ve iyi bir yaşam vadediyor. Bilindiği üzere İstanbul’da deniz ile direk bağlantısı bulunan az sayıda semtlerinden biri olan Kazlıçeşme’de konuşlanan Büyükyalı, boğaz hattında boylu boyunca uzanan yeni bir deniz semti oluşturuyor.

Giderek yoğunlaşan İstanbul’da yeni ulaşım noktalarının kesiştiği, merkezi bir konumda yer alan Büyükyalı, bünyesinde barındırdığı ticari, sosyal ve kültürel bölgelerin aralarında yürüme mesafesi kadar yakınlığı, bütün sosyokültürel ihtiyaçlarını kendi bünyesinde barındıran ve bu ihtiyaçlara cevap verebilen bir deniz semti olarak dizayn edilirken 111 dönümlük inşa alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Büyükyalı sadece ilk etap itibari ile 560 ünitelik kısmı satıla çıkarıldı.

Standart yaşam alanları konseptinin dışına çıkacak olan bu projede iyi bir yaşama dair verilen bütün sözlerin Büyükyalı projesi kapsamında yaşam başlamadan önce dizayn edilip sunulması hedefler arasında yerini alıyor. Proje kapsamında özlenen mahalle hayatının bir parçası haline gelmiş olan semt spor kültürü, hem küçükler hem de yetişkinler için dizayn edilerek Büyükyalı Kulübü adı ile bir araya gelecek. Tasarlanıp hayata geçirilmesi planlanan Büyükyalı Kulübü’nde küçükten büyüğe her yaş grubuna hitaben diğer sosyal donatıların yanında bir ekstra olma özelliğini taşıyan kulüp, semt sakinlerinin hayatlarına renk katmak maksadı ile bir takım aktiviteler tasarlanmış durumda.

Etiketler : Konut Projeleri   Büyükyalı İstanbul Fiyatları   Büyükyalı İstanbul