Büyükyalı İstanbul

truck

En güzel projelerin yer aldığı İstanbul'da bu yıl Büyükyalı İstanbul projesi göz kamaştırmaya devam ediyor.

Göz kamaştıran en güzel projeler içerisinde yerini almaya devam eden Büyükyalı İstanbul, farklılık oluşturmaya devam ediyor. Her geçen gün birbirinden farklı projelerin ortaya çıkmasını sağlayan Büyükyalı İstanbul, en güzel özellikleri ile de şaşırtıyor. Bu yıldan itibaren en farklı girişimlerin de dikkat ettiğini ifade bir çok kişi yeni sahil semti Kazlıçeşme ile farklılık oluşturmaya devam ediyor. Kazlıçeşme'de denize sıfır bir alanda oturmak isteyenlere farklı çözümler sunmaya devam eden Büyükyalı İstanbul, birbirinden farklı 3 şirketin ortak girişimi ile hayat buluyor.

Birbirinden güzel girişimleri ile şaşırtan Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme'de hızlı yapımı sürmeye devam ediyor. Bu yıl çok hızlı bir şekilde ilerleyen Büyükyalı İstanbul deniz hasreti çekenlere muhteşem fırsatlar sunuyor. Denize sıfır bir noktada hayat bulmaya devam eden Büyükyalı İstanbul lokasyon olarak da farklılık sunuyor.

Büyükyalı İstanbul Projesi

Bu yıldan itibaren yapımına hızla devam edilen Büyükyalı İstanbul projesi İstanbul'un en yeni sahil semtlerinden biri olan Kazlıçeşme'de hayat buluyor. Lokasyon olarak bir çok toplu taşımayı bünyesinde barındıran Büyükyalı İstanbul bu sayede farklılık oluşturuyor. Diğer projelere nazaran uzakta olmayıp tam da şehrin göbeğinde yer alan Büyükyalı İstanbul, her noktaya yakın olmak isteyenler için vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

Büyükyalı İstanbul Projesi Ne Zaman Teslim Edilecek

Uzun zamandır merakla beklenen Büyükyalı İstanbul projesi 2017 yılı içerisinde teslim edilmeyi planlıyor. Kendisini merakla bekleyenler için mükemmel bir girişim sunmayı amaçlayan Büyükyalı İstanbul, hem denize sıfır hem de muhteşem aktiviteleri ile dikkatleri çekiyor.

Bu yıl da yapımına hızla devam edilmesi amaçlanan Büyükyalı İstanbul, 2017 yılının Ocak ayından itibaren mükemmel bir girişimler de sunmaya devam ediyor. 

Büyükyalı İstanbul Projesi Fiyatları ve Fiyat Listesi

2017 yılından itibaren satışa sunulacak olan Büyükyalı İstanbul projesinin metrekaresi 13 bin liradan satışa sunulacak. En yüksek konut miktarını da açıklayan büyükyalı İstanbul yetkilileri, 1 milyon 567 bin liralık dairelerin en yüksek fiyat olduğunu ifade ediyor. Her geçen gün daha da büyüyen Büyükyalı İstanbul, Kazlıçeşme'de farklı bir lokasyon oluşturmayı amaçlıyor.

Büyükyalı İstanbul İletişim Bilgileri ve Büyükyalı İstanbul Nerede

Kazlıçeşme'de yer alan Büyükyalı İstanbul, denize en yakın noktalarda yer alan projelerin başında geliyor. Bu sayede farklılık oluşturan Büyükyalı İstanbul en güzel yere de tanıtım ofislerini kurmaya devam ediyor.

Kazlıçeşme'de yer alan Büyükyalı İstanbul'un adresini de şu şekilde izleyebilirsiniz:

Adres: Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye

Telefon:  212 557 73 73

İnternet Sitesi: www.buyukyali.com

Büyükyalı İstanbul Özellikleri

Uzun zamandır büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalan İstanbullulara hem ulaşım alanında hem oturum alanından muhteşem lokasyon hizmeti sunan Büyükyalı İstanbul, yüzme havuzları, deniz sıfır projesi ve peyzaj alanları dikkat çekiyor.

"Büyükyalı İstanbul " Yorumlar

"Büyükyalı İstanbul " Benzer Haberler