Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor

truck

Eryaman’da, Göksu Parkı’nın yanıbaşında inşa edilen Bosphorus Ankara projesi On Altın A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Bosphorus Ankara fiyatları 250 bin TL'den başlıyor. Ankara Eryaman’da, Göksu Parkı’nın yanıbaşında inşa edilen Bosphorus Ankara projesi 3 etap şeklinde planlandı.

Başkent Ankara’da şehrin parlayan yıldızlarından Eryaman’da Göksu Parkı’nın hemen yanı başında hayata geçirilen Bosphorus Ankara projesi inşa aşamaları olarak 3 etap şeklinde planlanmış. Genel hatları itibari ile 38 bin 700 metrekarelik bir arsa alanında yükselen Bosphorus Ankara projesi On Altın AŞ eli ile gün yüzüne çıkarılıyor.

Bir diğer yandan proje hakkında konuşmak gerekirse Bosphorus Ankara projesinde oturum alanları 66 metrekare ile 220 metrekare arasında değişkenlik gösterirken 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi üç farklı daire seçeneklerini de sizlere sunuyor.

Başka bir yönden bakacak olursak projeye, Bosphorus Ankara projesi ilk etabı itibari ile 180 daire ve21 mağaza yer alacakken, ikinci etabında ise 120 dair ve 16 mağaza yer almakta, son olarak üçüncü ve son etapta ise 327 dairenin yanı sıra 35 adet te mağaza projenin son etabında kendine yer buluyor.

Projenin bir diğer ayrıntısı olan fiyat konusuna da değinecek olursak, 2+1 dairelerin fiyatları 250 bin TL dolaylarından başlar iken, 3+1 dairelerin fiyatları ise 370 bin TL den başlayıp ev opsiyonlarına göre değişkenlik gösteriyor. Son olarak ta 4+1 daireler 420 bin TL fiyatlarından başlayıp değişkenlik gösteriyor.

Bir diğer yandan projenin ödeme koşulları için bizleri bekleyen sürprizler olduğuna değinelim ve diğer yandan projenin teslim tarihleri ise 2+1 daireler Temmuz 2017 civarında teslim edilecekken, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ise 2018 yılı içerisinde sahipleri ile buluşacak.

"Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor" Yorumlar

"Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor" Benzer Haberler


Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor

Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor

Eryaman’da, Göksu Parkı’nın yanıbaşında inşa edilen Bosphorus Ankara projesi On Altın A.Ş. tarafından hayata geçiriliyor. Bosphorus Ankara fiyatları 250 bin TL'den başlıyor. Ankara Eryaman’da, Göksu Parkı’nın yanıbaşında inşa edilen Bosphorus Ankara projesi 3 etap şeklinde planlandı.. Bosphorus Ankara Sizleri Bekliyor

Bosphorus Ankara Fiyatları

Bosphorus Ankara Fiyatları

On Altın A.Ş. güvencesi ile Ankara Eryaman bölgesinde hayata geçirilen Bosphorus Ankara konut projesi toplam olarak 38 bin 700 metrekarelik bir alan üzerinde toplam olarak 650 adet konut ile yükselmektedir. Söz konusu olan Bosphorus Ankara konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…