Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

truck

Kot farkından dolayı artık çoğu konut projelerinde ters dubleks daireler yaygın olarak inşa edilmeye başlanmış durumda. Genellikle kasvetli olarak tabir edilen bodrum katı daireleri ya da zemin katta yer alan odalarınızı ilginç dekorasyon fikirleri ile yaşanır hale getirebilirsiniz.

Genellikle kasvetli olarak tabir edilen bodrum katı daireleri ya da zemin katta yer alan odalarınızı ilginç dekorasyon fikirleri ile yaşanabilir ortamlara dönüştürmeniz mümkün. Öncelikle yapmanız gereken bu alanı hangi yaşam alanı olarak kullanmak istediğinize karar vermeniz. Kendiniz için ya da çocuklarınız için yatak odası, sinema odası, home office ya da bir etkinlik alanı.

Kot farkından dolayı artık çoğu konut projelerinde ters dubleks daireler yaygın olarak inşa edilmeye başlanmış durumda. Genellikle depo amaçlı diye düşünülen zemin katlar, sürekli yaşanılır alan olarak tasarlanmak istendiğinde birçok kişi için bu alanların dekorasyonu sorun haline gelebiliyor. Bodrum kat odalarını dekore etmek çin fikir arayışında olanlar yazımıza bir göz atabilirler.

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Alçak tavanlı ve genellikle doğal ışıktan mahrum kalan bu alanlar için ilk öncelik uygun tavan aydınlatmaları kullanmak. Hem şık görüntüsü, hemde ekonomik olması bakımından spot ışıklar tercih edilebilir. Öte yandan odanızın durumuna göre estetiklik sağlaması adına sarkıt avizelere ya da apliklere de yer verebilirsiniz. Duvarla zeminin birleştiği noktalara şerit halinde LED uygulaması yaparak loş ortamı azaltırken, modern de bir konsept elde edebilirsiniz.

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Aydınlatma sorununda sonra mekanın renk kullanımında karanlık alana sahip olduğunuz için duvar boyası tercihinizin açık renk olmasında yarar var. Krem renginin tonlarını ya da her mobilya ile uyum sağlayabilecek bej renginin tonlarını tercih edebilirsiniz. Eğer kuvvetli aydınlatmalar kullanmışsanız dekorasyonda sıcak renklere de yer vermenizde sakınca yoktur. Tavan boyamasında da beyazı tercih ederek mekanı olduğundan yüksek gösterebilirsiniz. Duvar boyasının yanında zeminde de açık renk döşemeler kullanılması ferahlık sağlayacaktır. Ancak zemin katlarda nem oranı fazla olabileceğinden zeminde neme dayanıklı laminat, linolyum ya da seramik gibi ürünlere öncelik vermeniz sağlık açısından da iyi olur.

Bodrum kat dairelerin pencereleri standartlardan daha küçük olduğu için odalar arası pencere açarak daha fazla doğal ışıktan yararlanabilirsiniz. Hem şık görüntü vermesi için hem de bir odadan diğerinin içerisinin görünmemesi içinde şeffaf görünümlü perdeler tercih edilebilir. Eğer çok geniş bir alana sahipseniz alçıpan ya da nişlerle dekore ederek işlevsel alanlar elde edebilirsiniz. Kolon ya da nişlerde kullanacağınız aynalar ile alanın daha büyük ve ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

"Bodrum Katı Daire Dekorasyonu" Yorumlar

"Bodrum Katı Daire Dekorasyonu" Benzer Haberler


Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

Eşin Deluxe Bodrum satışa çıktı

Bugüne kadar yapmış olduğu projelerle adından söz ettiren Eşin Grup şimdi ise Bodrum projesi ile rahat, huzurlu ve alternatifli bir yaşam sunuyor. . Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı'dan Bodrum'a 5 Yeni Proje

ConCept Yapı, dünyanın gözbebeği, Ege'nin İncisi olan anılan Bodrum'da 5 yeni projeyi birden hayata geçirmek için adımlarını attı. Toplamda 100 milyon liralık yatırım ile yapılması planlanan projelerin tamamlanması ile bölgenin havasının değişeceği öngörülüyor

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Bodrum Katı Daire Dekorasyonu. Kot farkından dolayı artık çoğu konut projelerinde ters dubleks daireler yaygın olarak inşa edilmeye başlanmış durumda. Genellikle kasvetli olarak tabir edilen bodrum katı daireleri ya da zemin katta yer alan odalarınızı ilginç dekorasyon fikirleri ile yaşanır hale getirebilirsiniz.

La Vita Bodrum'dan yerinizi ayırtmayı unutmayın!

La Vita Bodrum'dan yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Pek çok kişinin genel tercihi olmaya devam eden ve birbirinden yeni girişimleri ile şaşırtan La Vita Bodrum görülmemiş özellikleri ve fiyatları ile sizlerin de yeni evi olmaya geliyor. Bu anlamda sizleri de şaşırtacak olan La Vita, özellikleri ile de beğenileri kazanıyor.. Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da Yer Alan Otelinin İcra İhalesinin Feshine Yönelik Dava Açıldı!

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da Yer Alan Otelinin İcra İhalesinin Feshine Yönelik Dava Açıldı!

Kervansaray Grubu'nun Bodrum'da yer alan otelin icra ihalesinin feshine yönelik dava açıldı. Davada ,bir dizi iddialar gündeme oturdu. Kervansaray, Bodrum Otel'in icra yoluyla satışı geçen hafta yapılmıştı. İhale ardından otel toplam olarak 47.200.000 TL'ye Mega Varlık Yönetim'e teslim edildi.

Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat Bodrum'a 500.000.000 TL Değerinde Yatırım Yapıyor!

Birleşik İnşaat yeni projelerini hayata geçirmek için kollarını sıvadı. Firma, Bodrum Tilkicik Koyu'na 500.000.000 $ değerinde yatırım yapacak. . Bodrum Katı Daire Dekorasyonu

Yargıtay'dan Kiraya Verilen

Yargıtay'dan Kiraya Verilen "Bodrum Katıyla" İlgili Boşaltma Kararı

Seneler önce apartman sakinlerin birleşerek toplu karar aldığı ve projede apartmanın ortak alanı olarak geçen hizmetli odası, sığınak ve kömürlüğün birleştirilmesi sonucu elde edilen sığınak alanının mesken olarak kiraya verilmesi mahkemeye taşındı. İmar Kanununa göre hatalı görülen durumla ilgili yargıdan çıkan kararın detayları...