Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Blue Lake Küçükçekmece projesinde en düşük fiyat 198 bin Dolar’dan başlıyor. Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planlarının yanında, Aralık ayı sonuna kadar da %25 peşin, 0 faiz imkanı da sunuyor. Dolar kurunun 3 TL'de sabitlendiği proje yeni sahiplerini bekliyor.

İstanbul'un çeşitli lokasyonlarında milyonluk yatırımlara imza atan Metal Yapı Konut, hayata geçirdiği projelerinin listesine bir yenisini daha ekledi.

Konut, alışveriş merkezi ve ofis projeleleri ile İstanbul'a yeni yerleşim alanları kazandıran Metal Yapı Konut, toplamda 1 milyar Dolar’lık yatırımda bulundu.

Küçükçekmece sahilinde, 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Blue Lake projesi satışa çıkarılmaya başlandı. 5 değişik yaşam alanı sunan, 171 bin metrekarelik alana konumlandırılan proje 10 blok ve toplam 788 daireden meydana geliyor. Bir tarafı göl, diğer tarafı deniz ve yeşil alanlarla çevrili Blue Lake Küçükçekmece projesinde, perakende ve AVM sektörü içinde ticari alanlarda yer alıyor.

En küçüğü 60 metrekare, en büyüğü 400 metrekare genişliğe sahip, 1+0'dan 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri sunan proje de, dubleks evlerde mevcut. Dairelerin tamamının hem göl hem de deniz manzarasına sahip olduğu
Blue Lake Küçükçekmece Projesi’nde yaşamın, 2017 yılı sonunda başlaması hedefleniyor.

Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Metal Yapı Konut’un en prestijli projelerinden Blue Lake’in çizimi ECF mimarlık tarafından gerçekleştirilirken,
iç mimari tasarımı da Evrenol Mimarlık tarafından üstlenildi. Zengin sosyal yaşam alanlarına sahip olacak olan proje de, tüm yaşam alanlarında doğal malzemelerin kullanılması ve akıllı ev sistemine sahip olması gibi detaylar da yatırımcıları cezbediyor.

Blue Lake Küçükçekmece projesinde en düşük fiyat 198 bin Dolar’dan başlıyor. Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planları da yatırıcımlara sunulan seçenekler arasında. 
Dolar kurunun 3 TL'de sabitlendiği projeye, Aralık ayı sonuna kadar da %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi fırsatı ile de sahip olabilirsiniz.

Blue Lake Projesi, Metrobüse ve Marmaray’a yakınlığı ile kolay ulaşım imkanlarına da sahip. Merkezi konumda yer alması sayesinde AVM, okul ve üniversite gibi mekanlara da ulaşımı oldukça kolay. Projenin peyzaj ve sosyal alanlarında yer alan Cennet Bahçesi ve Aktivite Bahçesi adlı hobi alanları sayesinde de hareketli ve aktif bir sosyal yaşama da merhaba diyorsunuz. 1.500 metrekarelik kapalı sosyal kulubünün içerisinde bulunan, her yaşa ve zevke eden hitap eden mekanları ile de hayatın tüm gereksinimlerini bir arada bulma fırsatı sunuyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Blue Lake Küçükçekmece Fiyatları   Blue Lake Küçükçekmece