Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

truck

Blue Lake Küçükçekmece projesinde en düşük fiyat 198 bin Dolar’dan başlıyor. Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planlarının yanında, Aralık ayı sonuna kadar da %25 peşin, 0 faiz imkanı da sunuyor. Dolar kurunun 3 TL'de sabitlendiği proje yeni sahiplerini bekliyor.

İstanbul'un çeşitli lokasyonlarında milyonluk yatırımlara imza atan Metal Yapı Konut, hayata geçirdiği projelerinin listesine bir yenisini daha ekledi.

Konut, alışveriş merkezi ve ofis projeleleri ile İstanbul'a yeni yerleşim alanları kazandıran Metal Yapı Konut, toplamda 1 milyar Dolar’lık yatırımda bulundu.

Küçükçekmece sahilinde, 250 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Blue Lake projesi satışa çıkarılmaya başlandı. 5 değişik yaşam alanı sunan, 171 bin metrekarelik alana konumlandırılan proje 10 blok ve toplam 788 daireden meydana geliyor. Bir tarafı göl, diğer tarafı deniz ve yeşil alanlarla çevrili Blue Lake Küçükçekmece projesinde, perakende ve AVM sektörü içinde ticari alanlarda yer alıyor.

En küçüğü 60 metrekare, en büyüğü 400 metrekare genişliğe sahip, 1+0'dan 4+1'e kadar değişen daire seçenekleri sunan proje de, dubleks evlerde mevcut. Dairelerin tamamının hem göl hem de deniz manzarasına sahip olduğu
Blue Lake Küçükçekmece Projesi’nde yaşamın, 2017 yılı sonunda başlaması hedefleniyor.

Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Metal Yapı Konut’un en prestijli projelerinden Blue Lake’in çizimi ECF mimarlık tarafından gerçekleştirilirken,
iç mimari tasarımı da Evrenol Mimarlık tarafından üstlenildi. Zengin sosyal yaşam alanlarına sahip olacak olan proje de, tüm yaşam alanlarında doğal malzemelerin kullanılması ve akıllı ev sistemine sahip olması gibi detaylar da yatırımcıları cezbediyor.

Blue Lake Küçükçekmece projesinde en düşük fiyat 198 bin Dolar’dan başlıyor. Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planları da yatırıcımlara sunulan seçenekler arasında. 
Dolar kurunun 3 TL'de sabitlendiği projeye, Aralık ayı sonuna kadar da %25 peşin, 0 faiz ve 60 ay vadeli banka kredisi fırsatı ile de sahip olabilirsiniz.

Blue Lake Projesi, Metrobüse ve Marmaray’a yakınlığı ile kolay ulaşım imkanlarına da sahip. Merkezi konumda yer alması sayesinde AVM, okul ve üniversite gibi mekanlara da ulaşımı oldukça kolay. Projenin peyzaj ve sosyal alanlarında yer alan Cennet Bahçesi ve Aktivite Bahçesi adlı hobi alanları sayesinde de hareketli ve aktif bir sosyal yaşama da merhaba diyorsunuz. 1.500 metrekarelik kapalı sosyal kulubünün içerisinde bulunan, her yaşa ve zevke eden hitap eden mekanları ile de hayatın tüm gereksinimlerini bir arada bulma fırsatı sunuyor.

Blue Lake Küçükçekmece Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Blue Lake Küçükçekmece İletişim Bilgileri
Web : http://www.bluelake.com.tr
Telefon : 0212 598 1 444
Adres : 27 Mayıs Caddesi, No: 23 Küçükçekmece/İstanbul

"Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor" Yorumlar

"Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor" Benzer Haberler


Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Blue Lake Küçükçekmece projesinde en düşük fiyat 198 bin Dolar’dan başlıyor. Metal Yapı Konut’un kendi bünyesinde gerçekleştirdiği özel ödeme planlarının yanında, Aralık ayı sonuna kadar da %25 peşin, 0 faiz imkanı da sunuyor. Dolar kurunun 3 TL'de sabitlendiği proje yeni sahiplerini bekliyor.. Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor

Blue Lake Doları 3 TL’ye Sabitledi

Blue Lake Doları 3 TL’ye Sabitledi

Ülke çapında yaşanan bir takım gelişmeler ve dünyada yaşanan bir takım gelişmelerden dolayı yükselen dolar fiyatlarına karşın, özel ödeme koşullarının yanı sıra dolar kurunu 3 TL ye sabitleyen Blue Lake, tercih sebepleri arasına bir yenisini daha ekledi.

Blue Lake Küçükçekmece Fiyatları

Blue Lake Küçükçekmece Fiyatları

Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor. Karmen Yapı ve Metal Yapı iş birliği ile İstanbul Küçükçekmece gölünün yanı başında inşa edilen Blue Lake Küçükçekmece konut projesi toplam olarak 38 bin metrekarelik bir alan üzerinde gün yüzüne çıkıyor. Söz konusu olan Blue Lake Küçükçekmece konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…

A101 Blue House BH – 117HD Saç Kurutma Makinesi İnceleme ve Yorumları

A101 Blue House BH – 117HD Saç Kurutma Makinesi İnceleme ve Yorumları

Gün be gün gelişmekte olan bir market zinciri olan A101 mağazaları bu denli büyük ve hızlı büyümeyi müşterilerine borçlu olduğunun farkında olarak müşterilerinin her daim mutlu ve memnun olması için her hafta farklı alanlardan onlarca ürün temin etmektedir. Temin ettiği ürünleri ise aktüel katalogları ile yayınlıyor.. Blue Lake Sabitlenen Dolar Kuruyla Yeni Yatırımcılarını Bekliyor