Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı!

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı!

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen önemli projelerden biri olan Bizim Evler 7'de kira öder gibi ev sahibi olmak sizin elinizde. Sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek hem daire sahibi olabilir hem de geleceğinize kolay bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Uzun zamandır beklenen ve yapımı devam eden projelerden olan Ispartakule Bizim Evler 7'de güzel kampanyalar da dikkat çekiyor. Herkes kısa süre içinde ev sahibi olsun diye muhteşem fırsatlar sunmaya devam eden İhlas Yapı, bu anlamda herkesin de dikkatini çekiyor.

 

Birbirinden yeni girişimlerin ortak merkezi olan İhlas Yapı'da pek çok kişi için yeni girişimler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Sadece yüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmanıza olanak sunan Bizim Evler 7'de kolay ödeme seçenekleri ve kişiye özel ödemel planları da gerçekleştirilebiliyor.

 

Bizim Evler 7 fiyatları ve özellikleri

 

Büyük ve zengin bir proje olarak karşımıza çıkan Bizim Evler 7, Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü'nün hemen kıyısında yer alıyor. Bu açıdan herkesin dikkatini çeken Bizim Evler 7 sadece manzarası ile değil site içi özellikleri ile de büyülüyor.

 

2+1'den başlayan evlerin 4+1'e kadar  çıktığı Bizim Evler 7 projesinde 2+1 daireler 465 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına sahip Bizim Evler 7’de; kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, hobi odaları, mini futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları,tenis kortu ve mescid gibi geniş sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Etiketler : Konut Projeleri   Bizim Evler 7 Fiyatları   Bizim Evler 7