Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

truck

Son dönemlerin en önemli projelerinden biri olarak görülen Bizim Evler 6'da hiç görülmemiş kampanyalar en cazip fırsatlarla ayağınıza kadar geliyor.

İyi bir evde oturmak ve güzel bir semtte çocuklarını büyütmek herkesin hayalidir. Bu anlamda farklı adımların da sağlanabilmesi için en temel girişimlerle farklı adımların sağlanmasını amaçlayan inşaat firmaları, herkesin de hayallerini gerçekleştirecek projeler inşa etmeye devam etmektedir.

Uzun zamandır merakla beklenen projelere hayat veren pek çok inşaat firması, birbirinden yeni özellikleri de en temel girişimleri ile şaşırtmaya devam etmekte. Son yıllarda değişen konut anlayışı ile farklılık yaratmaya devam eden İhlas Yapı, Küçükçekmece Gölü karşısında yer alan konutları ile cennet vahasından bir demet sunuyor. Doğa ile başbaşa ve güzel bir semtte çocuklarınızı büyütmenizi sağlayan İhlas Yapı, Bizim Evler 6'da herkes yerini alabilsin diye muhteşem kampanyalar da sunmaya devam ediyor.

Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 6'da herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olabilmesini amaçlayan İhlas Yapı, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tiplerini bulunduruyor. 1.661 konut ve 160 cadde mağazasından oluşan dev projede Gökkuşağı ve Metro etapları yer alıyor.

Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6’da daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda ev alan kolaylık da sağlayan Bizim Evler 6, bugün daire alana, 1 yıl içerisinde belirlenen bir tarihte ödeme seçeneği sunuyor.

Bizim Evler 6 Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Bizim Evler 6 İletişim Bilgileri
Web : http://bizimevler.com.tr
Telefon : 0212 405 10 00
Adres : Bizim Evler Ispartakule / İstanbul, Türkiye

"Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!" Yorumlar

"Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!" Benzer Haberler


Bizim Evler 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Bizim Evler 240 Ay Vade Kampanyasına Katıldı!

Ispartakule'de 5.500 konut üretimi yapmış olan İhlas Yapı, Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti mottosuyla tanıtılmış olan tarihi konut kampanyasına katılımlarını gerçekleştirerek BizimEvler markalı konut projesinde 240 aya kadar vadeyle satış işlemleri start aldı.. Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 7 Projesinde %5 Peşinatla Ev Sahibi Olmak Mümkün!

Bizim Evler 7 Projesinde %5 Peşinatla Ev Sahibi Olmak Mümkün!

İhlas Yapı; Bizim Evler 6'da teslime hazır olan daireleri yatırımcıya iletirken, Bizim Evler 7'de %5 peşinatla konut sahibi olma fırsatı vermekte.

Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!. Son dönemlerin en önemli projelerinden biri olarak görülen Bizim Evler 6'da hiç görülmemiş kampanyalar en cazip fırsatlarla ayağınıza kadar geliyor.

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı!

Bizim Evler 7'de yüzde 5 peşinatla daire sahibi olma fırsatı!

İhlas Yapı tarafından hayata geçirilen önemli projelerden biri olan Bizim Evler 7'de kira öder gibi ev sahibi olmak sizin elinizde. Sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek hem daire sahibi olabilir hem de geleceğinize kolay bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.. Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler, Yüzde 5 Peşinat Fırsatı İle Sizi Bekliyor

Bizim Evler, Yüzde 5 Peşinat Fırsatı İle Sizi Bekliyor

Ispartakule'nin en önemli büyük konut markası Bizim Evler'in 7'nci serisinde ev almak isteyenlere çok cazip ödeme seçenekleri sunuluyor. 60 ay vade için yüzde 0,42 faiz ve 120 ay vade için de 0,70 faiz oranları ile sizlere ödeme kolaylığı sağlıyor.

Bizim Evler'de Dövizini Bozduran Anında %5 İndirim Kazanıyor

Bizim Evler'de Dövizini Bozduran Anında %5 İndirim Kazanıyor

Türk Lirası seferberliğine destek olmak amacıyla İhlas Yapının başlattığı kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecek. İndirimden yararlanmak isteyenlerin, dolar ve eurolarını bozdurduktan sonra makbuzlarıyla birlikte gelmeleri karşılığında anında %5 indirimden faydalanacaklar.. Bizim Evler 6'da bugün al yarın öde kampanyası!

Bizim Evler 6 Fiyat Listesi

Bizim Evler 6 Fiyat Listesi

İstanbul Avcılar’da ki Ispartakule dâhilinde bulunan Bizim Evler 6 konut projesi kapsamında toplam olarak 1.207 adet daire yer alırken 2+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri bulunmaktadır. Söz konusu olan Ispartakule Bizim Evler 6 konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizdeki tabloda yer almaktadır…

Bizim Evler 4 Fiyatları

Bizim Evler 4 Fiyatları

İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Avcılar bölgesindeki Ispartakule bünyesinde İhlas Yapı güvencesi ile inşa edilen Bizim Evler 4 konut projesi kapsamında toplam olarak 780 adet daire yer almaktadır. Diğer yandan ise bahsetmiş olduğumuz Bizim Evler 4 konut projesindeki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…