Beyoğlu Piyalepaşa Nerede? | Emlakta Haber

Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?

truck

İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Beyoğlu Piyalepaşa, reklam filmleri ile de akılları karıştırıyor. Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan Beyoğlu Piyalepaşa'nın tam olarak hangi konumda olduğu ve lokasyon olarak nerelere yakın olduğunu merak edenler için kısa bir detaylar haberimizde...

İstanbul'un her geçen gün daha da yaşanabilir bir hale gelmesi için kentsel dönüşüm projeleri ve yeni inşaat projeleri de hayata geçirilmeye devam ediliyor. Uzun zamandır büyük projelere sahne olan ve pek çok kişinin de ev sahibi olmasını sağlayan projeler adım adım farklı bölgelere taşınmaya devam ediyor.

Piyalepaşa İstanbul'un son zamanların en çok konuşulan proje olması ve yeni bir proje özelliği taşıması, bu projenin lokasyonunun da merak edilmesine neden oluyor. Beyoğlu'nda bulunduğu bilinen projenin hangi konumlara yakın olduğu ve tam olarak adresi de merak ediliyor. Polat İnşaat güvencesi ile inşa edilen ve satışa sunulan Piyalepaşa İstanbul, İstanbul'un tam merkezinde yer alıyor.

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul nerede?

Lokasyon olarak hangi bölgede yer aldığı merak edilen Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul, mahalle kültürünü ayağınıza kadar getiriyor. Bir hayli büyük bir proje olan ve bu açıdan da dikkatleri çeken Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul, D-100 karayolu ve çevreyolu bağlantılarına, Dolmabahçe ve Kağıthane tünellerine, Çağlayan Adliyesi ve hastanelere yakın bir konumda bulunuyor.

Aynı zamanda Taksim, Beyoğlu ve Şişli gibi bölgelere de yakın olan Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul, İstiklal Mah. Piyalepasa Bulvarı 20/1A, Beyoğlu İstanbul, adresinde bulunuyor. Siz de Piyalepaşa'dan ev sahibi olmak istiyorsanız, tanıtım ofislerine uğramayı sakın ihmal etmeyin.

Piyalepaşa İstanbul Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Piyalepaşa İstanbul İletişim Bilgileri
Web : http://piyalepasa.com.tr/
Telefon : 0850 622 04 04 - 0212 212 04 04
Adres : Piyalepaşa Bulvarı Beyoğlu/İstanbul

"Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?" Yorumlar

"Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?" Benzer Haberler