Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

truck

Daireleri ile ön satışa çıkan ve mahalle havasını yaşamınıza getirmek için uğraşan Piyalepaşa İstanbul, sizleri yeni kampanyaları ile ev sahibi yapıyor. Beyoğlu'nun parlayan yıldızı Piyalepaşa İstanbul, bu kampanyaları ile yine alanında birinci oluyor.

İstanbul'un en güzel semtlerinden biri olan Beyoğlu'nda muhteşem bir lokasyonda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul sizlere mahalle hayatını geri veriyor. Bu anlamda farklılık yaratan Piyalepaşa İstanbul şehrin merkezinde farklı bir yaşam sürmeniz için seçebileceğiniz en iyi proje olarak görülüyor.

Şehrin tam da kalbinde yer alan Piyalepaşa İstanbul, lokasyon olarak pek çok noktaya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Taksim'e, Şişli'ye ve Mecidiyeköy gibi bölgelere çok yakın olan Piyalepaşa İstanbul, fiyatları ile de şaşırtıyor. Pek çok ünlü isimin yer aldığı Piyalepaşa İstanbul'da ev fiyatlarının 765 bin liradan başlaması bütçelerin de biraz sarsılmasına neden oluyor.

1+0 evlerin bu fiyatlardan başlamasının ardından istediği evi alamayanlar için güzel bir kampanya geliştiren Piyalepaşa İstanbul, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Piyalepaşa İstanbul, ön ödemeli kampanyaları sayesinde kendisinden ev almak isteyenlere de farklı çözümler sunuyor. En temel girişimleri sayesinde farklılık yaratmaya devam eden Piyalepaşa İstanbul'da yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Yüzde 5'lik konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor.

Yeni kampanyası sayesinde ev satışlarında bir artış yaşamak isteyen Piyalepaşa İstanbul, lansmana özel fiyatlarının ardından ev teslim sürecinde de fiyatların artacağını, bu nedenle ev alacakların biraz daha hızlanması gerektiğini bildiriyor.

Piyalepaşa İstanbul Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Piyalepaşa İstanbul İletişim Bilgileri
Web : http://piyalepasa.com.tr/
Telefon : 0850 622 04 04 - 0212 212 04 04
Adres : Piyalepaşa Bulvarı Beyoğlu/İstanbul

"Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları" Yorumlar

"Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları" Benzer Haberler


Beyoğlu'nda Mağazalar Eski Haline Dönmeye Başladı!

Beyoğlu'nda Mağazalar Eski Haline Dönmeye Başladı!

Terör saldırıları sonucunda, müşteri sayıları olağanüstü durumda düşüş gösteren ve mağazaların birer birer batıp kepenk kapattığı İstanbul sınırları içerisinde bulunan Beyoğlu'nda geri dönüşüm start aldı.. Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Beyoğlu'nda Kentsel Dönüşüm Son Hızıyla Devam Ediyor!

Beyoğlu'nda Kentsel Dönüşüm Son Hızıyla Devam Ediyor!

Beyoğlu Belediye Başkanı Demircan, Beyoğlu'nun çoğu yerinde başlamış olan, başlayacak olan ve devam eden toplu veya muhtelif büyük restorasyon ve rehabilitasyon çalışmasının 12-13 yıldır devam ettiğini belirtti.

Beyoğlu Sütlüce TOKİ Projesinin Detayları

Beyoğlu Sütlüce TOKİ Projesinin Detayları

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları. Konut üretimi alanında uzunca yıllar faaliyet göstermekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İstanbul Sütlüce’de 397 adet konut, 16 adet dükkân ve külliyeden meydana gelecek olan proje için gerekli çalışmaları yürütürken proje ile alakalı bir takım ayrıntılar belli oldu. Detaylar haberimizde…

Beyoğlu Sütlüce’ye TOKİ’den 397 Konut

Beyoğlu Sütlüce’ye TOKİ’den 397 Konut

Uzunca bir süreden beri ürettiği sosyal konu ve toplu konut projeleri ile yüz binlerce vatandaşımızı ev sahibi yapan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde yer alan Sütlüce bölgesinde dev bir sosyal konut projesi için çalışmalara başladı. Projenin detayları haberimizde…. Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Beyoğlu'ndaki Lüks Otel Odalarının Aylığı 1000 TL'ye Düştü!

Beyoğlu'ndaki Lüks Otel Odalarının Aylığı 1000 TL'ye Düştü!

Yoğun sezonda aylığı 10.000 TL'yi aşmakta olan Beyoğlu'ndaki lüks otel odaları, yaşanmakta olan kriz sebebiyle 1000 TL'ye kadar düşüş gösterdi. 2017 yılında çok umut içerisinde olan sektör, en azından yaza kadar, Öğrenciye, bekara, çalışana mantığıyla kısa vadeli çözümlere yönelmiş durumda.

Elysium Soul Beyoğlu'nda Kampanya!

Elysium Soul Beyoğlu'nda Kampanya!

Elysium Soul Beyoğlu Projesinde büyük kampanya 36 ay vade ve 0 faiz imkanı var. Zamanı kaliteli kullanmak isteyen tüm yatırımcılar bu projeye bekleniyor. Elysium Soul Beyoğlunda Teslimler 2018'de başlıyor. . Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Beyoğlu Piyalepaşa projesi fiyatları ve özellikleri

Beyoğlu Piyalepaşa projesi fiyatları ve özellikleri

Beyoğlu'nun en önemli projelerinden biri olan Piyalepaşa, en güzel özellikleri ile şaşırtmaya devam ediyor.

Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?

Beyoğlu Piyalepaşa Nerede?

İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Beyoğlu Piyalepaşa, reklam filmleri ile de akılları karıştırıyor. Pek çok kişinin tercihleri arasında yer alan Beyoğlu Piyalepaşa'nın tam olarak hangi konumda olduğu ve lokasyon olarak nerelere yakın olduğunu merak edenler için kısa bir detaylar haberimizde...