Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

Beyoğlu Piyalepaşa İstanbul kampanyaları
Editör: Zeynep Kaya Konut Projeleri 12 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Beyoğlu’nda muhteşem bir lokasyonda inşa edilen Piyalepaşa İstanbul sizlere mahalle hayatını geri veriyor. Bu anlamda farklılık yaratan Piyalepaşa İstanbul şehrin merkezinde farklı bir yaşam sürmeniz için seçebileceğiniz en iyi proje olarak görülüyor.

 

Şehrin tam da kalbinde yer alan Piyalepaşa İstanbul, lokasyon olarak pek çok noktaya yakınlığı ile dikkat çekiyor. Taksim’e, Şişli’ye ve Mecidiyeköy gibi bölgelere çok yakın olan Piyalepaşa İstanbul, fiyatları ile de şaşırtıyor. Pek çok ünlü isimin yer aldığı Piyalepaşa İstanbul’da ev fiyatlarının 765 bin liradan başlaması bütçelerin de biraz sarsılmasına neden oluyor.

 

1+0 evlerin bu fiyatlardan başlamasının ardından istediği evi alamayanlar için güzel bir kampanya geliştiren Piyalepaşa İstanbul, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

 

Piyalepaşa İstanbul kampanyaları

 

Piyalepaşa İstanbul, ön ödemeli kampanyaları sayesinde kendisinden ev almak isteyenlere de farklı çözümler sunuyor. En temel girişimleri sayesinde farklılık yaratmaya devam eden Piyalepaşa İstanbul’da yüzde 20 peşinatla 120 aya kadar yüzde 0,70 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Yüzde 5’lik konut bedelinin ödemesi teslimde yapılıyor.

 

Yeni kampanyası sayesinde ev satışlarında bir artış yaşamak isteyen Piyalepaşa İstanbul, lansmana özel fiyatlarının ardından ev teslim sürecinde de fiyatların artacağını, bu nedenle ev alacakların biraz daha hızlanması gerektiğini bildiriyor.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

İlginizi çekebilir

DKY Ada Kartal Fiyat Listesi

DKY Ada Kartal Fiyat Listesi

Tema Tasarım | Osgaka.com