Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

truck

Beylikdüzü'nün en yeni inşaat projelerinden olan ve uzun zamandır yapımına devam edilen Marmara Konakları ön satışa çıkarılıyor.

Siteleri ve yaşam alanları ile muhteşem bir yer olan Beylikdüzü her geçen gün yeni değerlerle buluşmaya devam ediyor. Her geçen gün yeni projelerle birlikte herkesin de daha rahat etmesini amaçlayan ve bu anlamda da farklılık oluşturmaya devam eden Beylikdüzü, şimdilerde Marmara Konakları'nda da ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Metrobüsün faaliyete geçmesi ile birlikte ulaşımı kolaylaşan Beylikdüzü'nde bu anlamda evler de genel olarak tercih ediliyor. Pek çok yeni projenin ana merkezi olan Beylikdüzü'nde şimdilerde inşa edilen Marmara Konakları'da ön satışa çıkarılmayı bekliyor. Bir çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen ve uzun zamandır da inşasına devam edilen Marmara Konakları, Marmara Yapı imzası taşıyor.

Yaklaşık 8 bin metrekare alan üzerine inşa edilecek olan proje 124 konut ve 4 dükkandan oluşuyor. Yeni bir merkez oluşturmayı amaçlayan ve bu anlamda farklı yaşam alanlarını kendi bünyesine katmaya çalışan Marmara Konakları özellikleri ve fiyatları ile de herkesi şaşırtıyor.

Marmara Konakları daire fiyatları-Marmara Konakları site özellikleri

Yeni lansman fiyatları ile gelen Marmara Konakları'nda site özellikleri de dikkat çekiyor. Yüzme havuzları, saunaları ve fitness salonları ile sizlerin fit bir yaşama kavuşmanıza olanak sunan Marmara Konakları, 2018 yılında teslim edilmeyi amaçlıyor.

Marmara Konakları'nın fiyatları 255 bin liradan başlarken, bu fiyatlara evin metrekaresine göre değişkenlik gösterebiliyor

"Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!" Yorumlar

"Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!" Benzer Haberler


Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü'nün en yeni inşaat projelerinden olan ve uzun zamandır yapımına devam edilen Marmara Konakları ön satışa çıkarılıyor.. Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

İstanbul'un en yeni lokasyonlarından biri olan Beylikdüzü'nde muhteşem fırsatları yakalamanızı sağlayacak olan Onurum İnşaat yine şaşırtıcı fiyatları ile geliyor.

Kemerville Beylikdüzü fiyatları ile yüz güldürüyor

Kemerville Beylikdüzü fiyatları ile yüz güldürüyor

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!. Şehrin göbeğinde yaşamak isteyenlere özel Kemerville en güzel fiyatları ile lansman için hazırlanmaya devam ediyor.

Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü'nün en güzel ve en özellikli projesi Güverte Evleri, yeni sahiplerine kapılarını sonuna kadar açıyor.. Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Centro Beylikdüzü projesi fiyatları ve özellikleri

Centro Beylikdüzü projesi fiyatları ve özellikleri

Beylikdüzü'nün yükselen değeri Centro Beylikdüzü, sizler için farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Demir Group ve Sapanlar Yapı tarafından inşa edilen Centro Beylikdüzü, en uygun fiyat garantisi sunuyor.

Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Yeni projelerin de merkezi olmaya devam eden ve bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan Beylikdüzü, düzenli ve güzel bir yaşamın da merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul'un kalabalığından sıkılanlar için Beylikdüzü'nde yer alan Ayışığı Butik muhteşem fırsatlar sunuyor.. Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Azur Marmara Beylikdüzü Şubat'ta Satışa Çıkıyor!

Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne komşu bir konumda yapılması planlanan Azur Marmara emniyet binasının hemen yanı başında yükseliyor. Tamamı deniz manzarasına hakim ve karma konsept ile hazırlanan projenin tam detayları açıklanmamakla birlikte, fiyat bilgisinin de önümüzde günlerde açıklanacağı paylaşıldı.

Ak Yapı'dan Beylikdüzü'ne Yeni Proje Akros İstanbul

Ak Yapı'dan Beylikdüzü'ne Yeni Proje Akros İstanbul

Akros İstanbul projesinin yaklaşık 86 milyon 640 bin TL’lik yatırım ile birçok yatırımcının ihtiyacını karşılayacak şekilde inşa edilmek üzere planlanması yapılıyor. Yakın geçmişte yine aynı bölgede Saklıhan Konakları ve Botanica İstanbul gibi ses getiren projeler geliştiren Ak Proje’nin bu yeni projesinde de konut, işyeri ve ofisten oluşan bir karma mimari yükseliyor olacak.