Beyaz Park Topkapı’da görülmemiş faiz oranları!

Beyaz Park Topkapı’da görülmemiş faiz oranları!
Editör: Melih SANCAK Konut Projeleri 6 Ekim 2016
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Topkapı’nın yükselen değerlerinden biri olan ve uzun zamandır da merakla beklenen projeler arasında yer alan Beyaz Park, herkesi şaşırtan faiz oranları ile gelmeye devam ediyor. Piyasanın çok altında faiz oranları ile dikkatleri çeken ve bu açıdan da yeni gözde proje olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Beyaz Park’ın satışları için bir çok kişi tanıtım ofislerine akın ediyor.

 

Toplu taşıma araçlarına çok yakın bir noktada olan ve aynı zamanda da özellikleri ile herkesin beğenisini kazanan Beyaz Park, bu yıl satışa sunuluyor. Lansmanın ardından yeni adımların atılması ve bu sayede de farklı girişimlerin sağlanması ile birlikte satışların da başlayacağını kaydeden yetkililer, ev almak isteyenlerin  kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredi imkânı sunuyor.

 

Konut fiyatları peşin ödemelerde 415 bin TL’den başlarken, projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Daireler 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

 

Topkapı Beyaz Park Nerede? 

 

Topkapı’da bulunan Beyaz Park’ın lokasyonu dikkat çekiyor. Proje Davutpaşa Metro durağına 200 metre, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre,  Marmaray  Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre uzaklıkta kalarak, sahibine İstanbul trafiğinden kurtulma imkanı veriyor.Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

  • emine geçer :

    19 Haziran 2017-14:04

    nasıl sipariş vereceğiz

  • Hatice ciftcioglu :

    27 Temmuz 2018-23:50

    Geri donus yapamisiniz 3 lu set alicam..buzdolabi..çamasir makinasi..bulasik makinasi..beyaz renk..yardimci olurmusunuz..

Tema Tasarım | Osgaka.com