Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!

truck

İstanbul'un lokasyon olarak en iyi bölgelerinden biri olan ve bir çok noktaya yakınlığı ile bilinen Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park muhteşem faiz oranları ile geliyor.

Topkapı'nın yükselen değerlerinden biri olan ve uzun zamandır da merakla beklenen projeler arasında yer alan Beyaz Park, herkesi şaşırtan faiz oranları ile gelmeye devam ediyor. Piyasanın çok altında faiz oranları ile dikkatleri çeken ve bu açıdan da yeni gözde proje olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Beyaz Park'ın satışları için bir çok kişi tanıtım ofislerine akın ediyor.

Toplu taşıma araçlarına çok yakın bir noktada olan ve aynı zamanda da özellikleri ile herkesin beğenisini kazanan Beyaz Park, bu yıl satışa sunuluyor. Lansmanın ardından yeni adımların atılması ve bu sayede de farklı girişimlerin sağlanması ile birlikte satışların da başlayacağını kaydeden yetkililer, ev almak isteyenlerin  kredili alımlarda 60 ay için 0.69 faiz oranıyla banka kredi imkânı sunuyor.

Konut fiyatları peşin ödemelerde 415 bin TL’den başlarken, projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dört tip daire seçeneği sunuluyor. Daireler 70 metrekare ile 210 metrekare arasında değişim gösteriyor. 

Topkapı Beyaz Park Nerede? 

Topkapı'da bulunan Beyaz Park'ın lokasyonu dikkat çekiyor. Proje Davutpaşa Metro durağına 200 metre, Cevizlibağ metrobüs durağına 600 metre, Esenler Otogarı’na 3.5 kilometre, Sultanahmet’e 8 kilometre, Atatürk Havalimanına 10 kilometre, Yenikapı Deniz Otobüsü iskelesine 6.5 kilometre,  Marmaray  Zeytinburnu durağına ise 5 kilometre uzaklıkta kalarak, sahibine İstanbul trafiğinden kurtulma imkanı veriyor.

"Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!" Yorumlar

"Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!" Benzer Haberler


Arçelik 2018 Beyaz Eşya Düğün Paketi Modelleri Ve Fiyatları

Arçelik 2018 Beyaz Eşya Düğün Paketi Modelleri Ve Fiyatları

Dörtlü evlilik paketi sayesinde sadece ayda 125 lira taksitle yeni evlenecek ve eşyasını yenileyecekler için satışa çıktı. 36 ay taksitle bu ürünlere sahip olabilirsiniz. Şimdi detaylı bir şekilde ürünleri inceleyelim.. Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!

Beyaz Eşya Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyaları

Beyaz Eşya Eskisini Getir Yenisini Götür Kampanyaları

Değişim kampanyalarında fırsatlar bitmek bilmiyor. Tüm beyaz eşya markalarında marka ve model ayırma yok. Yani herhangi bir markaya ait beyaz eşyanızı istediğiniz markanın eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile değiştirebilirsiniz

Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!

Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!

Beyaz Park Topkapı'da görülmemiş faiz oranları!. İstanbul'un lokasyon olarak en iyi bölgelerinden biri olan ve bir çok noktaya yakınlığı ile bilinen Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park muhteşem faiz oranları ile geliyor.