Benevre Beytepe 225 bin liradan fiyatlarla

Benevre Beytepe 225 bin liradan fiyatlarla

Benevre Beytepe fiyatları her geçen gün değişim göstermeye devam ediyor. Beytepe'de yükselen proje, en güncel fiyatlarını yatırımcılarına sunuyor.

Ankara'nın en önemli projelerinden biri olan ve konumu ile dikkat çeken Benevre Beytepe her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Uzun zamandır pek çok kişinin merakla beklediği Benevre Beytepe'de devam eden satışlar yatırımcıları da heyecanlandırıyor. Yatırımcıların her geçen gün daha da önemsediği projeler arasında yer alan Benevre Beytepe, 225 bin liradan başlayan ücretlerle satışa çıkarılıyor.

 

Pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Benevre Beytepe, özellikleri ile de şaşırtıyor. Ankara Eskişehir yolu ve İncek Bulvarı’nı birbirine bağlayan bir lokasyonda konumlandırılan Benevre Beytepe, 38 ile 106 m² arasında değişen Stüdyo,1+1, 2+1 ve loft daireler ile kullanışlı ve ideal yaşam alanları sunuyor. İlklerin adresi de olan proje, sade ve şık mimarisi ile 2017 Ağustos’ta teslim edilecek.

 

 

Benevre Beytepe fiyat ve özellikleri

 

BB Lounge (Kütüphane – Kafe), BB Studio (Müzik ve Karaoke Odası) – BB Studio, BB Movie (Cep Sineması), BB Pool & Fit (Yüzme havuzu – Fitness – Sauna), BB Guesthouse (Misafirhane), BB Play (Oyun Odası) ile konut sahibi olanları da mutlu ediyor. Hiç bir aktiviteden uzak kalmamanızı isteyen Benevre Beytepe gelen misafirlerinizi de düşünerek onlara özel alanlar ve kalacak mevkiler de inşa ettirmeye devam ediyor.

Etiketler : Konut Projeleri