Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

truck

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ve Genel Müdür olan Alpaslan Çalın söz konusu proje olan Nidapark Kayaşehir hakkında bir kısım bilgileri paylaştı. Özcan Tahincioğlu ön talep süreci içinde 843 adet konutluk projeden 216 adet konutun satıldığını ve 143 milyon lira gelir elde edildiğini ifade etti.

Söz konusu proje İstanbul’un Avrupa Yakası Başakşehir’de yer alan Kayaşehir bölgesinde gün yüzüne çıkıyor. Emlak Konut GYO nun Başakşehir’de yer alan son arazisi üzerinde yükselen proje Emlak Konut GYO ile elde edilen gelirin paylaşılması şeklinde modellenmiş. Toplam gelirin ortalama 1 milyar 100 milyon lira gelir elde edilmesi beklenen projede 407 milyon liralık hasılat payının Emlak Konut GYO nun alması bekleniyor.

Projenin genel hatlarına ve detaylarına değinecek olursak, toplamda 1233 birbirinden bağımsız üniteden oluşacak olan Nidapark Kayaşehir, ilk etapta 843 dairelik kısmını satışa çıkardı. Farklı 3 ayrı konsept te planlanan projenin her bir etabı için sosyal donatılar olacak. Proje kapsamında konutların beyaz eşyalarının tamamı, çamaşır makinesi dahil olmak üzere evlerde bulunacak.

Söz konusu projede satışa çıkarılan 843 adet konutun, 319 adetlik konut kısmı Zümrüt etabı, 54 adet konutun yer aldığı Elmas etabı, 479 adetlik konutların yer almış olduğu Yakut etabı olacak şekilde planlanmış. Metrekare fiyatı 3 bin 800 lira baz fiyatıyla satışa çıkarılan Nidapark Kayaşehir projesinde konut daire fiyatı 453 bin TL ile 1 milyon 93 bin TL arasında değişkendik gösteriyor. Ödeme imkanları konusuna değinecek olursak yüzde 5 peşinat, yüzde 12,5’u 6 ay sonra ödeme, yüzde 12,5 lik kısmı 12 ay sonra ve kalanı ise 0,70 faiz oranıyla banka kredisi şeklinde ödeme seçeneklerine sahip.

Nidapark Kayaşehir Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Nidapark Kayaşehir İletişim Bilgileri
Web : http://www.tahincioglu.com/
Telefon : 444 4 846
Adres : Kayabaşı Mah. 1739. Sok. 34494 Başakşehir/İstanbul

"Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta" Yorumlar

"Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta" Benzer Haberler


Emekliye Promosyon Şartları ve Ne Kadar Verileceği Belli Oldu! İşte Beklenen Miktarlar

Emekliye Promosyon Şartları ve Ne Kadar Verileceği Belli Oldu! İşte Beklenen Miktarlar

Emekliye promosyon kapsamında konuyla ilgili ince ayrıntılar açıklandı. Toplam olarak 12.000.000 emeklinin maaş alma isteği içerisinde oldukları bankayı 3 yıl boyunca değiştirmeden kullanma sözü iletmesinin sonrasında, hak edilecek olan promosyon, 3 yıl sonra tekrardan gündem maddesi haline gelecek.. Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Konya Cihanbeyli'de Beklenen Kura Çekilişi Başladı

Konya Cihanbeyli'de Beklenen Kura Çekilişi Başladı

01 aralık ile 23 aralık 2016 tarihleri arasında T. Halk Bankası A.Ş. bünyesinde yer alan Konya şubeleri aracılığı ile gerçekleşecek olan Kuralı satış şekli ile düzenlenen satış tarihleri ve kura çekimleri başlamış durumdadır.

Fatih’te Beklenen Büyük Restorasyon

Fatih’te Beklenen Büyük Restorasyon

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta. Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, ilçenin hemen hemen her bölgesinde yapılan tarihi eserlerin restorasyonları için son 300 yılın en kapsamlı çalışmaları olduğunu söyledi.

Beklenen Rize-Artvin Havalimanı İhalesi

Beklenen Rize-Artvin Havalimanı İhalesi

Dünyanın üçüncü, Türkiye'nin ikinci deniz üzerine yapılacak havalimanı olan Rize-Artvin Havalimanı için düzenlenen ihalede 11 firma teklif sundu.. Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Alya Penta Çok Yakında Satışa Çıkıyor

Beklenen Alya Penta Çok Yakında Satışa Çıkıyor

Akkuş Grup şirketlerinden Akkuş Gayrimenkul, yeni konut projesi Alya Penta’yı 17 Kasım’da CNR Emlak 2016 Fuarı’nda vitrine çıkarıyor. Az katlı bloklardan oluşan ve butik bir yaşam sunan proje, CNR Fuarı’na özel fiyatlarla satışa çıkacak.

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta

Tahincioğlu Gayrimenkul yeni bir projeye imza atıyor. Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum’un da katıldığı basın toplantısı The Seed Emirgan’da yapıldı. Tahincioğlu’nun yeni projesi Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir 3 bin 800 TL/metrekareden satışlarına başladı.. Beklenen Nidapark Kayaşehir Satışta