Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

truck

Fikirtepe'nin en güzel bölgesinde inşasına devam edilen Mina Towers yatırımcılar için yeni açıklamalar da yapmaya devam ediyor.

Her geçen gün değişimi gösteren İstanbul'da büyük projeler de göz kamaştırıyor. Herkesin daha rahat bir yaşam sürebilmesi için elinden geleni yapmak isteyepek çok şirket yeni yaşam alanları oluşturuyor. Genel anlamda İstanbul'da apartmanların eski olması, güvenlik durumunun zayıf olması, apartman bahçelerinin olmayışı ve bu sebepten dolayı da çocukların rahat bir dönem geçirememeleri evebeynleri farklı noktalara itiyor.

Ailesi ile rahat yaşamak isteyen ve bu anlamda da en yeni girişimlerin sağlanması için elinden geleni yapmaya çalışan Başaran Gayrimenkul Yatırım, Fikirtepe'nin en yeni ekolü Mina Towers'a hayat veriyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Projesi

Kule şekilden inşa edilecek olan Mina Towers, bu sayede dikkatleri de üzerine çekecek. Kentsel dönüşün kapsamında pek çok bölgesinde inşaatların başladığı Mina Towers, tüm ihtiyaçları da karşılayacak. Çocukları ve ailesinin güven içerisinde evlerinde oturmasını isteyen pek çok kişi için Mina Towers vazgeçilmez olacak.

İçerisinde bulundurduğu son sistem güvenlik ekipmanları ile her durumda acil bir çözüm üretebilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, Fikirtepe'nin de yeni ekolü olmaya geliyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımı hızla devam edilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ın teslim tarihi de merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Başaran Gayrimenkul Yatırım, projenin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini amaçladıklarını, bu noktada da en iyi çizgiyi yakalayabilmek ve en iyi bir şekilde hizmet vermek için projenim Aralık 2018 yılında teslim edileceğini bildirdi.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Fiyatları ve Fiyat Listesi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Fikirtepe'nin yeni ekolü Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri de tercih edilcek. Uygun taksitlerle ve yüzde 0'a yakın faiz oranları ile yatırımcıları da düşünen Başaran Gayrimenkul, gelecek her adımı hesapladıklarını ve bu duruma göre bir daire fiyatı çıkardıklarını kaydediyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım'dan yapılan açıklamalara göre Mina Towers için istenen 1+1 fiyatlarının 407 bin liradan satışa başlayacağı ifade edildi.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers İletişim Bilgileri ve Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Nerede

Lokasyon olarak çok merak edilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ın güncel iletişim bilgileri şu şekilde;

Adres : Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 62 61
Web : https://www.minatowers.com/
E-mail : [email protected] 

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Özellikleri

Fikirtepe'de olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, özellikleri ile de şaşırtıyor. Site içerisinde bulunan çocuk oyun alanları, spor sahaları ve yüzme havuzları ile Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers vazgeçilmeziniz olurken, muhteşem adalar ve deniz manzarası da ayağınıza kadar geliyor.

Güven içinde oturabileceğiniz Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ı yeni fiyatları ile sakın kaçırmayın.

"Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers" Yorumlar

"Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers" Benzer Haberler


Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Gayrimenkul Sektörü Her Zaman Kazançlı!

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Meclis Üyesi Deniz Karataş, Emlak Konut GYO ve GYODER liderliğinde gündeme taşınmış olan 240 ay %0.79 vade oranlı kampanyayı anlattı. Emlak Konut'un kampanyalarının sektörü ayakta tutacağını belirtti.. Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

FETÖ'nün Gayrimenkul Devir İşlemleri İptal Ediliyor!

FETÖ'nün Gayrimenkul Devir İşlemleri İptal Ediliyor!

OHAL çerçevesinde yayımlanmış olan Kanun Hükmünde Kararnameyle birlikte Fetullahçı Terör Örgütü'ne finansal destek sağlamak adına eşe dosta yapılmış taşınmaz ve hisse devirlerinin tümünde iptal işlemi uygulanacak.

Torunlar Gayrimenkul, Paşabahçe'de Otel İnşa Ediyor!

Torunlar Gayrimenkul, Paşabahçe'de Otel İnşa Ediyor!

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers. Üsküdar sahilinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alınmış olan "dolgu" kararının sonrasında başka bir "dolgu" projesi de Beykoz'da ortaya çıkmış durumda. Torunlar Gayrimenkul'ün 49 yıllığına kiraladığı Beykoz Paşabahçe'deki Tekel Fabrikası'nın arazisine kazı, dolgu düzenlemesi yapacak.

Gayrimenkul Sektöründe Balon Tartışmalarına Son Nokta Koyuldu!

Gayrimenkul Sektöründe Balon Tartışmalarına Son Nokta Koyuldu!

Emlak Konut GYO Genel Müdürü olan Murat Kurum, son zamanlarda oluşan "Gayrimenkul sektöründe balon oluştu. Konut fiyatları düşüşe geçti" tartışmalarına son noktayı koydu. Son 1 ayda Türkiye'ye 4200 konut yaptık . Hiçbir şekilde ne krizimiz var ne balonumuz... 1 ay içerisinde toplamda 2000 konutun satışını tamamladık.. Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım Maltepe Rönesans Hayat

Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilmeye devam eden Maltepe Rönenans Hayat, en güzel fiyatları ile dikkatleri çekiyor.

Gayrimenkul Enerjisi Raporu Sonuçları Açıklandı!

Gayrimenkul Enerjisi Raporu Sonuçları Açıklandı!

CLK Boğaziçi Elektrik, Gayrimenkul Enerjisi Raporu sonuçlarını açıkladı. Rapor neticesinde geçen yıl toplam olarak 478.466 taşınma işlemi gerçekleşti.. Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Gayrimenkul Değeri Nasıl Belirlenir?

Gayrimenkul Değeri Nasıl Belirlenir?

Ev ya da işleri almak isteyenler, ödeyecekleri fiyatın mülkün gerçek değeri olup olmadığını bilmek istemektedir. Peki, gayrimenkul değeri nasıl belirlenir? Gayrimenkul değerinin belirlenmesi için birkaç yöntem bulunmaktadır.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Fikirtepe'nin en güzel bölgesinde inşasına devam edilen Mina Towers yatırımcılar için yeni açıklamalar da yapmaya devam ediyor.