Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

truck

Fikirtepe'nin en güzel bölgesinde inşasına devam edilen Mina Towers yatırımcılar için yeni açıklamalar da yapmaya devam ediyor.

Her geçen gün değişimi gösteren İstanbul'da büyük projeler de göz kamaştırıyor. Herkesin daha rahat bir yaşam sürebilmesi için elinden geleni yapmak isteyepek çok şirket yeni yaşam alanları oluşturuyor. Genel anlamda İstanbul'da apartmanların eski olması, güvenlik durumunun zayıf olması, apartman bahçelerinin olmayışı ve bu sebepten dolayı da çocukların rahat bir dönem geçirememeleri evebeynleri farklı noktalara itiyor.

Ailesi ile rahat yaşamak isteyen ve bu anlamda da en yeni girişimlerin sağlanması için elinden geleni yapmaya çalışan Başaran Gayrimenkul Yatırım, Fikirtepe'nin en yeni ekolü Mina Towers'a hayat veriyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Projesi

Kule şekilden inşa edilecek olan Mina Towers, bu sayede dikkatleri de üzerine çekecek. Kentsel dönüşün kapsamında pek çok bölgesinde inşaatların başladığı Mina Towers, tüm ihtiyaçları da karşılayacak. Çocukları ve ailesinin güven içerisinde evlerinde oturmasını isteyen pek çok kişi için Mina Towers vazgeçilmez olacak.

İçerisinde bulundurduğu son sistem güvenlik ekipmanları ile her durumda acil bir çözüm üretebilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, Fikirtepe'nin de yeni ekolü olmaya geliyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Teslim Tarihi Ne Zaman?

Yapımı hızla devam edilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ın teslim tarihi de merak ediliyor. Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Başaran Gayrimenkul Yatırım, projenin kusursuz bir şekilde teslim edilmesini amaçladıklarını, bu noktada da en iyi çizgiyi yakalayabilmek ve en iyi bir şekilde hizmet vermek için projenim Aralık 2018 yılında teslim edileceğini bildirdi.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Fiyatları ve Fiyat Listesi

İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer alan Fikirtepe'nin yeni ekolü Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri de tercih edilcek. Uygun taksitlerle ve yüzde 0'a yakın faiz oranları ile yatırımcıları da düşünen Başaran Gayrimenkul, gelecek her adımı hesapladıklarını ve bu duruma göre bir daire fiyatı çıkardıklarını kaydediyor.

Başaran Gayrimenkul Yatırım'dan yapılan açıklamalara göre Mina Towers için istenen 1+1 fiyatlarının 407 bin liradan satışa başlayacağı ifade edildi.

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers İletişim Bilgileri ve Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Nerede

Lokasyon olarak çok merak edilen Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ın güncel iletişim bilgileri şu şekilde;

Adres : Fikirtepe Mah. Mandıra Cad. Kadıköy/İstanbul
Telefon : 444 62 61
Web : https://www.minatowers.com/
E-mail : [email protected] 

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers Özellikleri

Fikirtepe'de olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers, özellikleri ile de şaşırtıyor. Site içerisinde bulunan çocuk oyun alanları, spor sahaları ve yüzme havuzları ile Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers vazgeçilmeziniz olurken, muhteşem adalar ve deniz manzarası da ayağınıza kadar geliyor.

Güven içinde oturabileceğiniz Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers'ı yeni fiyatları ile sakın kaçırmayın.

"Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers" Yorumlar

"Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers" Benzer Haberler


Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers

Fikirtepe'nin en güzel bölgesinde inşasına devam edilen Mina Towers yatırımcılar için yeni açıklamalar da yapmaya devam ediyor.. Başaran Gayrimenkul Yatırım Mina Towers