Banuevleri Ispartakule 2

truck

220 daire bulunan proje de yüksek kira getirisi ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Peyzaj alanına 15.000 metrekare alan ayıran Banuevleri Ispartakule 2, konfor ve lüksü bir arada sunmaktadır.

Banuevleri Ispartakule 2, üç farklı daire seçeneği ile 15 katlı 4 bloktan oluşmaktadır.

220 daire bulunan proje de yüksek kira getirisi ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Peyzaj alanına 15.000 metrekare alan ayıran Banuevleri Ispartakule 2, konfor ve lüksü bir arada sunmaktadır.

Gerek dairelerin kullanışlılığı, gerek konumu ile zirvede olan projede satışlar devam etmektedir.

Aileniz ve sizin için her şeyin düşünüldüğü ve tek tek planlandığı projede her şey yanıbaşınızdadır. Hasanoğlu İnşaatın Banuevleri markalı projesine eklediği Banuevleri Ispartakule 2 de aile ve komşuluk ilişkilerinize çok önem verilmiş olup 1+1 tarzı stüdyo dairelere kesinlikle yer verilmemiştir.

Birbirinden kaliteli ve konforlu daireleriyle akşam işten evinize geldiğinizde tüm stersinizi unutacaksınız. 


Banuevleri Ispartakule 2 Nerede?

Hasanoğlu İnşaat tarafından yaptırılan Banuevleri Ispartakule 2 İstanbul’ un stresten uzak ve lüks semti Bahçeşehir de hayata geçiyor.

Banuevleri Ispartakule 2 Ne Zaman Teslim Edilecek? Banuevleri Ispartakule 2 Teslim Tarihi

Proje yapımına aralık vermeden tüm hızıyla devam eden Banuevleri Ispartakule 2’ nin teslim tarihi Ağustos 2018 dir. 

Banuevleri Ispartakule 2 Özellikleri Nelerdir?

-    Aile ilişkilerine önem veren Ispartakule 2 projesinde 1+1 daire tipine yer vermeyerek huzurlu bir yaşam sunmaktadır. 

-    120 metrekare ile 174 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri ile tercihinize ve ihtiyaçlarınıza sunuluyor.

-    Basketbol ve voleybol Sahası, çocuk oyun alanları, sauna, hamam, fıtness center, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, futbol sahası, mescit, açık ve kapalı otoparkları ile sizleri bambaşka bir yaşamın kapılarını açıyor.

-    TEM Otoyoluna 2 km, E5 e ise 8 km uzaklıktadır.

-    Küçükçekmece ye yakın konumda olduğundan eşsiz bir manzaraya sahiptir.

-    Banuevleri Ispartakule 2 ye yakın hastaneler; Özel Dayıoğlu Tıp Merkezi, Nutraslim Polikliniği, Dent Bahçeşehir, Birkenstock Nays El ve Ayak Sağlık Merkezi, Bizimevler Sağlık Ocağı, Güvercintepe Semt Polikliniği, Bahçeşehir Biorezonans ve Acıbadem Bahçeşehir Tıp Merkezi dir.

-    Özel Bahçeşehir Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Temel Lisesi, İbrahim Koçaslan Ortaokulu, Doğa Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, Gürdal Yuva Bahçeşehir, Bahçeşehir Koleji, Altınşehir İlk okulu, Şehit Şerife Bacı ÇokProgramlı Anadolu Lisesi, Kindyroo Bahçesehir, Bahçeşehir Koleji İlk Okulu (Bahçeşehir Kampüsü), Bahçeşehir Oxford Doğa Koleji, Bahçeşehir College, Özel Sevinç Koleji, FMV Işık Okulları Ispartakule ve Bahçeşehir Atatürk Anadolu Lisesi projeye yakın olan okullardır.

-    Banuevler Ispartakule 2 Projesine yakın konumda olan alışveriş ve yaşam merkezleri; Şehri Bazar AVM, Kiptas Avm, Hillpark Bahcesehir, Murat avm, metro avm, Safir Avm Bahçeşehir, Prestige Mall, Atrium ve Migros dur.

-    Projede 24 saat güvenlik görevlisi mevcuttur.

-    Doğalgaz alarmı, yangın alarmı ve söndürme sistemleriyle hayatınız koruma altına alınmıştır.

-    Banuevleri ISpartakule 2 projesinde 220 adet konut ve 16 adet ticari birim mevcuttur.

-    Banuevleri Ispartakule 2 toplu taşıma araçlarına yakın konumdadır.

-    Banuevleri Ispartakule 2, Banuevleri Ispartakule 1 projesi ile komşudur. 

Banuevleri Ispartakule 2 Fiyatları Ne Kadar? İşte Banuevleri Ispartakule 2 Fiyat Listesi

Banu Evleri Ispartakule 2 de;

121 metrekare 2+1’ ler 389 bin TL’ ye, 

159 metrekare 3+1’ ler 502 bin 400 TL’ ye, 

171 metrekare 4+1’ ler ise 546 bin 200 TL’ den satışa sunulmaktadır.


Banuevleri Ispartakule 2 Ödeme Planı 

Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde 36 ay 0 faiz imkanı ile ve ya banka kredisi ile 120 aya varan vadelerle taksitli ev sahibi olmak mümkündür.

"Banuevleri Ispartakule 2" Yorumlar

"Banuevleri Ispartakule 2" Benzer Haberler


Banuevleri Ispartakule 2

Banuevleri Ispartakule 2

220 daire bulunan proje de yüksek kira getirisi ile karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Peyzaj alanına 15.000 metrekare alan ayıran Banuevleri Ispartakule 2, konfor ve lüksü bir arada sunmaktadır.. Banuevleri Ispartakule 2