Bağcılar Ilgaz Park Evleri'nde 350 bin liraya daire!

Bağcılar Ilgaz Park Evleri'nde 350 bin liraya daire!

Bağcılar'ın gözde projelerinden biri olan Ilgaz Park Evleri için 350 bin liradan başlayan fiyatlar herkesi de memnun ediyor.

Bağcılar'da inşa edilen ve lokasyon olarak pek çok noktaya yakınlığı ile dikkat çeken Ilgaz Park Evleri özellikleri ile de parmak ısırtıyor. Artık normal bir apartman dairesinden sıkılan, daha iyi bir konutta oturmak isteyen, özellikleri ile kişilerin aktivitelerden uzak kalmak istemediği bir site vaad eden Bağcılar Ilgaz Park Evleri, yatırımcıları ve sahibi olmak isteyenleri arıyor.

 

Her geçen gün ilerleyen proje ile muhteşem ev fiyatlarını da gözler önüne sermeye devam eden Bağcılar Ilgaz Evleri, ödeme kolaylıkları da göstermeye devam ediyor. 2 bloktan meydana gelen Ilgaz Park Evleri, her katta 4 daireye yer veriyor. Sadece 2+1 dairelerin bulunduğu projede fiyatlar 350 bin liradan başlıyor. Cephesine ve katına göre değişim gösteren fiyatlar, bu sayede alım gücü olanlara da farklı bir girişimin sağlanmasını amaçlıyor.

 

Atatürk Havalimanı'na 8 kilometre, Mahmutbey Metro İstasyonu'na 300 metre, Tem Otoyolu'na 2 kilometre mesafede yükselen Ilgaz Park Evleri, bu sayede yatırımcısına ya da oturan kişiye büyük bir kolaylık sağlıyor.

 

Ilgaz Park Evleri Özellikleri

 

Uzun zamandır pek çok kişi tarafından büyük bir merakla beklenen Ilgaz Park Evleri,  2 oda 1 salon olarak dizayn ediliyor. Brüt 98 metrekare alana sahip dairelerin yapımı hala devam ediyor. Son rötüşlerin devam ettiği sitenin 2017 yılında teslim etmesi amaçlanıyor.

 

Etiketler : Konut Projeleri