Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

truck

Beylikdüzü'nün iki gözde projesi olan Babacan Premium ve Babacan Palace'da muhteşem indirimler de herkesi şaşırtıyor.

Çok uzun zamandır lansmanları ile dikkat çeken ve sunduğu özelliklerle herkesin de rahat etmesini amaçlayan Babacan Premium ve Babacan Palace, şaşırtıcı girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projelerle herkesin de şaşırmasını sağlayan ve bu anlamda farklılık oluşturan Babacan Premium ve Babacan Palace, şimdilerde ödeme şekilleri ile konuşuluyor.

Yeniliklerin projeleri olmaya devam eden Babacan Premium ve Babacan Palace, Beylikdüzü'nde çok iyi bir lokasyonda yer alıyor. Bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Babacan Premium ve Babacan Palace, herkes ev sahibi olabilsin ve çok daha iyi koşullarda yaşasın diye farklı bir girişimde bulunarak en temel kampanyalarını da oluşturuyor.

Babacan Premium ve Babacan Palace kampanyaları neler?

Site özelliklerini bünyesinde barındıran ve gelen ailelere muhteşem aktivite alanları sunan Babacan Premium ve Babacan Palace, indirimleriyle de cepleri güldürecek. Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntıları da göz önünde bulunduran Babacan Premium ve Babacan Palace, ister yüzde 5 peşinat, yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ister şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile taksitle ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Yeni kampanyasında seçimi tamamen size bırakan Babacan Premium ve Babacan Palace, daire satışlarının da hızlanmasını ve yeni bir yaşamın bu projelerde başlamasını amaçlıyor.

"Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!" Yorumlar

"Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!" Benzer Haberler


Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Holding'in lokasyonunun en lüks ancak en ulaşılabilir projesi olan "Babacan Port Royal", ön talep satışlarıyla rekorlar üstüne rekor kırıyor. 0.59 faiz, 120 ay vade garantisiyle satışa çıkan Babacan Port Royal'e, ön satışlarda yoğun talep geldi.. Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding, konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunan kişiler adına yeni bir kampanya altına imza atmakta. Şirketin projelerinde, 20 yıl vade, aylık %0.75 ila %0.85 arasında faiz oranları ile artık konut sahibi olmak çok basit bir hale getirildi.

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!. Beylikdüzü'nün iki gözde projesi olan Babacan Premium ve Babacan Palace'da muhteşem indirimler de herkesi şaşırtıyor.

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal'de ön talep sürecinde olan fiyat avantajı devam etmekte. 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunulmuş olan Babacan Port Royal, yatırımcının karşısına lansman öncesi kaçırılmaması gereken fırsatlarla çıkmakta.. Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium projesi, Babacan yapı imzasını Esenyurt Adile Naşit Bulvarı üzerinde taşımaktadır. 28.320 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium, 7 farklı bloktan oluşma ve toplam konut sayısı 1216 olmaktadır. Kapalı AVM ve cadde dükanlarıda içerisinde olmak üzere toplam olarak 102 ticari ünite yer alıyor. Bağımsız alan toplamı ise 1318 olarak belirlendi.

Babacan Palace Teslim Tarihi 2018 Mart

Babacan Palace Teslim Tarihi 2018 Mart

Babacan Palace'ta teslimler mart ayında start alıyor. Babacan Yapı aracılığıyla Beylikdüzü üzerinde inşa edilmiş olan ultra lüks projeden konut sahibi olmak için 40 ay 0 faiz kampanyası da devam etmekte. . Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Kendi arsalarının üzerinde inşa etmiş olduğu lüks konut projeleriyle sektör üzerinde kendini ön planda göstermiş olan Babacan Holding'in, Beylikdüzü üzerinde inşa etmiş olduğu gösterişli proje Babacan Palace'da teslim heyecanı başlamış durumda.

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara 1 yıl boyunca kaçırılmaması gereken bir fırsat süren Babacan Holding'in çok cazip fırsat ve kampanyaları 31 Aralık 00:00 'da sona erecek!