Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Beylikdüzü'nün iki gözde projesi olan Babacan Premium ve Babacan Palace'da muhteşem indirimler de herkesi şaşırtıyor.

Çok uzun zamandır lansmanları ile dikkat çeken ve sunduğu özelliklerle herkesin de rahat etmesini amaçlayan Babacan Premium ve Babacan Palace, şaşırtıcı girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Birbirinden yeni projelerle herkesin de şaşırmasını sağlayan ve bu anlamda farklılık oluşturan Babacan Premium ve Babacan Palace, şimdilerde ödeme şekilleri ile konuşuluyor.

 

Yeniliklerin projeleri olmaya devam eden Babacan Premium ve Babacan Palace, Beylikdüzü'nde çok iyi bir lokasyonda yer alıyor. Bu anlamda da herkesin dikkatini çeken Babacan Premium ve Babacan Palace, herkes ev sahibi olabilsin ve çok daha iyi koşullarda yaşasın diye farklı bir girişimde bulunarak en temel kampanyalarını da oluşturuyor.

 

Babacan Premium ve Babacan Palace kampanyaları neler?

 

Site özelliklerini bünyesinde barındıran ve gelen ailelere muhteşem aktivite alanları sunan Babacan Premium ve Babacan Palace, indirimleriyle de cepleri güldürecek. Son zamanlarda yaşanan ekonomik sıkıntıları da göz önünde bulunduran Babacan Premium ve Babacan Palace, ister yüzde 5 peşinat, yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ister şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile taksitle ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Yeni kampanyasında seçimi tamamen size bırakan Babacan Premium ve Babacan Palace, daire satışlarının da hızlanmasını ve yeni bir yaşamın bu projelerde başlamasını amaçlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri