Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor

truck

Babacan Holding tarafından Esenyurt'ta inşa edilen Babacan Premium'un 2'nci etabı 'Babacan Premium Tower'da fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor. 'Babacan Premium Tower', ev sahibi olmak isteyenler ve yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor.

Bir süredir bünyesinde bulundurduğu arsalar üzerinde nitelikli konutlar inşa eden ve adından sıkça söz ettiren Babacan Holding, Ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu avantajlar ile yine adından söz ettirmeye devam ediyor. Yine Babacan Holding tarafından Esenyurt’ta hayata geçirilen Babacan Premium’un 2. Etabı olan Babacan Premium Tower, yapılan kampanyalar sonrasında ziyaretçi yoğunluğu ile karşılaştı.

Geçmişten günümüze kadar olan süreç içerisinde İstanbul’un farklı semtlerinde hayat geçirdiği projeler ile insanların hayatında fark yaratan Babacan Holding, hayallerine kavuşmayı bekleyen yüzlerce insan için eşsiz kampanya ve fırsatlarla ev sahibi olma hayallerini ayaklarına getiriyor.

Söz konusu proje Babacan Premium’un ikinci etabı olan Babacan Premium Tower etabı satışa çıkarılmasının hemen ardından ziyaretçi akınına uğradı. Babacan Premium Tower için yüzde 0,39 faiz oranları ile taksitlendirme seçenekleri sunmayı sürdürürken bunun yanında 40 aylık vade farksız taksitlendirme seçeneğini de sizler için sunmaya devam ediyor.

Projenin detaylarından da bahsetmek gerekirse, Babacan Premium Tower’da 262 daire yer alıyor, bunun yanı sıra 1+1 dairelerin fiyatları 269 bin TL civarlarından başlarken 2+1 daireler için de 389 bin TL ve son olarak ta 4+1 daire seçenekleri de 474 bin TL gibi başlangıç fiyatları ile sizleri bekliyor.

Bu imkanlarla beraber ulaşım kolaylığı sağlayan ve lokasyonu ile dikkatleri üzerinde toplayan Babacan Premium, E-5 e olan 100 metrelik mesafesi, metrobüs duraklarına olan 500 metrelik yakınlığı ve Atatürk Havalimanı’na olan 15 kilometre gibi yakınlığı ile de gözde bir yaşam merkezi olmaya aday oluyor.

Babacan Premium Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Babacan Premium İletişim Bilgileri
Web : http://babacanyapi.com/
Telefon : 444 2 420
Adres : Adile Naşit Bulvarı Esenyurt/İstanbul

"Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor" Yorumlar

"Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor" Benzer Haberler


Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Port Royal'e Ön Satışlarda Çok Yoğun İlgi Var!

Babacan Holding'in lokasyonunun en lüks ancak en ulaşılabilir projesi olan "Babacan Port Royal", ön talep satışlarıyla rekorlar üstüne rekor kırıyor. 0.59 faiz, 120 ay vade garantisiyle satışa çıkan Babacan Port Royal'e, ön satışlarda yoğun talep geldi.. Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding'in 20 Yıl Vadeli Kampanyası!

Babacan Holding, konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunan kişiler adına yeni bir kampanya altına imza atmakta. Şirketin projelerinde, 20 yıl vade, aylık %0.75 ila %0.85 arasında faiz oranları ile artık konut sahibi olmak çok basit bir hale getirildi.

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium ve Babacan Palace'da büyük indirim!

Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor. Beylikdüzü'nün iki gözde projesi olan Babacan Premium ve Babacan Palace'da muhteşem indirimler de herkesi şaşırtıyor.

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal Fiyatları 277 Bin TL'den Başlıyor!

Babacan Port Royal'de ön talep sürecinde olan fiyat avantajı devam etmekte. 50 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunulmuş olan Babacan Port Royal, yatırımcının karşısına lansman öncesi kaçırılmaması gereken fırsatlarla çıkmakta.. Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium Teslim Tarihi Haziran 2018

Babacan Premium projesi, Babacan yapı imzasını Esenyurt Adile Naşit Bulvarı üzerinde taşımaktadır. 28.320 metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Babacan Premium, 7 farklı bloktan oluşma ve toplam konut sayısı 1216 olmaktadır. Kapalı AVM ve cadde dükanlarıda içerisinde olmak üzere toplam olarak 102 ticari ünite yer alıyor. Bağımsız alan toplamı ise 1318 olarak belirlendi.

Babacan Palace Teslim Tarihi 2017 Mart

Babacan Palace Teslim Tarihi 2017 Mart

Babacan Palace'ta teslimler mart ayında start alıyor. Babacan Yapı aracılığıyla Beylikdüzü üzerinde inşa edilmiş olan ultra lüks projeden konut sahibi olmak için 40 ay 0 faiz kampanyası da devam etmekte. . Babacan Premium Tower Satışları Hızla Devam Ediyor

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Babacan Palace'da Teslim Heyecanı Başlıyor!

Kendi arsalarının üzerinde inşa etmiş olduğu lüks konut projeleriyle sektör üzerinde kendini ön planda göstermiş olan Babacan Holding'in, Beylikdüzü üzerinde inşa etmiş olduğu gösterişli proje Babacan Palace'da teslim heyecanı başlamış durumda.

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Babacan Holding'in 2016 Yılının Son Kampanyası!

Konut sahibi olma arzusu içerisinde bulunanlara 1 yıl boyunca kaçırılmaması gereken bir fırsat süren Babacan Holding'in çok cazip fırsat ve kampanyaları 31 Aralık 00:00 'da sona erecek!