Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

truck

Yeni projelerin de merkezi olmaya devam eden ve bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan Beylikdüzü, düzenli ve güzel bir yaşamın da merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul'un kalabalığından sıkılanlar için Beylikdüzü'nde yer alan Ayışığı Butik muhteşem fırsatlar sunuyor.

Beylikdüzü her geçen gün bayındır bir hale gelmeye devam ediyor. Bu sayede yeni projelerin de merkezi olarak herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Beylikdüzü, düzenli yaşamın da ana merkezi olmaya devam ediyor. Bu yılın en dikkat çeken projelerinden olan Ayışığı projesi ile sizlere de farklılık yaratan Beylikdüzü Ayışığı Butik, yeni özelliklerin de ana merkezi olmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel merkezlerin de ana bölgesi olan ve bu sayede de farklılık oluşturan Ayışığı Butik, fiyatları ile de dudak uçuklatıyor. Bu özelliklere muhteşem fiyatlar sunmaya devam eden Ayışığı Butik, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor. Tanıtıma özel fiyatlardan faydalanmanıza olanak sunan Ayışığı Butik, bu sayede herkesin de kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Ayışığı Butik fiyatları ve özellikleri

Yapımına büyük bir hızla devam edilen Ayışığı Butik, fiyatları ve özellikleri ile çarpıcı bir isim olmayada devam ediyor. 14.084 metrekare toplam alana sahip projede 110 rezidans konut ve 9 bağımsız ticari alan bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde 4 farklı daire tipine sahip olan proje bu anlamda sizlere seçim şansı sunuyor.

2017 yılında teslim edilecek olan Ayışığı Butik, bu sayede farklılık oluşturarak anahtar teslim sürecinde de ev fiyatlarını yükseltecek olan Ayışığı Butik, bu yıl evlerini 264 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Ayışığı Butik Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Ayışığı Butik İletişim Bilgileri
Web : http://www.demirinsaat.com.tr/
Telefon : 444 2 116
Adres : Atatürk Mah. 603. Sok. Beylikdüzü/İstanbul

"Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?" Yorumlar

"Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?" Benzer Haberler


216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

216 Butik Plus Ne Zaman Teslim Edilecek?

270.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılmakta olan 216 Butik Plus projesi, alıcılarına hemen teslim, hemen tapu fırsatı sunmakta. Aynı zamanda 216 Butik Plus projesi, net fiyat uygulamasıyla da gözleri üzerine çevirmekte.. Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü Marmara Konakları satışa çıkarılıyor!

Beylikdüzü'nün en yeni inşaat projelerinden olan ve uzun zamandır yapımına devam edilen Marmara Konakları ön satışa çıkarılıyor.

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

Onurum İnşaat Onurlu My Home Beylikdüzü

Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?. İstanbul'un en yeni lokasyonlarından biri olan Beylikdüzü'nde muhteşem fırsatları yakalamanızı sağlayacak olan Onurum İnşaat yine şaşırtıcı fiyatları ile geliyor.

EMS Butik Residence'ta Hemen Teslim Daireler!

EMS Butik Residence'ta Hemen Teslim Daireler!

EMS Yapı imzasıyla inşa edilmekte olan EMS Butik Residence'ta daireler hemen teslim olarak satılmakta. Toplam olarak 72 dairenin bulunduğu projede daireler uygun fiyata satışta.. Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Kemerville Beylikdüzü fiyatları ile yüz güldürüyor

Kemerville Beylikdüzü fiyatları ile yüz güldürüyor

Şehrin göbeğinde yaşamak isteyenlere özel Kemerville en güzel fiyatları ile lansman için hazırlanmaya devam ediyor.

216 Butik Plus'tan görülmemiş kampanya!

216 Butik Plus'tan görülmemiş kampanya!

Uzun zamandır merakla beklenen projelerden biri olan 216 Butik Plus, müşterilerine özel yeni bir girişim ile gündeme gelmeye devam ediyor.. Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü Güverte Evleri teslim tarihi ne zaman?

Beylikdüzü'nün en güzel ve en özellikli projesi Güverte Evleri, yeni sahiplerine kapılarını sonuna kadar açıyor.

Pana Yapı, Bağdat Caddesi'nde Butik Projelerle Konut Sahibi Yapıyor!

Pana Yapı, Bağdat Caddesi'nde Butik Projelerle Konut Sahibi Yapıyor!

Konut üretimi konusunda Türkiye'nin en büyük ilk 20 inşaat şirketi arasına girmiş olan Pana Yapı, kentsel dönüşüm alanında olan uzmanlığını Bağdat Caddesi'nde yapmış olduğu butik projelerle birleştiriyor.