Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

truck

Yeni projelerin de merkezi olmaya devam eden ve bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan Beylikdüzü, düzenli ve güzel bir yaşamın da merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul'un kalabalığından sıkılanlar için Beylikdüzü'nde yer alan Ayışığı Butik muhteşem fırsatlar sunuyor.

Beylikdüzü her geçen gün bayındır bir hale gelmeye devam ediyor. Bu sayede yeni projelerin de merkezi olarak herkesin kolay bir şekilde ev sahibi olmasına olanak sunan Beylikdüzü, düzenli yaşamın da ana merkezi olmaya devam ediyor. Bu yılın en dikkat çeken projelerinden olan Ayışığı projesi ile sizlere de farklılık yaratan Beylikdüzü Ayışığı Butik, yeni özelliklerin de ana merkezi olmaya devam ediyor.

Birbirinden güzel merkezlerin de ana bölgesi olan ve bu sayede de farklılık oluşturan Ayışığı Butik, fiyatları ile de dudak uçuklatıyor. Bu özelliklere muhteşem fiyatlar sunmaya devam eden Ayışığı Butik, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor. Tanıtıma özel fiyatlardan faydalanmanıza olanak sunan Ayışığı Butik, bu sayede herkesin de kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor.

Ayışığı Butik fiyatları ve özellikleri

Yapımına büyük bir hızla devam edilen Ayışığı Butik, fiyatları ve özellikleri ile çarpıcı bir isim olmayada devam ediyor. 14.084 metrekare toplam alana sahip projede 110 rezidans konut ve 9 bağımsız ticari alan bulunuyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 büyüklüğünde 4 farklı daire tipine sahip olan proje bu anlamda sizlere seçim şansı sunuyor.

2017 yılında teslim edilecek olan Ayışığı Butik, bu sayede farklılık oluşturarak anahtar teslim sürecinde de ev fiyatlarını yükseltecek olan Ayışığı Butik, bu yıl evlerini 264 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.

Ayışığı Butik Projesinin Detayları İçin TIKLAYIN..
Ayışığı Butik İletişim Bilgileri
Web : http://www.demirinsaat.com.tr/
Telefon : 444 2 116
Adres : Atatürk Mah. 603. Sok. Beylikdüzü/İstanbul

"Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?" Yorumlar

"Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?" Benzer Haberler


Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?

Yeni projelerin de merkezi olmaya devam eden ve bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan Beylikdüzü, düzenli ve güzel bir yaşamın da merkezi olmaya devam ediyor. İstanbul'un kalabalığından sıkılanlar için Beylikdüzü'nde yer alan Ayışığı Butik muhteşem fırsatlar sunuyor.. Ayışığı Butik Beylikdüzü daire fiyatları ne kadar?