Avrupark Bahçekent

truck

İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Avrupark Bahçekent, özellikleri ile de şaşırtmaya getiriyor.

Uzun zamandır beklenen projeler arasında yer alan Avrupark Bahçekent, yeni bir yaşam mimarı olarak karşımıza çıkıyor. Artık İstanbul'un dar ve sıkışık evlerinden bunaldıysanız ve bu durumdan dolayı da yeni bir proje aramaktaysanız, Avrupark Bahçekent sizlere göre yeni çözümler sunmaya devam ediyor.

Yeni çözümler ve akıllı ev sistemleri ile tüm ihtiyaçları gidermeye devam eden Avrupark Bahçekent, yapımını da hızlı bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Tanıtım ofislerinden saha operasyonlarına kadar her adımı hesaplayan ve bu anlamda da herkesin rahat etmesini amaçlayan Avrupark Bahçekent, bu sayede de farklılık oluşturmaya devam ediyor.

Müşterilerine gereken önemi veren ve bu anlamda da beğenileri kazanan Avrupark Bahçekent, herkesin en beğendiği isimler arasında yer alıyor. Bu yıldan itibaren projesine yenilikler katmayı amaçlayan Avrupark Bahçekent, İstanbul'un lokasyon olarak en iyi yerlerinden birinde yer alıyor.

Avrupark Bahçekent Projesi

En yeni projelerin arasından kendisine has çizgisi ile sıyrılmaya devam eden Cihan İnşaat ve Konut Yapı tarafından ortak yürütülen ve bu anlamda da herkesin beğenisini kazanan Avrupark Bahçekent en yeni projelerin de geliştirilmesi için uğraşıyor. Kuzey Marmara Yolu ve Tem Otobanı'na komşu olan Avrupark Bahçekent, bu sayede herkesin de ulaşım açısından sorun yaşamamasını sağlıyor.

Peyzaj konusunda da çok hasssas davranan Avrupark Bahçekent, yeşilliğin de önemli olduğunun altını çiziyor. İnsanların doğa ile baş başa rahat bir yaşam geçirmesini isteyen Avrupark Bahçekent, herkesin de bu anlamda beğenisini kazanıyor.

Avrupark Bahçekent Teslim Tarihi Ne Zaman?

Avrupark Bahçekent gerek yapısı, gerek özellikleri ile çok dikkat çekiyor. Teslim tarihi de merak edilen proje ile alakalı olarak pek çok kişi gerekli bilgiyi almak istiyor. Konut Yapı ve Cihan İnşaat'ın verdiği bilgilere göre heyecanının giderek arttığı Avrupark Bahçekent'te teslim tarihinin de 2018 yılı olacağı ifade ediliyor.

Avrupark Bahçekent Fiyatları ve Fiyat Listesi

Fiyatları ile hem cepleri hem de yüzleri güldürmeye devam eden Avrupark Bahçekent, bu yılın en çok konuşulan indirimlerini de yapmaya devam ediyor. En yeni indirimleri ile şaşırtan Avrupark Bahçekent'ten ev sahibi olmak da kolay adlandırılıyor.

480 bin liradan başlayan konut fiyatları ile de herkesi memnun eden Avrupark Bahçekent, en fazla 680 bin liraya kadar fiyat arttırımı yapıyor. 1+1, 2+1, 3+1 gibi bir çok talebe uygun ev tipi üreten Avrupark Bahçekent, sizleri de tanıtım ofislerine bekliyor.

Avrupark Bahçekent İletişim Bilgileri ve Avrupark Bahçekent Nerede

Pek çok kişi tarafından merakla beklenen Avrupark Bahçekent, iletişim bilgileri şu şekilde:

Adres : Bahçekent Emlak Konutları yanı Başakşehir/İstanbul
Telefon : 0212 607 27 42
Web : https://www.avrupark.com/
E-mail : [email protected] 

Avrupark Bahçekent Özellikleri

Özellikleri ile muhteşem bir vurgu yapmaya devam eden Avrupark Bahçekent, pezaj alanları geniş yüzme havuzları, basketbol, futbol ve tenis sahaları ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

"Avrupark Bahçekent" Yorumlar

"Avrupark Bahçekent" Benzer Haberler


Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark 240 Ay Vadeli Konut Kampanyasına Katıldı!

Avrupark, İstanbul Başakşehir üzerinde konumlanmaktadır. Altında Cihan İnşaat imzası yer alan Avrupark Bahçekent Projesi çerçevesinde total olarak 1.394 adet daire yer almaktadır. Aynı zamanda projede 86 adet ticari bölümde bulunmaktadır. 31 Mart'a kadar 240 ay vadeli konut kampanyası devam edecektir. 2+1 daire fiyatları 469.000 TL'den başlayış göstermektedir.. Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent Projesi Kazandırmaya Devam Ediyor!

Avrupark Bahçekent Projesi Kazandırmaya Devam Ediyor!

Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliği ile Emlak Konut GYO güvencesinde hayata geçirilen Avrupark Bahçekent’te metrekare fiyatları yatırımcılarına kazandırmaya devam ediyor. Nisan 2018’de daire teslimlerine başlanacak olan projenin özellikleri ve ödeme imkanları...

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent. İstanbul'un en gözde projelerinden biri olmaya aday Avrupark Bahçekent, özellikleri ile de şaşırtmaya getiriyor.

Avrupark Bahçekent Örnek Daireleri Sizleri Bekliyor

Avrupark Bahçekent Örnek Daireleri Sizleri Bekliyor

Avrupark Bahçekent projesinin örnek dairesini Emlaktasondakika.com olarak sizin için üç boyutlu olarak gezdik.. Avrupark Bahçekent

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Avrupark Bahçekent Fiyat Listesi

Cihan İnşaat imzası ile Hoşdere 3. Etap kapsamında hayata geçirilen Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamında toplamda 1.394 adet daire bulunurken 84 tane de bağımsız ticari ünite bulunmaktadır. Avrupark Bahçekent konut projesi kapsamındaki daire fiyatları haberimizde yer almaktadır…