Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

truck

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Atasu Life, yeni alıcılarını bekliyor.

İstanbul'un finans, ticaret ve yaşam merkezi olan Ataşehir'de her geçen gün yeni projeler de yükselmeye devam ediyor. Birbirinden güzel yeni projelerin adım adım daha da çoğaldığı Ataşehir'de en yeni projelerden biri olan Atasu Life özellikleri ile dikkatleri çekiyor.

Plaza yaşamlarından sıkılan ve şehrin hayatından uzaklaşarak daha samimi bir ortamda oturmak isteyenlerin genel tercihi olan Atasu Life, büyük kulelerin yerine daha mütevazi bir şekilde inşa edildi. Çok az daireden oluşan Atasu Life, özellikle komşuluk ilişkilerine dikkat çekerek herkesin bu anlamda rahat edeceğini savunuyor. Atasu Life güzel komşuluk ilişkileri vaad ederek herkesin tıpkı eski günlerdeki gibi güzel adımlar atarak komşularıyla güzel anlar yaşamasını istiyor.

Atasu Life özellikleri - Atasu Life fiyatları

2+1, 3+1, 3+2 daire seçenekleri bulunan Atasu Life'da fiyatların da yüksek oranlarda olması dikkatlerden kaçmıyor. Genel anlamda 2+1 110 m2 daireler 730 bin TL'den, 3+1 daireler 1 milyon TL'den, 3+2 225 m2 dubleks daireler ise 1 milyon 210 bin TL'den satışa çıkarılıyor.

Lokasyon olarak çok güçlü bir bölgede bulunan Atasu Life, yüzme havuzu, kapalı otoparkı, 7/24 güvenliği, çocuk bahçesi ile de aktiviteleriniz için mükemmel bir yaşam alanı olmaya aday oluyor.

"Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor" Yorumlar

"Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor" Benzer Haberler


Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor

İstanbul'un en değerli bölgelerinden biri olan Ataşehir'de bulunan Atasu Life, yeni alıcılarını bekliyor.. Atasu Life özellikleri ile yeni sahiplerini bekliyor