Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın

truck

Ataşehir Emekevler kentsel dönüşüm projesinde hak sahipleri evlerine kavuşuyor. Ataşehir Emekevler kura çekilişi yarın saat 10:00'da yapılacak...TOKİ ve Ataşehir Belediyesi ortaklığında hayata geçirilen Emekevler Atapark Konutlaru'nda sona gelindi.

Kentsel dönüşüm projeleri büyük bir hız ile devam ediyor. Ataşehir'de yapılmakta olan Ataşehir Emekevler kentsel dönüşüm projesinde mülk sahipleri evlerine kavuşuyor. Ataşehir Emekevler kura için çekilişler yarın saat 10:00'da yapılacak...Kentsel dönüşüm sürecinde TOKİ ve Ataşehir Belediyesi ortak olarak hata geçirdiği Emekevler Atapark Konutlaru'nda bitim aşamasına gelindi. Kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Ataşehir Emekevler projesinde daireler sahiplerini buluyor.

57 bin metrekare alanda hayata geçirilen proje kapsamında 400'ün üzerinde hak sahibi bulunuyor. Grey İnşaat tarafından inşa edilen Ataşehir Emekevler kentsel dönüşüm projesi toplam 632 konuttan meydana geliyor. Bu konutlardan 410 adedi kura ile birlikte hak sahiplerine teslim edilecek.

Ataşehir Emekevler kura çekilişi yarın saat 10:00'da Ataşehir Belediyesi Nikah Salonu'nda gerçekleşecek. Kura sonrasında gecekondu hak sahiplerine “Konut Tahsis Belgesi” verilecek.Ataşehir Emekevler projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Hak sahipleri dairelerini teslim aldıktan sonra 20 yıl boyunca 60 TL ile 200 TL arasında değişen taksitlerle ödeyebilecek.

"Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın" Yorumlar

"Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın" Benzer Haberler


TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

TOKİ Çeşme Reisdere Kura Tarihi

Yılın son projelerinden olan TOKİ Çeşme Reisdere Konut Projesinde inşaat çalışmaları sona erdi sıra konutları sahiplerine teslim etmekte. İki ayrı etaptan meydana gelen ve 2 + 1 ve 3 + 1 seçeneklerinde sahip olan 4 katlı yapılar için hak sahibi belirlemek için çekilecek olan kura tarihi 30 Aralık 2016 olarak belirlendi.. Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ Çeşme Kura Sonuçları Tam Liste

TOKİ tarafından inşasına başlanılan İzmir Çeşme Sosyal Konutları, yörenin geleneksel mimarisinden esinlenerek hayata geçirilen bir sosyal konut projesi olarak yükseliyor. Vatandaşların kaymakamlığa başvurusu ile bir talep projesi olarak hayata geçirilen konutların sahipleri, en geç mart ayında yeni evlerine taşınmış olacaklar.

Karabük Safranbolu Akçasu Mahallesi TOKİ Kura Tarihi

Karabük Safranbolu Akçasu Mahallesi TOKİ Kura Tarihi

Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Karabük Safranbolu’da yer alan Akçasu Mahallesi mevkiinde hayata geçirilecek olan alt gelir grubu toplu konut projesi kapsamında yer alan 192 adet konut kuralı olarak satışa sunulmaya hazırlanıyor. Söz konusu konut projesi kapsamında satışa sunulan konutların kura tarihine dair ve satış işlemlerine dair ayrıntılı bilgi haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Ocak 2018'de 2 bin 198 Konutu Kura İle Satıyor!

TOKİ Ocak 2018'de 2 bin 198 Konutu Kura İle Satıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığından (TOKİ) yapılan duyuruya göre Ocak ayında 2 bin 198 adet konutun kura ile sahiplerini bulacağı öğrenildi. Aksaray, Diyarbakır, Karaman, Kırşehir, Trabzon ve Şanlıurfa'da bulunan TOKİ’ye ait konutlar kura ile satılacak. Ocak ayı içerisinde kura çekimi yapılacak illerdeki konut sayıları ve diğer detaylar.... Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın

Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

Zonguldak TOKİ Emekli Konutları'nın kura sonuçları belli oldu!

TOKİ'nin Zonguldak Devrek'te satışa açtığı 192 emekli konutunun sahipleri kura sonucu belli oldu.

Kütahya Tavşanlı Alt Gelir Grubu TOKİ Kura Tarihi

Kütahya Tavşanlı Alt Gelir Grubu TOKİ Kura Tarihi

Konut üretimi alanında faaliyet gösteren Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Kütahya Tavşanlı’da hayata geçirdiği alt gelir grubu toplu konut uygulaması kapsamında yer alan 118 adet daireyi kuralı satışa sunmuştu. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından merakla beklenen kura çekim tarihi 31 Ocak 2017 olarak açıklandı. Söz konusu konut projesi kapsamında yer alan daireler ve kura hakkındaki ayrıntılı bilgiler haberimizde yer almaktadır.. Ataşehir Emekevler Kura Çekilişi Yarın

İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu TOKİ Kura Tarihi

İzmir Bayındır Alt Gelir Grubu TOKİ Kura Tarihi

Konut üretimi konusunda çalışmalar yürütmekte olan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, İzmir Bayındır’da alt gelir grubuna yönelik olarak hayata geçirdiği konut projesi kapsamında yer alan 1+1 ve 2+1 daireleri satışa sundur. Satışa sunulan konut projesi kapsamındaki daireler için 27 Ocak 2017 tarihine kadar Türkiye Halk Bankası aracılığı ile başvuruda bulabilirsiniz. Söz konusu konut projesinin kura tarihi ve ayrıntılı bilgi haberimizde yer almaktadır.

TOKİ Çorum Kargı Kura Tarihi

TOKİ Çorum Kargı Kura Tarihi

TOKİ tarafından Çorum ilinin Kargı ilçesinde hayata geçirilmekte olan toplu konut projesi kapsamında yer alan satışa hazır 69 adet konut için başvurular 16 Aralık tarihine kadar devam etmektedir. Başvuru sürecinin sonlanmasının ardından kura çekim işlemleri ise 22 Aralık 2016 tarihinde gerçekleşecektir.