Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri için büyük kampanya!

Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri için büyük kampanya!

Bir çok proje içerisinden sıyrılmayı başaran Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri için muhteşem kampanyalar göz kamaştırıyor.

Herkes tarafından oldukça beğenilen ve uzun zamandır da takip edilen İzmir'in köklü projelerinden biri olan Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri için geri sayım devam ediyor. Birbirinden farklı ihtiyaçlara göre inşa edilen konutlar İzmir'in Narlıdere ilçesinde yer alıyor.

 

İzmir Narlıdere'de uzun zamandır inşası beklenen ve tamamen yeşil ile başbaşa olabileceğini bir alan yapısına sahip olan Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri, deniz manzarası ile de sevindiriyor. Mavi ve yeşilin buluştuğu en önemli projeler arasında gösterilen Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri, kampanyaları ile de şaşırtıyor. Herkesin imkanları dahilinde kolay bir şekilde ev sahibi olmasını isteyen Tanyer İnşaat, iki projesinde Eylül ayı için faizleri düşürmüştü. Kendilerinden konut talep eden müşterilerine uygun fiyatlarda satış yapacağını açıklayan Tanyer İnşaat, 0,80'den başlayan faiz oranlarının Eylül ayı sonuna kadar devam edeceğini açıklamıştı.

 

Eylül ayının sonuna kadar devam eden kampanyaya talep fazla olunca, bir çok konut da kısa sürede tükendi. Yeni konutlar için yeni bir kampanya gerçekleştirmesi beklenen Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri için, Tanyer İnşaat'ın ne karar alacağı merak ediliyor.

 

Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri satışa çıktı mı?

 

Yapımına hızla devam edilen ve proje üzerinde çalışılmaya devam edilen Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri, için girişimler de devam ediyor. Pek çok konut yeni sahibini beklerken fiyatlarda yaşanan değişim herkes için de ekonomik anlamda güzel bir getiri sağlıyor.

Etiketler : Konut Projeleri